Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вуса до чого сняться?

Сонник вуса до чого сняться?

Вуса тлумачення сонника

До чого сняться вуса? Думки провидців в даному питанні розходяться. В деяких випадках вони означають благополуччя. Але можуть провіщати і невдачі, біди, збитки. Істотний вплив на трактування побаченого уві сні надають деталі. Тому не поспішайте засмучуватися, отримавши негативний знак. Можливо, справи йдуть набагато краще, ніж здалося спочатку.

По Міллеру

Психолог дотримується думки: вуса в сні на обличчі у жінки — несприятливий знак. У вашого покровителя виникнуть складнощі, і він не зможе, як раніше, допомагати вам. Міллер радить навчитися справлятися з труднощами самостійно та здобувати перемоги без чужої допомоги.

Успіх або крах?

Сучасний сонник пророкує, якщо на обличчі виросли вуса – вас чекає небачена удача. Події будуть складатися оптимальним чином, а гроші йти в руки.

Езоп інакше трактує, до чого сниться щетина над губою: недоброзичливці активізуються, їх підступи доставлять безліч неприємностей і зруйнують плани.

Зустріти в сні вусатого чоловіка – в реальності відчуєте гордість за себе або іншого члена сім’ї. Ісламський сонник даний сюжет розшифровує як успіх та удачу у справах.

Молодій жінці привиділося, що її тягне до вусатого мачо – наяву вона веде надмірно вільний спосіб життя. Якщо дівчина не одумається, то назавжди заплямує репутацію.

Вуса у леді

Уві сні володарем пишної рослинності на обличчі можуть стати і представниці прекрасної статі. Сучасний сонник так тлумачить цей сюжет: женщине потрібно бути «закритою». Навколишні нахабно користуються її чуйністю, м’якістю, наївністю, безцеремонно вирішуючи за допомогою того, хто бачить сон свої проблеми.

До чого сниться наявність вусів у дівчини? При розмові з малознайомими людьми вона проявляє необачність. Довіряючи оточуючим, ризикує потрапити в неприємності, попереджає Жіночий сонник. Але видаляти зайву рослинність, символізує об’єктивну і правильну оцінку стану речей.

Власов, складаючи передбачення, попереджає: якщо у пані уві сні з’явились пишні борода і вуса, про неї підуть брудні чутки; всі нюанси інтимного життя стануть відомі оточуючим.

Існує і таке передбачення, до чого сняться вуса у жінки: ви втратите душевний спокій. Самостійно впоратися з одолевающими сумнівами буде складно. Сонник рекомендує: помітили, що втрачаєте контроль над ситуацією, зверніться за допомогою до психолога.

Догляд за рослинністю

До чого сниться вдумливо підстригати вуса, надаючи їм потрібну форму? В реальності плани проваляться з тріском. Не намагайтеся перекласти відповідальність за невдачі на оточуючих, радить сонник. Цим тільки погіршить ситуацію. Допомогти можете тільки самі собі, якщо зберетеся і зробите рішучі дії.

Вуса у сні стриже дівчина? Наяву вона зіткнеться з труднощами, виникаючими лавиноподібно. Велика ймовірність сварок з обранцем. Сучасний сонник попереджає: ймовірно, її чекає зрада, тому зберегти відносини не вдасться.

Вищипування усов Сучасний сонник розшифровує як зустріч з людиною, який сильно похитне впевненість у собі. Його дії можуть спровокувати депресію. Після цього доведеться довго боротися з сумнівами і страхами. Щоб повернути душевну рівновагу, сонник радить якомога швидше визначити, хто з оточуючих впливає на вас настільки негативним чином і перестати з ним контактувати.

На трактування сну впливає і те, наскільки сильно уві сні ви прорідили рослинність на обличчі. Якщо вуса майже не змінили зовнішній вигляд, нетактовну поведінку знайомого завдасть мінімальний шкоди.

Прощатися з рослинністю

Чоловікові голитися уві сні, значить, стати серйозніше в реальності. Східний тлумач стверджує: він розсудливою, проявить відповідальність. Розгульні поведінка залишиться в минулому. Ці зміни позитивно вплинуть на подальші події.

Ще одне трактування, до чого сниться цей сюжет: попереду глобальні зміни, зупинити які ви не зможете, залишається тільки морально підготуватися.

Збривали уві сні вуса разом з бородою? Фрейд пророкує: нарешті ви усвідомлюєте, як пощастило з обраницею. Сумніви підуть, минулі образи забудуться. Залишиться тверде переконання: поруч знаходиться ваша друга половинка.

До чого сниться жінці, як вона голиться? В реальності їй доведеться відкрити правду. Всі секрети випливуть назовні самі, або обставини змусять зізнатися. Сонник заспокоює: хоча обстановка змусить понервувати, але в підсумку життя і душевний спокій налагодяться.

Орудующий бритвою уві сні чоловік наяву втомився від самоконтролю. Його обтяжує необхідність у будь-якій ситуації «тримати обличчя», упокорювати справжні почуття, емоції, думки. Для щастя не вистачає внутрішньої свободи, — стверджує сонник Езопа. Він мріє хоч іноді надходити з прагнення душі, а не відповідати стандартам суспільства.

Інші трактування

Уві сні жінка побачила у себе розкішну бороду з вусами — в реальності її спокусять. Особливо актуально бачення, якщо поросль була доглянутою. Кавалер спершу наговорить безліч компліментів, складе плани на спільне майбутнє. Але сонник попереджає, коли дівчина втратить голову, і мета буде досягнута, він зникне, не залишивши сліду. Чоловікові подібний сценарій бачення віщує – його втягнутий в безчесне справу.

Вусики як у Гітлера – свідоцтво спокійного поступливого характеру у сновидця.

Якщо в грезе з’явилися руді вуса, Езотеричний сонник віщує амурні пригоди без зобов’язань. Бачити лише половину усов – захоплюючі, але безладні любовні пригоди призведуть до виникнення проблем.

Чорна щетина над верхньою губою — застереження. Рухаючись до мети, не варто йти по головах, зайва амбітність до добра не доведе.

Уві сні вуса були дивної форми, їх доповнювали бакенбарди? Ваш обранець почне змінювати вам. Це принесе негативні переживання і сумні моменти. Східний сонник допускає, можливо, найкраще рішення – розлучитися з ним.

Вуса на обличчі посивіли. Зустрінете людину, з якою раніше був роман. І він не проти відродити його знову. Якщо уві сні вони довгі, то прояви почуттів наяву будуть більш виразні. Відповідати взаємністю? Рішення залишається за вами.

Накладні вуса Ванга розшифровує як невдачі. Все готово розсипатися як картковий будиночок. Але якщо ви выложитесь максимально, то в останній момент зумієте зберегти контроль над ситуацією.

До чого сняться котячі вуса? У ваші справи втрутилися, але це зроблено так тонко, що ви довго будете губитися в здогадах, хто капостить. Хитруном виявиться людина з вашого найближчого оточення, якого ви запідозрите в останню чергу. Сучасний сонник рекомендує не чекати, поки проноза завдасть непоправних втрат, а обчислити його швидше і позбавити можливості шкодити.

Ще одне трактування цього сюжету у сні: у реальності ваша поведінка егоїстично і самовпевнено. Поки не виправитеся, у спілкуванні зі знайомими і рідними будуть виникати проблеми і конфлікти.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: