Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник удар по голові до чого сниться?

Сонник удар по голові до чого сниться?

Удар по голові тлумачення сонника

Раптовий удар по голові сонник розшифровує як необхідність про щось задуматися. А подробиці можна з’ясувати, проаналізувавши нюанси, які навіяв Морфей.

Ознака Міллера

Знаменитий психолог пояснює до чого сниться удар по голові каменюкою. Вороги уважно стежать, коли ви допустите помилку, щоб скористатися цим. Можливі неприємності на роботі.

До чого сниться, якщо незнайомець вдарив? Значить, здійснена серйозна помилка, необхідно з’ясувати в чому вона полягала і постаратися усунути наслідки. Якщо це знайомий, сонник вказує на неприємності, пов’язані зі сферою його оточення.

Удар отримали уві сні, заступившись за слабкого, значить, в реальності вам необхідна підтримка.

Дрібниця або серйозне утруднення?

Сильний і несподіваний удар в голову означає, що хтось наполегливий і впливовий бажає зустрічі з вами.

До чого сниться ляпас від жінки – чекають порожні розмови і незначні розбіжності. Від чоловіка – пророкує біди, пов’язані з сторонніми людьми уві сні. Їх серйозність залежить від сили удару. Якщо дотик легке, то ситуація швидко вирішитися. Після потрясіння дзвенить у голові, з’явилися круги перед очима? Очікуйте справжньої біди.

Шукайте в житті хороше

Якщо ви відчули удар, сонник віщує наплив нудьги і туги. На цьому тлі, можливо, погіршення здоров’я.

Біль в голові, що виникла явно після удару, означає складності при вирішенні розумових завдань. Але, іноді, сонник віщує трагічну подію, яка станеться скоро.

Отримувати удари по голові не завжди означає неприємності. Одна з популярних трактувань обіцяє удачу та успіх після завершення складного, важкого справи.

До чого сниться отримувати побої від незнайомої людини віщує неприємні новини. Якщо вдарив начальник, на роботі чекає догана. Бійка у сні з напарником – про вас ходять брудні чутки. Однак, запотиличник від дружини (чоловіка) означає їх теплі і щирі почуття до вас.

Тільки попередній розрахунок

До чого сниться, коли у вас кидають камінь? На вас затаїв злобу людина, якого образили трохи раніше, і тепер він чекає можливості помститися.

Впасти вдарившись головою в сні по необережності, наяву уникайте ризикованих авантюр.

Інші тлумачення

Залежно від предмета яким завдано удару, значення мрії змінюються.

Голова болить після невдалого падіння? Сонник обіцяє гостей, яким ви будете не раді. Якщо з’явилася кров, то заглянуть родичі. Уві сні рани або садна ні, це незнайомі люди.

Зосередьтеся на своїх діях

Спостерігаєте, як про стовбур дерева стукнувся людина, значить, в реальності зіткнетеся з безпринципністю і егоїзмом оточуючих. Удар спровокував поштовх, тоді події торкнуться вас особисто. А якщо впали самостійно сонник рекомендує бути уважніше.

Після удару у сні утворилася рана або садно? Наяву вам незаслужено пред’являть звинувачення. Якщо подія обмежилося шишкою доведеться вибачатися за свої помилки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: