Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник укус змії до чого сниться?

Сонник укус змії до чого сниться?

Укус змії тлумачення сонника

Тлумачі розходяться в думці, до чого сниться укус змії. Адже тварина холоднокровне символізує з одного боку підлість, з іншого — мудрість. Постарайтеся максимально точно пригадати деталі мрії і прислухайтеся до інтуїції.

Трактування Міллера

Якщо вас вкусила уві сні змія, психолог передрікає негативні наслідки. У ваші справи влізуть недоброзичливці і завадять довести задумане до кінця.

Інші провидці, складаючи сонник, ототожнюють повзучого гада з заклятим ворогом, зрадою другої половинки, зрадою, підступом, хворобою і злом у чистому вигляді. Але в той же час — це життєва енергія, у тому числі й сексуальна, агресивність. І якщо уві сні вкусили іншого, означає, що в реальності ви відчуваєте до даного персонажу потяг. А у випадку, коли образ потерпілого не визначено, маєте намір змінити коханця.

Молодій жінці укус мертвої змії віщує підлість з боку лицемірного одного.

До чого сниться обвідна, готується вкусити рептилія? Ви потрапите в залежне від недоброзичливців положення.

Нападників на людей змій сонник розшифровує, як поява проблем у спілкуванні з оточуючими. Всьому виною ваші зарозумілі вимоги.

У сексуальному плані укус у сні символізує спокусу, адже саме змій спокусив Єву в райському саду. Багато психологів пов’язують образ змії з гріхопадінням: в реальності ви бажаєте вступити в інтимні стосунки з новим партнером. А якщо жінці приснився коханий в лусковому образі змія, сонник пророкує несподівані та приємні зміни у взаємовідносинах. Якщо подібне бачення стало чоловікові, то у нього є приховані гомосексуальні бажання.

Дівчина стала жертвою змійки під час медового місяця? Отже, в реальності вона скоро зустріне свого справжнього обранця.

А якщо на вас напала багато змій, сонник віщує протистояння і розкаяння.

Інші тлумачення бачення

Ванга пов’язувала цей образ з розчаруванням у близького родича або друга. Вас очікують невдачі, на перший погляд, випадкові. Але якщо почати розбиратися, то дізнаєтеся, що це підступи соратника, яким ви довіряли. Найімовірніше, щоб перетворити ваше життя на кошмар, він закликав на допомогу темні сили.

До чого сниться укус змії за Нострадамусом? Непомітно для себе спровокуєте грандіозний скандал. Можливо навіть, що ви або ваші рідні побічно прикладіть руку до політичного перевороту.

Мусульманський сонник розшифровує цей сюжет як наближення сварок і невдач.

Федоровська, якщо вкусила плазун, віщує швидку або вже наступила вагітність.

Відомий психолог Фрейд співвідносив змію з чоловічим статевим органом. Рептилія уві сні гріється на сонці? Це символ сексуального тонусу партнера. Але якщо вона агресивна і кусається, то відносини зруйнуються в результаті втручання другого чоловіка.

Єгипетський сонник застерігає: напад змії означає, що в суперечці всі аргументи обернуться проти вас.

Яка частина тіла постраждала?

Під час тлумачення сну необхідно враховувати, куди вкусила рептилія.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: