Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник укол до чого сниться?

Сонник укол до чого сниться?

Укол тлумачення сонника

З’ясовуючи, до чого сниться укол, зверніть увагу, в яку частину тіла він припав, робили ви його, або, навпаки, вам. Від цього залежить тлумачення мрії, навіяної Морфеєм.

Трактування Міллера

До чого сниться самостійно робити ін’єкцію? Наяву, взявши участь в інтригах, нашкодите безвинному людині. Не піддавайтеся чужому впливу і не беріть участі в сумнівних проектах.

Укол в руку уві сні Міллер трактує як ознака скоєних помилок. Психолог радить зупинитися і проаналізувати свої дії. Якщо упущення не виправити, воно переросте в серйозну проблему.

Залежно від частини тіла

Сонник Езопа укол в живіт трактує як початок складного періоду в житті. Щоб подолати важкі випробування, наберіться сил і не нехтуйте підтримкою близьких.

До чого сниться ін’єкція в сідницю? Очікує далеке, але цікаве подорож. Дорога пройде легко і невимушено, ви познайомитеся з цікавими людьми, дізнаєтеся нове. Сучасний сонник рекомендує ловити момент і насолоджуватися життям.

Універсальний тлумач передбачає, що після уколу в десну почнуться проблеми з зубами. Але якщо уві сні ви відчуваєте сильний біль, то лікування у дантиста затягнеться надовго.

Пускати ліки по відню, трактується як значні зміни, які стосуються всієї сім’ї: ймовірно народження дитини, весілля і т. д.

Укол в обличчя сонник Ванги трактує як невдоволення зовнішністю і надмірним прагненням це виправити. В результаті падає самооцінка, з’являються комплекси. Не перестарайтеся, інакше нескінченними жалями погубите собі життя.

Ін’єкція в ногу означає ослаблення імунітету. Якщо її проводив медпрацівник, Сучасний сонник прогнозує: для одужання доведеться пройти повне обстеження. Не ігноруйте захворювання і рекомендації лікаря, інакше зцілення буде довгим, можлива поява ускладнень.

До чого сниться укол в шию? Під дією обставин вам доведеться кардинально змінити свою думку. Таке передбачення дає Езотеричний сонник.

Введення ін’єкції під лопатку попереджає: в реальності остерігайтеся лихослів’я. Про вас розпускають плітки, плетуть інтриги. Не давайте приводу недругам зганьбити вас, бережіть свою репутацію.

Введення ліків в серці і поява жару в грудях віщує бурхливий роман. Після його закінчення ви ще довго будете згадувати коханця і час, проведений разом, обіцяє Жіночий сонник.

Інші трактування

Езоп пророкує, що якщо уві сні власноруч робити укол, то в реальності чекають веселі і радісні події, які приведуть до кардинальних змін у долі.

Ви чинили опір введенню ліків, значить, наяву скривдите хорошої людини задля досягнення мети. Хочете уникнути докорів сумління? Щиро вибачтеся перед ним.

Робити укол собі у сні самостійно означає виконання взятих зобов’язань, незважаючи на особисті проблеми.

Ін’єкцію зробили на вулиці? Сонник вказує: хтось наполегливо привертає вашу увагу і бажає зустрітися, але ви не помічаєте цього.

Робити укол у сні одному довгою голкою віщує веселе спільне проведення часу, ініціатором якого опинитеся ви.

Вкололися про величезний букет троянд, отриманий у подарунок, значить, вас чекають приємні клопоти і радісна подія, пов’язане з близькими родичами, яких давно не бачили.

Після ін’єкції у сні виступили краплі крові? Гришина трактує цей сюжет як швидку сварку з родичем. Найвірогідніше, це буде персонаж з сновидіння. Щоб уникнути затяжного конфлікту, стежте що ви говорите і кому.

Призначили в сні багато уколів – бачення попереджає про небезпеку. Ретельно дотримуйтесь правил гігієни і бережіть здоров’я.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: