Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник удар струмом до чого сниться?

Сонник удар струмом до чого сниться?

Удар струмом тлумачення сонника

До чого сниться удару електрикою? У більшості випадків провидці тлумачать це як позитивний знак, що передвіщає кардинальні зміни, сильні позитивні емоції, щире здивування. Хоча бувають і виключення, адже багато залежить від додаткових деталей, з’явилися уві сні.

Думка Міллера

Міллер так трактує подія – задумайтеся над своїми діями. Можливо, ви намагаєтеся вирішити питання з області, в якій погано розбираєтеся.

Уві сні через вас пройшов розряд струму, в результаті удару блискавки. В реальності події розвиваються зовсім не так, як планувалося. У кінцевому рахунку, вам буде складно впоратися з емоціями. Але сонник Міллера рекомендує тримати себе в руках. Інакше допустіть безліч помилок і нанесете потрясіння своєму психічному здоров’ю.

Після удару згасло світло? Тоді сонник пророкує везіння і цікаве життя.

Інші тлумачення

Ванга докладно розшифрувала до чого сниться удар струмом. Електрику, в даному випадку, відображає життєву енергію сплячого. Перегорілі запобіжники вказують на підвищену нервову і емоційне напруження. Сонник рекомендує розслабитися і привести внутрішній потенціал в порядок.

Електрика відключилася в сні в самий невідповідний момент – ви будете шкодувати про втрачений шанс, або відмову від пропозиції.

Слабкий розряд струму, говорить про зниженому тонусі. Сильний – рекомендує звернути увагу на те, чим ви займаєтеся. Потрібно знайти для програми енергії більш правильний напрямок.

Причини удару струмом

Дмитро і Надія Зима так розшифровують даний сюжет. Побачити в сні провід, позбавлений ізоляції, показує – чаша терпіння людини готова переповнитися. Якщо ситуацію не пом’якшити, то дрібниця спровокує грандіозний скандал, що призведе до порушення планів.

До чого сниться смерть при дотику до проводу – негативні емоції, плещущие через край в людині, викличуть суперечливе ставлення.

Хто отримав електричний розряд

Сучасний сонник так пояснює удар струмом. При виникненні труднощів у чужій для вас області не поспішайте приймати рішення, спочатку порадьтеся з професіоналом.

Присутні на страти злочинця на електричному стільці сонник попереджає про підступи ворогів і появу несподіваних перешкод. Якщо підсудним є ви, рекомендується глянути на труднощі під іншим кутом.

Уві сні розряд отримав дитина – у пошуках виходу будьте уважні. Від прийнятого рішення залежить не тільки ваша репутація, але й життя інших людей.

У разі ураження електрикою сторонньої людини, сонник попереджає – в реальності персонаж зробить нерозумний вчинок, відбився на користь сновидця.

Загинули рятуючи від удару струму іншого, сонник віщує – у важкій ситуації вам нададуть допомогу незнайомі люди.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: