Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник усиновити дитину до чого сниться?

Сонник усиновити дитину до чого сниться?

Усиновити дитину тлумачення сонника

Усиновлення дитини уві сні відбувається перед доленосними подіями, кризовими ситуаціями, складними рішеннями. Але кожен провісник, в залежності від нюансів мрії, має своє тлумачення сюжету.

По Міллеру

Сонник знаменитого психолога попереджає: якщо в баченні усиновили сироту, вам доведеться взяти на себе нові, незвичні обов’язки. Це може стати причиною сварки з оточуючими, додає Міллер.

Ваші бажання

До чого сниться усиновлення дитини? Даний сюжет вказує на брак спілкування в реальності або бажання дарувати любов, турботу, ласку, захист…

У деяких випадках сонник віщує глобальні зміни. Можливі зміна виду діяльності, місця проживання, сімейного стану.

На трактування бачення істотний вплив справляє емоційний контакт уві сні з мальцом. Проаналізувавши ваші стосунки, ви зрозумієте, чого очікувати найближчим часом.

Потурбуйтеся

Але не завжди необхідно шукати, до чого сниться усиновлення. Якщо наяву ви хочете взяти до себе дитину, то дане бачення є лише відображенням ваших переживань.

Усиновили зовсім незнайомого хлопчика – сонник рекомендує заглянути в себе. Швидше за все, дитина всередині вас затиснутий у кут і потребує турботи. Розслабтеся, вчитеся отримувати задоволення від дрібниць, дивитися на світ очима дітей.

У сні ви прийомний батько для свого реального дитини? Значить, взаєморозуміння з близькими людьми відсутній.

Не поспішайте

Якщо ви тільки збираєтеся усиновити дитину уві сні — наяву чекає успіх. Справи підуть в гору. Якщо вам необхідні підтримка і сприяння для вирішення проблем — допомога прибуде вчасно.

До чого сниться, якщо інша сім’я усиновила дитину? Зараз настає несприятливий період, тому кардинальні зміни не принесуть користі. На якийсь час відкладіть їх.

Жінки уві сні стало, що вона залишила у себе чужу дитину, це означає – діти вже дорослі, їм в тягар опіка, відпустіть їх. Якщо чоловікові привидівся подібний сюжет, сонник вказує на прагнення керувати і підкоряти оточуючих.

Погані прикмети

До чого сниться, якщо ви плануєте усиновлення? Рідко, але буває, таким чином вищі сили повідомляють про наближення важкої хвороби з летальним результатом.

Уві сні напередодні поїздки усиновили дитину? Скасувати або відкладіть подорож. В дорозі будуть чекати невдачі та нещастя.

Молодий незаміжньою жінці з’явився усиновлена дитина. Сонник віщує розставання з шанувальником.

Чарівництво

Хочете удочерити дівчинку – в реальності трапиться нечувана, прямо чудесна подія.

Брати у свою родину доньку у сні передвіщає легке і безтурботне життя в достатку.

Жінці приснився усиновлений хлопчик – в сім’ї панує тиша та благодать. Але чоловікові даний сюжет віщує, що його змусять зробити вибір.

Чіткі трактування

Сонник, тлумачачи мрії, надає велике значення зовнішності і здоров’я усиновленої дитини.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: