Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вбити кота до чого сниться?

Сонник вбити кота до чого сниться?

Вбити кота тлумачення сонника

Вторгнення котячих в нічні марення, як правило, не обіцяє нічого хорошого. Значення до чого сниться вбити кота виняток, і має позитивний сенс. Вам вдасться позбавитися від проблем, попрощатися з неприємностями.

Чорні кішки

Сонник Лонго так пояснює, якщо уві сні сталося вбивство чорного кота. Найближчим подія допоможе відкрити людині в собі позитивні якості, про яких він не підозрював.

Бачити чорних кішок і вбивати їх означає, що сновидець добра людина. У важкий період рідні, близькі зможуть розраховувати на допомогу.

Медея віщує якщо уві сні ви погубили чорного мурлыку, то в реальності доведеться робити складний вибір між «ситим життям» і особистим щастям.

Підказка Міллера

До чого сниться бійка з котом, якщо здобута перемога, мрії збудуться, незважаючи на безліч труднощів.

Якщо уві сні, під час вбивства тварина видає гучні крики, Міллер радить придивитися до друзів, серед них є лукавий чоловік.

Аналізуючи, до чого сниться вбити кота, психолог приділяє увагу кольору тварини.

Небезпечні спокуси

Смерть рудого кота уві сні напередодні важливої, ризикованою поїздки наяву означає — подорож пройде вдало і благополучно завершитися. Саме таке передбачення дає сонник Мандрівника.

За оракула, якщо жінці або дівчині приснилося що вона уві сні позбулася кота, коханий захоче її суперницям. Їх весілля буде скоро. Якщо з котом розправився чоловік, то велика ймовірність – це і є її обранець.

Забуті зобов’язання змусять поклопотати

Стародавній сонник віщує славу і шану, якщо вам вдалося розправитися з великим котом.

Але Східний сонник застерігає про небезпеки, які на перший погляд здаються дрібними, але в дійсності доставлять серйозні неприємності.

Втоплений кошеня віщує, що дадуть про себе знати забуті невирішені питання. Цього разу на потім відкласти їх не вийти.

До чого сниться якщо довелося кинути кішечку у вогонь. Людина усвідомлює неправоту, каятися у скоєному і знайде сили виправитися.

Налагодження контакту

У сні бачити свого домашнього кота мертвим, і точно впевнені, хто це скоїв, то Хосе радить придивитися до цієї людини. В реальності він часто допомагає вам, а ви цього не помічаєте.

Якщо вам довелося самостійно вбити свого ручного звіра, ведунья Нави передбачає поліпшення відносин з родичами або близькими друзями після серйозної сварки. Можливо, відродження колишньої любові.

Пильність і холодний розум

Сучасний сонник віщує, якщо вам довелося знищити бесхвостого кота, то в реальності впливовий конкурент зробить промах. Це шанс, скористайтеся ситуацією, і перемога у вас в руках.

Якщо взяти за основу пророкування сонника весняно-літніх іменинників, то самостійно вбивати худого, брудного кота уві сні до неприємної зустрічі. Але ви зможете уникнути її, якщо довіритися своїй інтуїції, спостережливості, винахідливості.

Несприятливий прогноз можливий тільки в єдиному випадку – ви плачете над убитим тварин, шкодуєте про скоєне. Сонник трактує сльози як невдачі в справах, негаразди на роботі, фінансові втрати, конфлікти з органами влади.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: