Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник запальничка до чого сниться?

Сонник запальничка до чого сниться?

Запальничка тлумачення сонника

Як правило, запальничка мариться напередодні погіршення особистих відносин з другою половинкою, а також знаменує вигоду. Щоб дати точну розшифровку, до чого сниться запальничка, необхідно пригадати сама обставина, в ході якого вона застосовувалася в нічних мареннях. Дати раціональну оцінку пригрезившемуся сновидіння не можна. Однак з плином часу накопичений досвід, з давніх пір згрупований сонники.

Высекаем вогонь просвітлення

Побачити в сні запальничку – позначає, ви отримаєте застереження про запальною обстановці в робочому колективі. На роботі незабаром можливий конфлікт, що вибухнув в одну мить. Сонники радять озброїтися терпінням, і навчитися йти на компроміс.

Наснилося, ніби ви самостійно добуваєте вогонь – чекайте творчого осяяння, або народження натхнення в самий недоречний момент.

Розгледіти або нести палаючий вогнем предмет – до посиленого напруженого робочого графіка.

Надмірна чутливість нахлине на жінок середніх років, коли уві сні вони роздивляться іскри.

Спека, переростає в полум’я, по інтерпретації сонників пророкує море нових відчуттів, вираз добра і співчуття стосовно сторонніх людей. Подібні сновидіння бачаться в період повного порозуміння із світом.

Обпектися запальничкою – уникнути проблем з потенцією

Сонник Фрейда застерігає про напруження пристрастей проміж вами і постійним партнером, якщо приснилося коли подкурили сигарету.

Палаючі іскри, що виходять від запальнички втілюють швидкі жалюгідні інтимні зустрічі.

До легкого флірту бачиться загасаюча запальничка.

Наснилося, ніби вогник світил довгий час – чекайте романтики в стосунках з другою половинкою, що захопила весь ваш час. Сонники радять подумати про те, як ви розподіляєте свій час, в іншому випадку можна не встигнути виконати найважливіше в житті.

Відшукати запальничку і примусити себе відпочити

Для юної особи розглянути уві сні займистий предмет – сприятливий символ. Настав час успіху в любовних відносинах.

Побачили, ніби запальничка уві сні трохи зламана, дотримуйтеся обережності – існує ймовірність попастися на гачок хитрої особистості.

Втратити пристрій, навпаки, бачиться до швидкого налагодження відносин і нормалізацію близьких взаємин, які руйнувалися останнім часом.

Як пояснює сонник, запальничка, що наснилась хлопцеві, може означати, його чекають прикрощі в любовних відносинах. Доля зведе вас з істеричною жінкою, завдяки якій ваше ставлення до коханої зміниться.

Сонники застерігають: не робіть зради, інакше це можуть дізнатися ваші близькі та знайомі.

Відшукати гарячий займистий предмет – до злим пересудів і пліток з боку рідних людей вашого улюбленого людини.

Зламаний предмет в руках мариться до засмученням і конфліктів зі старими друзями.

Втрата запальнички віщує швидке налагодження колишніх симпатій.

«Позичити прикурити» своїм амбіціям

Відсутність задоволення життям, не налагоджений побут часто доводять до того, що з’являється потреба прикурити, але запальничку ви знайти не можете. Сонники застерігають: передбачаються деякі неприємності в побуті.

Коли приснилося, ніби ви дали прикурити якій — небудь людині – підготуйтеся до лавини щасливої пори. Всі підприємства, започатковані в цей період, закінчаться благополучно.

У нічних мареннях отримати предмет в подарунок – до незапланованих незначним розтрат.

Коли ви подарували її іншій людині, підготуйте гаманці – керівництво винагородить премією за якісні плоди вашої праці.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: