Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник великий тарган до чого сниться?

Сонник великий тарган до чого сниться?

Великий тарган тлумачення сонника

Сон, в якому вам приснилися таргани, зазвичай викликають неприємний осад. Не дивно, що багато людей відчувають при зустрічі з цими живучими і незнищенними комахами відчуття огиди і відрази. А деяким ці вусаті тварі вселяють панічний страх і жах. Але не варто засмучуватися, адже в основному таргани у сні є сприятливим символом і пророкують щастя, удачу та успіх. Для більш точної розшифровки сонник рекомендує згадати деталі мрії.

Передбачення Міллера

Сонник Міллера вважає, що якщо вам приснилися таргани, не варто переживати про існуючі проблеми. З часом вони вирішаться самі собою. При цьому не покладайтеся на підтримку з боку інших людей, її не буде. Розраховуйте лише на себе і свої власні сили.

Психолог, складаючи сонник, вказав: великий прусак — знак того, що ваше життя почало налагоджуватися, а справи сперечатися.

Комахи були незвичайних квітів і бігали в сні по підлозі кухні — ви знайдете шляхи вирішення давньої проблеми, а його простота дуже здивує, обнадіює Міллер.

Що робив тарган?

На трактування мрії робить істотний вплив заняття прусака.

До чого сниться комаха, діловито ползающее по підлозі і стінах? Успіху і слави ви досягнете без сторонньої допомоги.

Копошився в брудній тарілці — найближчим часом отримаєте суттєву надбавку до зарплати.

Уві сні після обробки кімнати отрутою тарган здох — до довгої і безрезультатної боротьби з конкурентами в конкурсі або суперечці.

Танцював під веселу мелодію — гості, яких ви давно чекаєте, скоро приїдуть.

Літає по квартирі жука сонник розшифровує як хороші новини про близьких людей.

Символ процвітання

Багато величезних тарганів провіщає повернення забутого боргу або несподіване отримання спадщини. Феломена обіцяє: так чи інакше, але ваше фінансове становище помітно покращиться.

Бігають по кухні чорних тарганів сонник Лоффа розшифровує як достаток у сім’ї. А якщо один з найбільших комах забрався в гаманець, то ви отримаєте величезне багатство.

Якщо ж у сні серед них виявили рудих — пастор рекомендує тримати в секреті доходи, інакше зіткнетеся з чорною заздрістю.

Руді таргани в спальні — знак різноманітності інтимного життя, роз’яснює сонник Фрейда. Адже цей колір, як і червоний, є символом вогненної пристрасті.

Провісник неприємностей

Якщо уві сні прихлопнули великого нахабного прусака, значить, приготуйтеся до невдачі в справах. Проблеми будуть виникати на рівному місці, там, де найменше очікували.

До чого сниться жінці, як вона намагається розчавити таргана? В особистому житті їй не пощастить. Велика ймовірність розставання з коханим, а одиноким не вдасться завоювати серце симпатичного чоловіка.

Білий Маг, якщо уві сні дівчина вбила комаха, віщує сварку з коханим.

Тиснули у себе вдома великих тарганів, значить, щоб близькі були щасливими, доведеться докласти багато зусиль. Однак, якщо в сні робити це в квартирі недруга — чекайте примирення з ним.

Муштра жуків

У грезе займалися дресируванням прусаків — в реальності чекають сюрпризи.

Провидці рекомендують враховувати, які трюки виконували підопічні.

До чого сняться танцюючі комахи? Приготуйтеся до прийому гостей, до вас збираються зайти друзі.

Влаштували тарганів, Медея обнадіює — позбудетеся від нерозв’язною проблеми.

Сонник Ванги стверджує, що сон з тарганами віщує появу добрих порадників і чуйних друзів, готових завжди прийти вам на виручку.

А ось тримати великого жука в руці — не дуже хороший знак. Ванга вказує: зациклившись на якійсь ідеї, ви не в змозі адекватно сприймати ситуацію.

Задоволення чи промах?

Сонник Мандрівника, якщо в грезе їли великого мертвого прусака, попереджає про скоєння помилки. Перш ніж діяти, кілька раз все перевірити, рекомендує снотолкователь.

До чого сниться жінці, якщо серед смажених комах вона помітила одного живого? Отже, залишився шанс отримати бажане.

А їсти тарганів у грезе з насолодою і смакуючи віщує задоволення наяву.

Зазвичай таргани уві сні обіцяють несподіваний прибуток. Ви можете отримати премію, виявити дорогу знахідку або навіть виграти в лотерею. Якщо вам приснився тарган великий, то наяву вам повернуть старі борги, про яких ви і думати забули. Також є ймовірність, що ви станете щасливим володарем спадщини.

Інші короткі тлумачення

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: