Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вуха до чого сняться?

Сонник вуха до чого сняться?

Вуха тлумачення сонника

Розшифровуючи, до чого сниться вухо, необхідно враховувати, що хоча провідну роль у сприйманні відіграють очі, без звуків світ був би нудним. Крім того, на цій частині тіла розташовані точки, що впливають на роботу внутрішніх органів, а ще це дуже чутлива ерогенна зона.

Найчастіше сонник з’явилися в грезе вуха розшифровує, як отримання новин. А з якою областю вони пов’язані і що обіцяють, залежить від подробиць бачення.

Думка Міллера

Сон, в якому у вас багато вух, психолог трактує як сприятливий знак. А от бути безухим або втратити їх з якоїсь причини, отже в реальності чекає несприятливий подія.

До чого сниться чистити слуховий прохід – отримаєте добру звістку. Але заробити удар по вуху, означає погані новини.

Якщо ви стали володарем довгих, незграбно стирчать в сторони вух, Міллер в соннику пророкує – вас зганьблять або піднімуть на сміх. Неприродно великі пророкують хвороби.

До чого сниться гарненька, аккуратненькое вушко? Дана частина тіла символізує повагу і визнання достоїнств особистості.

Якщо уві сні ви стали володарем ослячих вух, означає в реальності чекає велика, важка робота, туга і смуток. Виключення, якщо обличчя займається наукою, тоді бачення носить виключно позитивний характер.

До чого сняться виросли на голові вуха тигра, рисі чи інших хижаків? Наяву підставлять і звинуватять у тому, що ви не робили. В результаті авторитет сильно впаде.

Якщо у вухах уві сні з’явились очі, це віщує серйозні проблеми із зором. Не відкладайте візит до окуліста і не сподівайтеся,що саме пройде. У соннику тлумачення пояснюється так: у слєпцов, слух більш чуйний, для компенсації відсутнього зору.

Трактування інших провісників

До чого сниться жінці власне вухо? Це символ недовіри до коханого. Хоча розумом розумієте, що чоловік чистий перед вами і не зрадить, це хороша кандидатура для супутника життя. Але сонник підказує – при зустрічі залишитеся холодні до його обіцянкам і дбайливого ставлення.

Ванга привидевшееся вухо розшифровує як допитливість і бажання особистості дізнатися правду.

Нашіптувати уві сні на вухо для дівчини означає – близька подруга затаїла образу і готується помститися. Якщо з нею поділилися секретом на вушко, значить приятельки не такі гарні. Сонник пророкує – вони щосили пліткують про сновидице, перемиваючи кісточки, ділячись плітками, замишляючи інтриги.

До чого сниться чоловікові шепіт на вухо? В реальності чекають романтичні стосунки. В оточенні є жінка, яка до нього ніжні почуття.

Залетевшая уві сні у вухо муха розшифровується як відвертий обман. Якщо знайомі спробують засудити приятеля, сонник рекомендує не звертати на них уваги. В першу чергу керуйтеся фактами. Слова, швидше за все, виявляться неправдивими.

До чого чоловікові сниться як він цілує свою таємну любов у вухо? Даний сюжет, наповнений еротикою, пророкує, що жінка не зможе встояти перед чарівністю і повністю підкориться на вашу милість. Але сонник попереджає, це відбудеться тільки в тому випадку, якщо ви будете активно діяти, виявляючи ініціативу.

Чуже вухо уві сні вказує – в реальності недоброзичливець збирається переводити причіпками, прагнучи образити і зачепити за живе. Постарайтеся ігнорувати нападки і зберігати спокій.

Свинячі вуха, з’явилися уві сні, означають порочні вчинки, які закінчаться конфліктом і сваркою. Дане нічне бачення найчастіше є невірним чоловікам і дружинам. Сонник дає зрозуміти, скоро правда випливе назовні і ви назавжди втратите не тільки коханця, але й офіційного коханого.

Брудні вуха уві сні провісники обману, що виходить від близького друга. Не довіряйте оточуючим, покладайтеся на інтуїцію, і якщо вона підказує, що співрозмовник лукавить, скоріш за все так і є.

До чого сниться очищати вуха від сірки, якщо ви любитель чужих таємниць? Скоро дізнаєтеся кілька секретів. Після чого багато подій постануть в іншому світлі прогнозує сонник.

Травми

Поточна кров з вуха означає новини про близьких родичів. Уві сні відчували при цьому біль – наяву известия не порадують. Але якщо неприємних відчуттів не було, значить повідомлення очікується гарний.

До чого сняться відірвані вуха. Здолає нестримне потяг до протилежної статі. Навіть перебуваючи у шлюбі, ймовірність залишитися вірним надзвичайно мала, передбачає сонник.

Звикли перебувати в центрі подій, з легкістю отримуючи необхідну інформацію? Тепер доведеться жити без цієї можливості, якщо уві сні стало відрізане вухо. Допустивши помилку і підвівши близьких людей, втратите довіру. В результаті про отримання правдивої інформації в колишньому обсязі можна забути.

До чого сниться, якщо вам відрізали вухо. Даний сюжет віщує практично те ж, що і попередній. Але винен буде інша людина. Особливо важко доведеться бізнесменам – вони втратять способи дізнаватися про плани противників.

Уві сні гнійні виділення з вуха. Недоброзичливці організовують змова проти вас. Задумане увінчається успіхом і спровокує розвал всіх справ. Боротися з положенням речей марно заявляє сонник. Постарайтеся прийняти положення речей і зберегти душевний спокій. Інакше перенапруження нервової системи спровокує серйозний розлад психіки.

До чого сниться хворе вухо. Можливо, у людини проблеми зі здоров’ям. Якщо з’явилася, підвищена стомлюваність, запаморочення, не чекайте нових симптомів, сонник рекомендує відвідати терапевта зараз.

Існує й інше тлумачення цього сюжету. Хворе вухо передвіщає неприємності на роботі. Сонник попереджає – начальство вирішить, що ви не відповідаєте займаній посаді. В результаті знизять або навіть звільнять. Тому демонструйте працелюбність і старанність, тоді, можливо, неприємності пройдуть стороною.

До чого сняться черв’яки, заползшие у вуха. Нескінченні суперечки і з’ясування відносин надзвичайно втомили. Нерви напружені до межі. Сонник рекомендує знайти метод розслаблення і відновлення сил, інакше наслідки виявляться сумні.

Волоски у сні виросли у вухах – в реальності з’явиться можливість підробити. Вони випали? Шанс буде втрачено.

Бруд у вухах сонник розшифровує як плітки. Вам розкажуть різні історії про спільних знайомих або родичів, змушуючи припинити контакти з ними. Але в цій інформації немає і слова правди.

Прикраси

Побачити в сні сережки у вухах. Для молодої жінки – ознака зацікавленості у спілкуванні з нею привабливого чоловіка. Сонник допускає, якщо бачення було влітку, отримання дорогого презенту від шанувальника.

До чого ще сняться сережки, вставлені у вуха? Прислухайтеся до думки близьких. Сонник передбачає – ви об’єктивно оцінюєте ситуацію. А слова непричетних осіб можуть зірвати завісу очей, і ви зрозумієте справжній стан речей.

Прикраси в вухах із золота? За сонником багатство саме пливе вам в руки. Щоб не упустити його прислухайтеся до розмов, тоді зможете взяти участь в дуже вигідному справі.

Жінка уві сні помітила сережку в чоловічому вусі. Про її партнера почнуть ходити брудні плітки. Це викличе охолодження у взаєминах.

Проколоти вуха. Будь-яке порушення цілісності тіла трактується сонником в похмурому ключі. Якщо під час процедури ви відчуваєте сильний біль, в житті чекають непоправні втрати.

Але для дівчини уві сні пірсинг у вухах може носити позитивний характер. Дане бачення вказує на позитивні зміни в енергетиці. Тому сонник передрікає, вона стане надзвичайно приваблива для хлопців і у неї з’являться безліч шанувальників.

Для чоловіка підприємця проколене вухо уві сні поганий знак. Конкуренти намагаються зруйнувати бізнес. І їх спроба увінчається успіхом, якщо не почати контролювати всю отриману інформацію.

Пошкодження мочки вуха у сні голкою або іншим предметом віщує зміни, найчастіше негативні. Будьте обережні найближчим часом, керуйтеся тільки багаторазово перевіреною інформацією.

Великі, мов лопухи, вуха уві сні означають хороші вісті. Сіре й одноманітне життя закінчиться. Попереду нові емоції, пригоди, веселощі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: