Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник укус собаки до чого сниться?

Сонник укус собаки до чого сниться?

Укус собаки тлумачення сонника

До чого сниться укус собаки — не можна відповісти однозначно. Потрібно врахувати всі подробиці бачення: що ви при цьому відчували, в яку частину тіла вчепився пес, і які були для вас наслідки уві сні.

Трактування Міллера

Насамперед психолог рекомендує згадати, наскільки сильною була біль. Якщо вона незначна і пройшла швидко, то очікують неприємності зачеплять вас побіжно, і наслідки будуть легко переборні. Однак борошна і агонію сонник розшифровує як попадання під чужий вплив і значні образи.

Щоб згладити наслідки бачення, Міллер рекомендує подумки порикувати на пса і прогнати його.

Кривава рана

Наявність крові у сні, особливо якщо вона заляпала одяг, зазвичай вказує на близьких родичів. У цьому випадку велика вірогідність появи гостей — прогнозує Циганський сонник.

Біль після нападу собаки віщує сварку з близьким другом — попереджає Хассе. Конфлікт може вилізти в будь-який момент за дурною причини. А отримати рвану рану у сні — передвіщає зраду.

Сучасний сонник пророкує, якщо жінці з’явилася скажена собака, то вона або її коханий на межі важкого нервового зриву, який спровокує трагедію.

Постраждала рука?

Медіуми і психологи рекомендують враховувати, яку частину тіла вкусив пес. До чого сниться якщо вас хапнув за верхні кінцівки? Чекають неприємні розмови. Можливий варіант, коли спокійний діалог між рідними переросте в бурхливе з’ясування відносин, почнеться розгляд — кому і скільки потрібно грошей. Циганський сонник попереджає — вас можуть позбавити частки спадщини.

Що віщує, якщо собака грає, і злегка позначилося місце укусу на руках? Це обнадійливий символ. Настає сприятливий період. Розпочату справа закінчиться успіхом.

Укус за ногу

Травма нижніх кінцівок у сні передвіщає появу безлічі недостовірних чуток і пліток про вас.

Феломен радить перестати безоглядно довіряти оточуючим і підвищити пильність.

Покусування собакою стегна або гомілки Фрейд трактує як сексуальні ігри. Таке сновидіння пророкує інтимну близькість. Сучасний сонник віщує — це оптимальний період для романтичного знайомства.

Укус за шию

Даний сюжет рекомендує приділити увагу здоров’ю.

Шия у сні символізує рух енергії по тілу. І у випадку травми означає порушення балансу, погіршення стану здоров’я, загострення хронічних хвороб, поява нових.

Ванга так розшифровує, до чого сниться напад скажених тварин: вам спробують перешкодити довести справу до кінця, відволікаючи увагу і заважаючи зосередитися.

Чорний пес

Привиділася напала величезна, вугільного кольору собака? Нострадамус обіцяє появу вчителя або наставника. Завдяки йому ви отримаєте цінні життєві уроки і уникнете неприємностей.

Укус пса смолистої кольору за ногу сонник розшифровує як цікаве пригода або подорож. Якщо він хапнув за шию, впливове «особа» допоможе вам просунутися по кар’єрних сходах і зайняти більш високу посаду.

А якщо породиста собака напала невеликого розміру, сонник обіцяє безліч дрібних приємних клопотів.

У цьому сновидінні рвана рана і біль трактуються як прояв до вас інтересу і симпатії оточуючих.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: