Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник велика собака до чого сниться?

Сонник велика собака до чого сниться?

Велика собака уві сні

Велика собака уві сні — сприятливий знак. Згідно соннику подібне сновидіння можна трактувати тільки з позитивної сторони. Можливо, насправді ви зможете обзавестися вірним соратником, що стане для вас надійною опорою в житті.

Приснилася уві сні велика добра собака? Чекайте в реальності допомоги від надійного друга. Бути може, зараз ви не підтримуєте таких тісних відносин як раніше, однак це не завадить йому прийти вам на допомогу, коли вона знадобиться.

Інші тлумачення сну велика собака

Приснилося, що у сні вам довелося годувати собаку, після чого вона в знак подяки облизала ваші руки? Чекайте несподіваного подарунка від друзів. Таким чином, вони віддячать вам за необхідну підтримку, що ви зробили в далекому минулому. А ось вмираючий пес у сні є несприятливим знаком. Бути може, наяву хтось з вашого найближчого оточення сильно захворіє або навіть помре.

Згідно прогнозу Сучасного сонника великий пес уві сні, що оберігає вас від нападок недоброзичливців, буде прогнозувати в реальності непоганий кар’єрний ріст. Так, швидше за все вам запропонують підвищення в посаді або значно підвищать оклад. А самотній дівчині такий сон гарантовано принесе якщо не заміжжя в майбутньому, то, принаймні, турботливого і люблячого чоловіка.

Якщо уві сні ви побачили гавкаючого пса, то напевно дійсність принесе вам тільки погані вісті. Особливо це стосується тих випадків, коли шкура пса має темне забарвлення. Подібний сюжет застерігає в реальності від неприємних сюрпризів.

На запитання, до чого сниться велика собака, що лащиться, є відповідь у Універсального сонника. Так, подібний епізод гарантує відданість близьких друзів в реальності. Якщо ж самотня жінка уві сні лякається гавкаючого пса, то в повсякденності їй доля подарує турботливого чоловіка.

Привидівся уві сні собака мисливської породи? Чекайте в повсякденному житті перемоги у всіх своїх починаннях. І в разі, якщо вас не залишає низка невдач, не варто впадати в паніку. Ви успішно з усім впораєтеся.

Сновидіння, в якому велика собака лащиться і лижется, говорить про те, що насправді вас чекає багатообіцяючий і, безумовно, приємна розмова. Пес, що виє уві сні, що знаменує погані вісті. А якщо тварина і зовсім налаштований агресивно і розриває уві сні одяг, то в реальності вас оточать пересуди і плітки з боку недоброзичливців. Сонник радить не спускати їм цього і змусити кривдників припинити псувати вам репутацію.

Сонник Хоссе розтлумачує, до чого сниться велика біла собака. Даний епізод прогнозує появу у сновидця в реальності нових друзів, спілкування з якими буде доставляти справжню радість. Сновидіння, в якому великий пес вас вкусив, сигналізує про те, що насправді вас чекає лайка з-за грошей. А якщо уві сні тварина втекло, то наяву сновидця будуть переслідувати неприємності і важкі думи.

Тлумачення сну про великий собаці відповідно до сониками Міллера і Ванги

Приснилося, як уві сні вас кусає велика собака? Міллер стверджує, що подібний сон є передвісником невдач, що спровоковані діями ваших недоброзичливців. А ласкавий пес уві сні гарантує тільки позитивні аспекти життя. Так, сновидця насправді стануть переслідувати успіх і удача. Породистий пес є гарантом особливої вдачі у фінансових питаннях. Ваша підприємливість і розумові здібності допоможуть зібрати пристойний стан.

Згідно прогнозам Міллера, якщо велика собака кусається уві сні, то в реальності вас чекають численні сварки з дружиною і товаришами по службі. Причому навряд чи вам вдасться уникнути цих сварок, тому натаиваетесь на те, що найближчим часом вам належить нелегкий період. Худий і брудний пес принесе в реальності сновидінню тільки нещастя, і може бути важке захворювання.

У разі якщо в сні ви злякалися великої собаки, то в повсякденності станете чинити опір у своєму оточенні. Ви зробите все, щоб вашу точку зору перейняли всі знайомі. Також Міллер переконаний, що велике і поранене тварина уві сні, символізує інтриги, що поглинули сновидіння наяву не без участі сторонньої допомоги. Проявіть обережність і постарайтеся вирахувати зловмисника.

Приснилося, як уві сні пес б’ється з котом? Чекайте розчарування на особистому фронті. А якщо в сні ви намагаєтеся їх розлити водою, то в реальності у вас все складеться досить благополучно. Багатоголова собака уві сні є не чим іншим, як попередженням. Грамотно розраховуйте власні сили і не хапайтеся за кілька справ відразу. Інакше не досягнете результату ні в одному з них.

Хвора чорна собака у відповідність з тлумаченням Міллера віщує тільки біди і нещастя. А шалений і агресивно налаштований пес є свого роду попередженням про те, що дійсність готує сновидінню непроста і тривале протистояння з ворогами.

На питання, до чого сниться великий бездомний пес, можна знайти відповідь у Ванги. Так, вона пояснює, що напевно ваш друг перебуває в складній ситуації і як ніколи йому необхідна ваша допомога. Однак попросити її він не може. У випадку якщо ви дорожите своїми близькими і рідними, то постарайтеся проявити участь самостійно, без прохань.

Побачили, як уві сні велика і кудлата собака облизує вам руки? Такий сон говорить про те, що в реальності ви безкорисливо допоможете людині, чия подяку виявиться безмежна. Згідно прогнозам сонника Ванги, чорний пес, що з’явився уві сні, принесе наяву сновидінню тільки розчарування. Приміром, самий близький, по-вашому, людина в скрутну хвилину кине вас в біді і не протягне руку допомоги навіть після вашого прохання.

Чого ж чекати, якщо велика руда собака в нічних мареннях лащиться і шукає з вами дружби? Насправді ви можете розраховувати на безхмарні відносини зі своєю другою половинкою. Так, сонник пророкує, що в найближчому майбутньому відносини між вами увійдуть в нову стадію. Стануть спокійними і умиротвореними. У вас з’явитися можливість насолоджуватися кожною миттю, проведеним разом.

Також Ванга пояснює, що означає сон, в якому марилося великий поранений або мертвий пес. Так, швидше за все сновидінню у повсякденності варто приготуватися до отримання сумної звістки про хворобу або загибелі рідної вам людини. Собака, що намагається захистити вас від небезпеки уві сні, символізує могутнього покровителя, що з’явитися в недалекому майбутньому у вашому житті. Він допоможе у самий скрутний час і позбавить вас від багатьох труднощів.

Нападниця в сні на вас собака згідно прогнозам Ванги прогнозує протистояння силам зла в реальності. Напевно потойбічні сили захочуть істотно змінити ваше життя. Зробіть все можливе, щоб у нічних мареннях відбитися від тварини. І в разі успіху вашій долі не стане загрожувати серйозна небезпека. Швидше за все, в реальності ви легко здолаєте всіх своїх ворогів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: