Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вугілля до чого сниться?

Сонник вугілля до чого сниться?

Вугілля тлумачення сонника

Вугілля — одне з найбільш широко використовуваних людиною копалин. Його застосовують в промисловості, для опалення. Придбати необхідну кількість антрациту зараз має можливість кожен. Але був час, коли він цінувався на вагу золота. Сонник зазначає, що зазвичай антрацит є в складі інших порід.

По Міллеру

Відомий психолог так розшифровує до чого сниться жарко палаючий камін. Це символ сімейного благополуччя. Вас чекає приємне проведення часу і добрі зміни. Тліюче вугілля, припорошені золою – найближча життя буде нудна, нецікава і повне розчарувань.

Тримати в сні гарячу головешку, наяву віщує важкі випробування, які ви успішно подолаєте.

Ворушити вугілля — обіцяє радість в чистому вигляді.

Якщо займаєтеся видобутком вугілля, то Міллер обіцяє вирішення давньої проблеми, здавалася безнадійною.

Опалення будинку

У разі придбання кам’яного вугілля для обігріву житла, сонник попереджає — хтось захоче скористатися вашою довірливістю; отримана інформація виявиться неправдивою, незважаючи на зовнішню достовірність.

Якщо ви закладаєте паливо в грубку, значить зараз найбільш сприятливий період для великих витрат. Вкладені в справу гроші принесуть відчутний прибуток, а придбані товари будуть служити довго.

Роздувати у сні вогонь, наяву бути різким і не стриманим. Якщо ви дорожите добрими відносинами з оточуючими стежте за своєю поведінкою.

Розпалити вугілля означає почати важкий проект, який спочатку потребує великих вкладень. Але коли справи налагодяться, буде приносити хороший прибуток. Якщо підняти вогонь не вдалося — уникайте будь-якого ризику, вас чекають невдачі.

Вигрібати ще палаючий вугілля з каміна, трактується як швидке збагачення. Ви отримаєте суттєву надбавку до зарплати або позапланову премію.

Вичищати вогнище від золи сонник трактує як охолодження любовних відносин. Сімейним парам даний сюжет обіцяє розлучення, неодруженим — розставання з обранцем.

Видобуток вугілля і металургія

Сидіти біля або всередині покинутій штольні – знак раптової небезпеки. Сонник рекомендує бути гранично обережним.

Велика купа кам’яного вугілля передвіщає безліч дрібних, але необхідних покупок. Від процесу ходіння по магазинах ви отримаєте щире задоволення.

Слідкуйте як завантажують доменну піч. У цьому випадку сонник обіцяє, що доведеться зайнятися складною кропіткою роботою. Але результат принесе задоволення і матеріальну вигоду.

Приснилося як уві сні перекладаєте з однієї купи в іншу блискучий на сонці антрацит. Значить, робота, спочатку що здалася захоплюючою і цікавою, виявиться нудним але результативною.

Спостерігати як в цеху по конвеєру їде подрібнений вугілля віщує плітки.

Торкатися до палаючого

Якщо наснилося ходіння по розжареному вугіллю, то перед початком відповідального справи перевірте всі кілька разів. Інакше вклавши гроші залишитеся ні з чим.

Але, якщо ноги мокрі, і ви чуєте шипіння вугілля, сонник передбачає отримання незабаром хороших звісток.

Універсальний сонник обіцяє, якщо побачили вугілля, раскалившийся дочиста вас, чекає щира взаємна любов.

Чистити руками гарячу піч, віщує приїзд гостей і приємні клопоти, пов’язані з даною подією.

Довелося гасити палаючі вугілля, але вони ще більше розпалюються, значить найближчим часом проблема, яка не давала спокою вирішитися сама собою. Тепер можна відпочити і розслабитися пророкує сонник Ванги.

Загасити уві сні палаючий вугілля – підвищується ризик матеріальних втрат. Але якщо проявити уважність, і прораховувати всі фінансові операції невдач можна уникнути.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: