Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник удар до чого сниться?

Сонник удар до чого сниться?

Удар тлумачення сонника

До чого сниться бити чи отримувати удари? Зазвичай цей сюжет віщує якусь подію. Але, можливо, це своєрідний стусан від життя, яка натякає вам — пора рухатися далі.

Передбачення Міллера

Отримувати уві сні удари — хороший знак, вважає психолог, виняток якщо на вас напав мрець. Підняти руку на підлеглого — в реальності доведеться прислухатися до його думки.

До чого сниться бити дружину? Вас чекає зрада. А якщо напали на оточуючих, то порушите закон і понесете за свої дії покарання.

Самі забилися у сні, у цьому випадку Міллер пророкує травму, а також невдачі і розчарування.

Вибір

Молодій жінці стало, що вона випадково вдарилася, значить, їй доведеться приймати рішення, яке вплине на все її подальше життя. Але сонник радить врахувати всі нюанси, так як ситуація непроста. В інших випадках даний сюжет віщує внутрішнє протистояння. Крім того, удар символізує перешкода, яке виникло із-за неправильної оцінки положення.

Отримання термінових новин, ось до чого сниться пташка, б’ється в скло.

Впав, вдарившись об каміння, сонник віщує найближчим часом зниження рівня життя. Врізатися в стіну, сигналізує про виникнення важко переборних перешкод.

До чого сниться стукнутися об двері — в реальності настав надзвичайно сприятливий період, вийде почати і довести до закінчення досить складна справа. Але у випадку якщо уві сні удар припав по зубах, потрібно сконцентруватися на поточних обов’язки.

Не втрачайте пильність

Заробили наганяй від випадкового перехожого — сонник радить переглянути свої дії, в результаті допущеної помилки плани доведеться змінити. Це буде хорошим уроком.

До чого сниться якщо вдарив один — попередження, дотримуйтесь обачність. А якщо вас хотіли побити, то в реальності ваша поведінка надмірно дратує оточуючих.

Уві сні отримали удар в обличчя — значить вас очікує втрата і розчарованість у житті. Намагаєтеся захищатися уві сні, наяву ангел хранитель відгородить вас від неприємностей.

Зібралися нанести удар, але щось зупинило, тоді сонник говорить про стриманість і доброті, які допоможуть у розв’язанні труднощів.

Проблеми зі здоров’ям або сюрприз?

Уві сні отримати сильний стусан або стусан — значить, допомогу прийде звідки не чекали, а фортуна підтримає починання.

До чого сниться легкий поштовх? До отримання подарунка після випробування, слабкий удар — чекає догана, але все обійдеться малою кров’ю.

У разі, коли після потрясіння настає непритомність, сонник віщує захворювання в результаті нервового напруження і переживань. А якщо при цьому ви втратили зубів, то вас чекають тяжкі випробування, невдачі у фінансових справах і нещасний випадок.

Чітке тлумачення

До чого сниться, якщо удар припав на певну частину тіла.

Справи сімейні

Потрапили в аварію – сонник віщує розлад у життя і сварки в сім’ї, велика ймовірність розлучення.

Бачити свою машину розбитою, передбачає настання переломного моменту в долі. Стукнути уві сні кулаком об стіл — до відстоювання своїх поглядів.

Жінці спостерігати як приятель підняв руку на дівчину, означає, бажання інтимної близькості особистості, що фігурувала у сні. Якщо це виявився незнайомець, то велика ймовірність помиритися з ворогом.

Хто вдарив?

Побив кохана людина, сонник вказує на щирість його почуттів в реальності. Якщо це був знайомий хлопець, то в результаті помилки вас будуть засуджувати родичі.

Агресію проявив уві сні колишній чоловік — він бажає призначити побачення і спробувати відродити минулу почуття. Іноді даний сюжет трактується як розкриття вашої таємниці.

Якщо б’є батько, сонник радить відпочити в новій обстановці. Тоді буде легше звільнитися від застарілих страхів і комплексів.

Напав крокодил віщує зіткнення з ворогом.

До чого сниться отримувати стусани від мерця? Це дуже поганий знак, що віщує смуток, втрати, хвороби, переживання.

Якщо жінку уві сні побив мертвий чоловік, то її чекають неабиякі проблеми.

Отримали наганяй від домовика, значить, пора привести квартиру в порядок, позбутися від сміття і пилу.

Сторонній спостерігач

Бачити бійку — сонник каже, що на ваших очах станеться злочин, і можливо, доведеться виступати в суді.

Огріти людини чимось важким, до успішного завершення проекту. Отримати удар у сні, до каяття у вчинках.

Міцна сім’я

Чоловікові бити свою дружину віщує серйозну сварку будинку. Якщо жінка відбивається, то її «влада» обмежиться кухнею.

Сімейні бійки сонник розшифровує, як сприятливий сюжет, давні помилки і промахи забудуться, і вас чекає довге спільне життя.

Збитки або прибуток?

Провчили ворога уві сні, значить наяву вас очікує успіх і процвітання. А ось ганяти батька, віщує численні невдачі та смуток.

Підняти руку на матір, означає використовувати свою перевагу над іншими. Якщо уві сні ви випадково вдарили її, то в реальності будете глибоко каятися у скоєному.

Бити свою дитину, знак, що ваші методи виховання помилкові. Однак відшльопати дочку за погану поведінку обіцяє прибуток.

Спокій

Стукнути п’яницю, сонник розшифровує, як наближення важкого випробування. Звинувачувати нікого, ви спровокували його самі.

Бійка з одним означає, що від вас будуть чекати мудрих порад. Якщо чоловік побив свою колишню дівчину, то сонник обіцяє: сумніви змінить внутрішня гармонія і розуміння. Але якщо на її місці опинилася кохана, чекає швидка зрада.

Інші тлумачення

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: