Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вкусила собака до чого сниться?

Сонник вкусила собака до чого сниться?

Вкусила собака тлумачення сонника

Сонник ототожнює собаку як друга і помічника. Але якщо тварина напала на вас, то доведеться пережити неприємності, зрада, проблеми. Щоб краще зрозуміти значення видіння, необхідно врахувати, як ви себе вели. Намагалися захиститися, або атака сталася раптово? Швидше за все, доведеться відбиватися від нападок найближчого оточення. Але якщо ви впевнені, що пес бродячий, значить, загроза прийде «ззовні».

По Міллеру

Злий собака віщує підступи з боку недоброзичливців. Вкусила сучка? Взаєморозуміння пропаде не тільки на роботі, але і в сім’ї.

Гарчить за спиною звіра Міллер порівнює з інтриганом, що збираються порушити ваші плани.

Втеча від скаженого пса сонник розшифровує як заклик мобілізувати сили, бо наступають важкі часи.

Бачити, що собака явно має намір вкусити— в реальності друг хоче попередити про дещо-якому подію, але не може зважитися і чекає відповідного моменту. Сонник припускає, що питання досить делікатне, наприклад: про зраду обраниці, нещирість приятеля. Міллер рекомендує не пускати справи на самоплив, перевіряючи всі спірні, ризиковані моменти. Інакше в житті вас зроблять крайнім.

До чого сниться вкусила чорна собака? Дане бачення пов’язане з друзями. Ви побачите близького знайомого з несподіваного боку, і це не сподобається вам. Продовжувати подальше спілкування або обірвати всі контакти— вирішувати вам. Але з’ясовуючи стосунки, контролюйте емоції, радить сонник. І надалі постарайтеся сприймати навколишнє без прикрас.

Інші тлумачення снів про напала собаці

Якщо впливовому бізнесмену приснилося, як собака намагається його вкусити, необхідно уважніше придивитися до співробітникам і партнерам. Хтось збирає компромат, хоче змістити його.

Сонник нагадує: чим вище посада, займана людиною, тим більше заздрісників, недоброзичливців. Хоча причиною може стати нещодавня затаєна образа, якась дрібничка, одна з ваших звичок, дратівлива опонента. Щоб пом’якшити ситуацію, у найближчі дні уникайте порожньої спору. Інакше надалі він може стати каменем спотикання.

До чого сниться вкусила собака за палець? Вам готує підлість особистість, якій ви збираєтеся допомогти. Не чекайте подяки. Можливо, підтримка принизить його, або він просто скрізь бачить підступ. Греза прямим текстом нагадує: не хочеш бути покусаним, не простягай собаці руку.

Уві сні з рани капає кров? Отже, необхідно побоюватися близьких родичів. Хтось з них активно інтригує проти вас. Бачення нагадує,що кровна спорідненість— не привід довіряти без оглядки. Також сонник пророкує домашній скандал і глибоку образу на слова близького. Переживати почуте ви будете довго, адже рідні знають ваші слабкі місця і больові точки.

Інші тлумачення

Ванга так трактує, до чого сниться вкусила собака. Вам доведеться протистояти злим силам. Життя стане нестерпним, складності виникатимуть лавиноподібно. Але якщо уві сні вам вдалося впоратися з твариною, то в реальності, звернувшись до вищих сил, зумієте подолати напасти.

Сонник Фрейда передбачає загострення відносин між партнерами. Якщо терміново не вжити заходів, ви остаточно розійдетеся.

Хассе передбачає зрада близького друга. А бути облаянным собакою означає розлуку з коханою або розбіжності з товаришем.

Сонник Лоффа напад бродячого пса розшифровує як зіткнення з безвихідною ситуацією. Наскільки вдало ви зможете вирішити її,залежить від довірчості відносин.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: