Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник убити мишу до чого сниться?

Сонник убити мишу до чого сниться?

Убити мишу тлумачення сонника

Щоб точно з’ясувати до чого сниться убити мишу необхідно враховувати нюанси мрії. З одного боку, це маленький звір. З іншого боку, він лякає не тільки людей, але і слона. Позбавиться від милого гризуна у сні означає, що з’явиться дрібна, але нав’язлива проблема.

Прогнози Міллера

На думку сонника Міллера, миші в сновидінні уособлюють близьких і дорогих нам людей, які живуть разом з нами під одним дахом і про які ми піклуємося. По-цьому, що відбувається з мишами уві сні, ті ж події, наяву проектуються на наших рідних. Якщо миші уві сні жваві, веселі і радісні, то у наших близьких буде гарне здоров’я і настрій. Але якщо приснилися миші хворими, слабкими, то в реальності може хтось з них захворіти або з’являться проблеми у домочадців.

Відповідно, убити мишу віщує появу неприємностей або розбіжності в будинку. Якщо це домашня улюблениця, то сонник радить придивитися до домочадцям, оточити їх турботою.

Міллер попереджає, розподіляти по кімнаті мишоловки, знак — хочете уникнути неприємностей, і по-цьому будете проявляти надмірну строгість до дітей.

Вбити звіра руками уві сні, наяву щоб дозволити складності, доведеться докласти значних зусиль.

Прихлопнути нападника гризуна обіцяє позбавлення від недоброзичливців. Жінці ці події у сні пророкує необхідність захищати свою репутацію.

Відмахнуться від летючої миші, передвіщає, вільну дорогу від бід і неприємностей. А якщо з’являться проблеми, то ви легко вирішите їх самостійно.

Інші версії

Вбити тварину каменем, значить, щоб перемогти недоброзичливців, доведеться використовувати їхні методи.

Якщо ви отруїли мишеняти сонник обіцяє, що впоратися з конкурентами вдасться нешкідливим способом.

Задушена невелика щур у сні говорить, що зараз найкращий момент для боротьби зі своїми страхами і внутрішніми протиріччями.

Спіймати у сні гризуна в пастку означає, ви накопичуєте негативні емоції, навчитеся розслаблятися, інакше скоро взорветесь.

До чого сниться згодувати мишку кішці, своїми діями накликати на себе і на своїх рідних неприємності.

Вісник допомоги

Інше тлумачення є у болгарської провидиці. Навала полівок — поганий знак на думку Ванги і пророкує збитки. Це може бути руйнування бізнесу, обман компаньйонів, або неврожай… Але, якщо дикі мишки мертві, біди пройдуть стороною.

Полівку, вбиту кимось іншим, сонник Цвєткова трактує як отримання безкорисливої допомоги від впливової людини.

Заздрісники в оточенні

До чого сниться померла біла лабораторна мишка. Серед друзів з’явився заздрісник. Він будує підступи і плете інтриги проти вас. Так розшифровує дане бачення Циганський сонник.

Лоффа пояснює цей сюжет інакше. Умерщвленная піддослідна мишка означає, що скоро стане відомо, хто розпускав плітки про вас і пакостив з-за рогу. Побачити уві сні, як вбивають цю мишу, вам допоможуть з’ясувати правду.

Загроза з повітря — можливі проблеми

Якщо поруч парить кажан, то над вами дамокловим мечем висить якась проблема. Якщо відбулося позбавлення від миші, сонник обіцяє, що ви зумієте самостійно впоратися з бідою.

Більше впевненості, і у вас все вийде!

До чого сниться задушити цілу зграю тварин — зарекомендувати себе, як людини, яка будь-якою ціною доб’ється свого і, якщо доведеться, піде по головах. Східний сонник саме так розшифровує цей образ.

Фрейд вважає, що вбити літаючого звірка у сні означає готовність піти на все заради завоювання бажаної особи. Але в глибині душі сновидець розуміє — всі зусилля нанівець.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: