Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник впасти в яму до чого сниться?

Сонник впасти в яму до чого сниться?

Впасти в яму тлумачення сонника

До чого сниться впасти в яму? Бачення означає неприємності, що постійно виникають на вашому шляху. Але не варто засмучуватися раніше часу. Гарненько згадайте деталі мрії, тоді сонник допоможе з’ясувати, звідки прийде біда, і яких ситуацій варто уникати.

Трактування Міллера

Психолог так розшифровував, до чого сниться падіння.

Кошмари родом з минулого

Часто сонник пояснює нічні страхи відгомонами з минулого. Наприклад, якщо в дитинстві ви впали в яму, а зараз уві сні події повернулися і почали мучити, це свідчить про невпевненість у якомусь питанні.

Нескінченно довго падати в яму, сонник каже – вам необхідна підтримка близьких людей.

Витягувати уві сні дитини, що сидить внизу, свідчить про сильний характер. Хоча протистояти неприємностям і важко, сновидець не втрачає настрою і не опускає руки, помічає сонник.

Каналізація – ганьба або достаток?

Провісники розходяться в думці, що означає провалитися в помийну яму.

Англійський сонник звертає увагу на час, який провели у пастці. Якщо майже відразу вибралися, плітки ходять в реальності, не принесуть шкоди. Але якщо уві сні довелося довго чекати, поки вас дістануть, репутація буде безнадійно зіпсована.

Східний сонник пророкує: звалившись в каналізацію, сильно перепачкались – до ганьби. Але якщо, вибравшись з ями уві сні, виявили в кишенях фекалії, значить, розбагатієте найближчим часом.

Не всі знання на благо

До чого сниться впасти в яму, викопану на кладовищі? Для глибоко віруючої людини це знак – в реальності вчинили гріх, покайтеся, рекомендує Мусульманський сонник.

Якщо правила релігії вас не хвилюють, сонник попереджає – не лізьте в чужі справи, а деякі таємниці краще залишити нерозгаданими.

Фрейд інакше трактує цей сюжет. Звалитися у сні в порожню могилу означає – вам набридло бути одній. Якщо в глибокій ямі знаходяться мерці, сонник вказує на незадоволеність сексуальним життям і небажання зізнаватися в цьому.

Холод – символ недовіри

До чого сниться жінці провалитися в яму, наповнену крижаною водою? У відносинах з’явиться відчуження, почуття почнуть згасати. Якщо впасти допоміг коханий — розставання неминуче. Але залишитися приятелями або посваритися в пух і прах, якщо затягнути розлуку, – вирішуйте самі, напучує Квіток.

Провалитися в сні в яму, занесену снігом, і виявити на дні теплу воду. Даний сюжет означає – ви скритний, завжди тримайте свої емоції і почуття при собі.

Ванга падіння в яму трактує як проблеми зі здоров’ям. Не нехтуйте профілактичними заходами, а при погіршенні самопочуття відвідайте лікаря. Але якщо уві сні вдасться виборсатися, то наяву давня проблема, що турбує вас, вирішиться, і почнеться біла смуга.

Прийшли на допомогу людині, що потрапила в глибоку канаву? В реальності ви можете розраховувати на підтримку оточуючих.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: