Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник затопило до чого сниться?

Сонник затопило до чого сниться?

Затопило тлумачення сонника

До чого сниться, що водою затопило щось? У більшості випадків пояснення не дає сприятливих прогнозів, однак у снотолкователе можна відшукати і позитивні значення. Подібний сюжет в сновидінні передрікає труднощі, проблеми, неприємності в сімейному житті. Але, в деяких випадках він обіцяє радість, успіх, прибуток.

Проблеми, халепи

Наснилося, ніби растекшаяся по дорозі річка загородила сновидінню шлях? Передбачаються труднощі на робочому місці.

Потоплений водою доглянутий садовий ділянку у сні пророкує: благополучного майбутнього сплячої людини загрожують неприємності, вирішити які самостійно він не зуміє – знадобиться почекати стабілізації ситуації в житті.

Пояснення сонного бачення, де затопило ванну кімнату, уточнює, хто винен у даному випадку. Якщо всьому виною вчинок сплячого особи – він принесе проблеми собі в реальній дійсності. Якщо ванну затопили жителі зверху – імовірний підступ від оточуючих.

Надто багато труднощів

Привиділося, ніби затопило кладовищі? Сновидець не може знайти виходу з ситуації у теперішньому часі, у нього з’явилася велика кількість труднощів, вирішити які йому не вдасться самотужки.

До чого сниться: затопило поверхню підлоги, і вода блискавично піднімається? Сонник застерігає: ви не можете вирішити проблеми, тим самим занурюючись в них все більше і більше. Необхідно попросити товаришів про допомогу, поки не пізно.

Бачити, ніби поверхню підлоги затоплена водою, значить: вороги замишляють проти вас нечисте діло.

Приснилося, як море вилилося за краї берегів, затопивши поруч знаходяться будови? В голові сновидця народяться свіжі ідеї, хоча реалізувати їх не вдасться.

Інтерпретація по соннику Міллера

До чого сниться, що затопило цілий мегаполіс – вуличні просіки, споруди, площі? Ймовірні труднощі, нещастя. Варто бути пильним у всьому, запобігати ризикові справи, сварки, авантюрні ситуації. Паводок у місті уві сні здатний попереджати про серйозних недугах.

Негаразди в сімейному житті

Побачили, як затопило власне житлове приміщення? Сонне видіння сповіщає про погіршення відносин між подружжям, можливі скандали між родичами.

Бачити уві сні, як ваш будинок залитий брудною каламутною водою, означає серйозний знак, застережливий про неприємності. Сплячій людині доведеться використовувати всі свої сили для збереження шлюбних відносин. Подібне сновидіння також застерігає сновидця про погане самопочуття.

В майбутньому благополучне і щасливе життя

Успіх пророкує зміст, де сновидця на його ліжку забирає в нічних мареннях потужний, але спокійний потік. Сонник обіцяє після закінчення такого сну щастя і рідкісну фортуну.

До чого бачиться, як повінь тихо потопляет поверхню землі? В майбутньому все налагодиться, прийде новий етап, повний вдалих звершень.

Якщо вода в будинку повільно піднімається навколо сплячої людини – це знак доходу, довгоочікуваного спокою.

Підготуйтеся протистояти ускладнень

Стеля квартири або іншого будови уві сні затопило? За версією сонника, передбачаються події, які будуть відбуватися без вас.

Що означає, якщо вода від сусідських квартир проникає через стельові щілини, і тече у ваш будинок? Сонник інформує: ви не станете чинити опір, намагаючись вирішити поганий інцидент. Вам пощастило здолати потоп в будинку – насправді подолаєте халепи.

Що затопило?

Згадайте, яке конкретно місце в квартирі виявилося у воді:

Приснилося, що туалет залитий каламутною водою? Сонник застерігає: в реальності очікує низинне пристрасне почуття, про якому ви не захочете згадувати.

Не опускайте руки і розвивайтеся!

Як пояснює сонник, затопило чистою водою всю сушу землі? По закінченню довгого й безнадійного опору сновидець знайде спокійну і благонадежную життя, повне достатку.

Уві сні затоплено практично всі земляне простір, однак вам не страшно, і ви відносите дане явище до нормального. Це означає, що ваша душа очиститься від гріхів скоєних раніше, майбутнє буде чистим і щасливим.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: