Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник труп до чого сниться?

Сонник труп до чого сниться?

До чого сниться труп

Нічого приємного людина не отримує від сну, в якому йому довелося спостерігати за трупом. Дане сновидіння попереджає про прийдешні ударах долі, невдачах і заворушеннях. Особливо необхідно проявити обережність діловим людям, так як після такого сновидіння можливі неприємності в бізнесі різного характеру, наприклад:

Приснився труп близької людини

Не комфортно на душі стає і після того, як нам приснився труп близької людини. Таке сновидіння попереджає людей про те, що їм треба бути уважніше наяву у відносинах з тією людиною, труп якого він бачить уві сні. Інакше неминучий конфлікт, здатний спровокувати серйозну сварку і глибоке розчарування. Відразу кілька трупів побачити в сні обіцяє людині затяжну депресію на ґрунті життєвих негараздів.

Однак, якщо у своїх сновидіннях люди бачать разлагающуюся плоть, не відчуваючи при цьому відповідного запаху, то можна розраховувати на швидку прибуток. Коли ж сплячий відчуває запах гнилі, то це означає, що в реальному житті до нього повернуться старі проблеми у справах, про яких він вже встиг забути.

Взагалі, труп уві сні може бути в різних проявах. Розглянемо кілька варіантів.

Такі неоднозначні трактування в цілому мають одну загальну рису: бачити в сні труп, значить чекати змін в житті. А те, якими вони будуть, залежить від додаткових характеристик мертвого тіла, і від того, в якій обстановці і за яких обставин Ви його бачили у своєму сновидінні.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: