Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник воші до чого сняться?

Сонник воші до чого сняться?

Воші тлумачення сонника

Сон про воші, може неабияк налякати сучасної людини. Однак, зовсім не так до цього сновидіння поставилися б наші далекі предки, яким не були відомі премудрості гігієни. Тому вони відносно спокійно ставилися до проживаючим на них паразитів, і навіть починали хвилюватися, коли ці малоприємні істоти зникали. Вважалося, що воші тікають геть з тіла людини, який серйозно захворів.

Сонник, складений за допомогою спостережень декількох поколінь, досвіду, розповідаючи, до чого сняться воші, аж ніяк не лякає, а навпаки, підказує, що це добрий знак.

Так за однією з найпопулярніших версій, вважається, чим більше вошей ви помітили в сновидінні, тим багатше і вдаліше будете наяву. Правда, є невелика обмовка, краще все-таки помітити скупчення цих комах не на собі, а на людину поблизу. У давні часи засмучувалися, коли уві сні бачили тільки одну воша, так як це була ознака того, що розпочату справу або не вдатися, результат буде більш ніж скромним.

Сьогодні тлумачення сну майже не відрізняється від того, що пропонували провісники пару сотень років тому. Варто тільки додати, що сон про єдиному паразит, інтерпретують, як можливість неприємностей, конфліктів.

Сонник радить не полінуватися і спробувати перерахувати вошек уві сні. Чим їх більше, тим вище буде майбутній прибуток. Що б зрозуміти: до чого сняться воші, необхідно подумати які у вас плани в реальному житті. Якщо попереду важлива подія, наприклад, відкриття власного бізнесу, завершення великого проекту, то пригрезившиеся паразити, можуть провіщати фінансовий успіх. Головне, щоб їх було багато!

Тлумачення з різних джерел

Якщо візьмемо Сучасний сонник, то побачимо, що він пояснює сюжети про воші, в залежності від того, на якій із частин тіла вони були помічені. Наприклад, якщо розташувалися на голові, волосся, то це прикмета потихеньку прогресуючого захворювання.

Коли огидні істоти окупували спину, груди, не піднявшись вище шиї, сновидець може радіти майбутніх грошових надходжень, підвищення доходу. Це обов’язково відбудеться, незважаючи на те, що здавалося б, в реальності ніщо не вказує на такі райдужні перспективи.

Український сонник заспокоює тих, кому привиділися вошки у волоссі. Виявляється це ознака швидкого просування кар’єрними сходами. Вас не просто підвищать у посаді, але й заохотять матеріально, в урочистій зупинці відзначать ваші заслуги. Вам це буде дуже приємно.

До чого сняться воші, на думку знаменитої Ванги? Її сонник передрікає в цьому випадку неочікувані проблеми, які доведеться вирішувати тому, хто спить. Якщо впорається із завданням, результат виявиться абсолютно непередбачуваним. На зміну труднощів, прийдуть щасливі, радісні події. Як кажуть: не бувати б щастя, та нещастя допомогло!

Ще сонник болгарської провісниці звертає особливу увагу на колір комах. Збитки і витрати, ось до чого сняться напівпрозорі, білі воші. Зате темні паразити символізують успіх і пристойні заробітки, без особливих зусиль з боку людини.

У Фрейда свою думку щодо того, до чого можуть наснитися воші. Якщо у нічних мареннях чоловік зумів потруїти гнид, то в реальності він дозволить складну, особисту проблему. Це може бути позбавлення від так званого вінця безшлюбності, самотності, відродження колишнього бурхливого, пристрасного роману, доленосна зустріч з партнером, який складе щастя життя.

Сонник Хассе пояснює сюжет в залежності від того, на кого оселилися паразити. Якщо вони облюбували тіло самого сновидца, то йому пророкують смугу бід, турбот. А от коли сплячий зауважує вошей на що стоїть поруч людину, то це чудова прикмета, пов’язана з чудовими сюрпризами, прибутком, позитивними змінами у долі.

Цей же провидець, пояснює, до чого сняться воші, яких вдалося знищити. Виявляється, цей сюжет віщує сльози. На жаль, тлумач не дає ніякої підказки з приводу того, що стане причиною страждань.

Знаменитий Міллер досить песимістичний у своїх прогнозах, вважаючи, що побачивши вошей у сні, доведеться сильно нервувати, переживати. І як, уточнює егосонник, найприкріше, що всі ці хвилювання, як з’ясується пізніше, були безпричинними.

Пророкування по днях народження

Народженим в осінні місяці людям, зі сну воші пророкують багатство і безхмарні перспективи в сфері бізнесу. Тільки треба пам’ятати, що зайва боязкість, нерішучість можуть внести корективи і перешкодити кар’єрі сновидця. Йому потрібно намагатися бути трохи наполегливіше і впевненіше.

Якщо ваш день народження навесні, то зверніть увагу на бачення, в яких фігурують лобкові воші. Це попередження бути акуратніше і обережнішими в романтичних знайомств. Сонник не виключає можливості, що ви так захопитеся черговою пасією, що поставите під загрозу своє здоров’я і репутацію.

До чого сняться воші, за якими спостерігаєте не з жахом, а навпаки з подивом, навіть радіючи? Якщо вони повзають по сусідові, що зупинився поруч, то ваш гаманець завжди буде повний. Справи підуть в гору, і ви зможете витрачати гроші, не особливо замислюючись про економію.

Примарилось, що гниди копошаться на дитину? В даному випадку сонник рекомендує вам дати малюкові трохи більше волі. Йому потрібно вчитися самостійності, звикати до відповідальності. Ви ж поки занадто опікуєтеся своє чадо, що ускладнює, затьмарює ваше життя.

Є думка і про те, що привидевшихся уві сні бліх, вошей, можна ототожнювати з оточенням сновидця. Поспостерігайте за самими близькими. Так ви зрозумієте, хто з них надзвичайно настирливий, безцеремонний. Варто продовжувати дружбу з такими малоприємними персонами, які можуть зіпсувати думку інших людей про вас.

Як пояснити до чого приснилися білизняні воші? Сонник дає маловтішну характеристику людині, хто спостерігав таке бачення. Схоже, що він звик безпричинно ображати, принижувати оточуючих. Часом він відверто грубий, цинічний, байдужий. Прийде час, коли він залишиться на самоті без товаришів і люблячих членів сім’ї. І тільки тоді він зрозуміє, яку помилку зробив з-за особливостей свого характеру та виховання. А ви, отримавши рекомендацію сонника, можете подумати про це раніше.

Знищення огидних комах

Заздрісники не можуть заснути спокійно, пліткують, будують підступи проти вас, ось до чого сняться воші, яких нещадно тисніть. Щоб зберегти своє добре ім’я, розладнати плани недругів, треба просто проявити граничну обережність, делікатність. Сонник дає ще одна порада: не будьте занадто відверті й довірливі.

Побачити в сні, що ви ловите паразитів, можна як раз напередодні вельми привабливої, вигідної пропозиції про роботу або додатковий заробіток. Але не поспішайте його приймати, цілком можливо, що хтось оцінить вашу працю ще вище, а ви вже будете пов’язані контрактом.

Що обіцяє сонник того, хто спіймав єдину гниду у сні? Виявляється, що сновидець в реальності багато метушиться, докладає неймовірних зусиль, витрачає багато часу для досягнення незначного результату, якого міг би домогтися з легкістю при розумній організації трудового процесу.

Якщо ви в сновидінні намагаєтеся виявити, знайти вошей, то значить, що по пробудженню проявіть рідкісну цілеспрямованість і наполегливість. Ці якості допоможуть вам досягти мети, якої ви прагнете. Головне пам’ятайте, що не можна здаватися і зупинятися на половині шляху. А так у вас все вийде!

Прекрасний знак, як вважає сонник, сон про вичісування вошей, напередодні відповідального заходу: ділового або комерційного. Після такого бачення всі партнери, колеги та інші учасники угоди будуть налаштовані вкрай доброзичливо. Це найсприятливіший момент для великих, серйозних угод, підписання контрактів.

Можна самостійно спробувати тлумачити сон про паразитів, знаючи, що боротьба з ними віщує позбавлення від клопоту, зобов’язань. Іноді цей сигнал того, що ви миєте чекати пробудження допомоги і підтримки. Причому зробить її хто-то від кого ви не очікували такого вчинку.

Тиснути бридких комах, у сні ще й до отримання звісток. Ці новини вас порадують надихнути. Тим більше, що вони будуть торкатися грошей, кількість яких у вас незабаром помітно збільшиться. Ви забудете, що таке економія.

Особливо довгоочікуваним буде сновидіння, в якому знищують вошей для тих людей, що відчувають потребу або потрапили в складне фінансове становище (мають великі борги). Виявляється, як стверджує сонник, убиті вошки прогнозують несподіване грошове надходження, яке дозволить вам залатати фінансові діри, позбутися від наполегливих кредиторів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: