Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ураган, смерч до чого сниться?

Сонник ураган, смерч до чого сниться?

Ураган, смерч тлумачення сонника

До чого сниться ураган або смерч? У житті відбудуться кардинальні зміни. До худу або до добра можна буде сказати, тільки проаналізувавши нюанси бачення. Важливо врахувати сюжет і емоції, які виникають у грезе, були жертви.

Трактування Міллера

Потрапити в сні в ураган або смерч значить, відчути біль і відчай, адже давно виношувані плани для здійснення заповітної мрії можуть зруйнуватися в один момент. Невдача вплине на ваше подальше життя.

До чого сниться чути завивання вітру і спостерігати, як він хилить дерева до землі? Ви не витримаєте болісного очікування і зробите спробу подолати майбутні неприємності.

Ураган, смерч, вітер розносить ваш будинок? Сонник передбачає зміну способу життя, роботи, можливий переїзд. Передбачаються безповоротні втрати. Але якщо пошкодження незначні і легко переборні, спірне питання вирішиться на вашу користь.

Побачити в сні руйнування, завдані вашому майну смерчем, то в даному випадку Міллер пророкує нещастя, яке торкнеться особисто вас.

Руїни будинку

Якщо ураганний вітер руйнує вашу обитель — це віщує швидкий переїзд.

Даний сюжет Універсальний сонник трактує як застереження – ви поводитеся неправильно. Щоб уникнути проблем у майбутньому, необхідно змінити свої принципи.

Рев вітру

Чуєте в сні, як реве ураган, і спостерігаєте у вікно за буйством стихії, значить, належить томливе очікування невідомості. В результаті ви изведетесь. Але якщо зберете силу волі і почнете діяти, зумієте уникнути серйозних втрат, обнадіює Сучасний сонник.

Наближення смерчу

Ураган, що рухався в вашу сторону, Гришина розшифровує так: підсвідомо ви хвилюєтеся про вирішення важливого питання. Сонник рекомендує не поспішати, довірившись своїй інтуїції. Проаналізуйте шляхи досягнення бажаного. Можливо, досягти мети можна простіше.

Рятуватися від бурі

До чого сниться ураган, смерч, від якого ви намагаєтеся сховатися? При виникненні неприємностей проявіть свої найкращі якості. Сонник Езопа запевняє: вроджена дипломатія і вміння вшановувати співрозмовника допоможуть домовитися з самими вимогливими діловими партнерами. Завдяки цьому ви пережити кризу з найменшими втратами.

Трактування Лонго

Сонник Лонго співвідносить ураган, смерч, що відбувається уві сні з непередбачуваними, несподіваними подіями, які неможливо змінити або утримати.

Явище даного способу у сні символізує – минуле життя буде зруйнована. Доведеться почати все з нового аркуша і по іншим правилам.

Побачити руйнування, які створив смерч – з’явився ворог. Цій людині ви відмовили в допомозі, і тепер він вирішив помститися. Сонник рекомендує вибачитись перед ображеним. Тоді вдасться запобігти появі проблем.

Інші тлумачення

Бурхливий вітер віщує перешкоди на шляху до мети? Якщо уві сні ви перебуваєте в центрі урагану, то задумане приречене на провал. А те, що вдасться втілити в життя, знеціниться. Мусульманський сонник впевнений: в даній ситуації найправильніше зберегти спокій, обміркувати становище речей, і, накопичивши сили, спробувати знову досягти бажаного.

Ураган уві сні підняв вас в повітря і несе далечінь? Наяву очікується різкий сплеск почуттів, пристрасний роман. А якщо вдалося вибратися з халепи живим і неушкодженим – в реальності нові відносини принесуть виключно позитивні емоції.

Уві сні побачити, скільки лиха накоїв смерч і після цього відновилася хороша погода – такий сон пророкує сприятливе завершення безперспективного, безнадійного проекту.

Під час урагану навкруги все потемніло, ставши майже чорним? Ванга попереджає – якесь неприємне подія змусить поглянути на ситуацію під іншим кутом.

Сучасний тлумач пророкує: бачити постраждалих, віщує – ви не залишитеся байдужим перед чужою бідою.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: