Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зелена трава до чого сниться?

Сонник зелена трава до чого сниться?

Зелена трава тлумачення сонника

Дізнатися про майбутнє ми можемо з снів, не обов’язково просити про це ворожку, коли є сонник. Якщо розуміти, до чого бачиться той чи інший сюжет, можна без сторонньої допомоги тлумача його витлумачити. До чого сниться зелена трава? Часто такий сон означає щасливе і спокійне майбутнє.

Однак трактуватися сон із зеленою травою може і з іншої точки зору. Пояснення такого сну дано в багатьох джерелах. Деякі з цих пояснень мають суперечливе думку.

Тлумачення сновидіння в різних сонники

Сучасний сонник. Розглянути уві сні зелену травичку віщує умиротворення душі, і міцне здоров’я. Що означає, якщо трава росте в невідповідному місці і має високу довжину? Остерігайтеся, ваше надмірне спокій несприятливо позначитися на розвитку нинішніх справ.

До чого сниться зелена трава, яка росте на підлозі в житловому приміщенні? Снотолкователь застерігає про велику небезпеку нинішнього добробуту.

Коли уві сні ви розгледіли на зеленій галявині засохлі ділянки, то можливо скоро станеться легке нездужання.

Сімейний сонник. Висока зелена травичка обіцяє радісне життя без всілякого роду грошових проблем.

Коли аналогічний сон приснився підприємцю, то його капітал незабаром значно збільшиться.

Авторам або артистам вона віщує майбутню популярність.

Парочки закоханих зможуть отримувати насолоду від своїх почуттів, не противоборствую труднощів. Коли зелена стежка простягається біля підніжжя гір, вас підстерігає загроза.

Сонник Циганки. Крокувати по зеленій траві до укладення шлюбу наяву.

Коли поляна під час ходьби з часом стає пожовклим і сухий, незабаром вас чекають численні труднощі. Одні з них принесуть велику кількість турбот.

Французький снотолкователь. По даному джерелу поляна яскравого зеленого забарвлення попереджає від лицемірства приятелів і друзів. У цьому ж джерелі дається пояснення того, до чого сниться салат або щавель. Вони віщують складності у справах, від яких ви крупно постраждаєте. Їсти зелень в нічних мареннях до хвороб і великим грошовим проблем.

Сонник Чжоу-гуна. Трава яскраво-зеленого кольору і інша рослинність на галявині пророкує достаток. Рослини, які виросли на підлозі квартири вказують на те, що скоро житло стане порожнім. Виросла перед воротами будинку рослинність обіцяє підвищення в посаді.

Універсальний тлумач. Як пояснює сонник, зелена трава на лузі обіцяє в дійсності підвищення авторитету серед оточуючих або збільшення доходу. Трава росте в самій будівлі? В реальному житті ви дуже сумуєте за рідного дому і хочете повернутися в те місце, де вас люблять і завжди будуть вам раді. Додатковий варіант, що позначає такий сон — це бажання відсторонитися від проблем.

Сонник Міллера. Згідно даного джерела зелена рослинність обіцяє грошову і щасливе життя. Одинаки повстречают другу половинку, а бідні поправлять фінансове становище. Полеживать на травичці, значить, скоро почнуться нові любовні стосунки.

Езотеричний довідник. М’яка і в теж час густа трава пророкує скоро вдалий і щасливий етап у житті. Довелося косити траву самому — до швидкої кончини вашого знайомого. Якщо ви дивилися з боку, як хтось косить її — бійтеся своєї несподіваної смерті.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: