Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник знайомство з батьками хлопця до чого сниться?

Сонник знайомство з батьками хлопця до чого сниться?

Знайомство з батьками хлопця тлумачення сонника

Знайомство з батьками хлопця — подія в житті, змушує хвилюватися будь-яку дівчину. І як вказують тлумачі, найчастіше такі прояви почуттів прийнято вважати ознакою істотних подій. Однак не варто хвилюватися, якщо у сонному видінні вас злюбили батьки нареченого. Згадайте деталі сну і лише після цього толкуйте те, до чого сниться знайомство з батьками хлопця.

«Раді зустрічі!», чи від радості до сумнівів

Наснилося, ніби коханий познайомив вас зі своїми «предками», і вони прийняли вас дружелюбно? За версією Східного сонника, вас чекає зустріч з милими людьми, в компанії яких ви чудово проведете час.

Тепер розглянемо пояснення для хлопця, описувані Місячним сонником. Познайомити уві сні кохану з матір’ю і батьком — ознака того, що ви готові до шлюбу. Ви хочете познайомити свою обраницю з батьками, а вона опирається цьому? В реальності ви маєте сумніви з приводу того, чи це та дівчина, яка вам потрібна в подальшому житті.

Поганий прийом, як ознака недобрих подій

До чого сниться сюжет, де ваша улюблена дівчина познайомилася з рідними, а вони, в свою чергу, поставилися до неї зневажливо? Сонник Лоффа вказує: на вас чекають неприємності у любові.

Юній особі примарилось, ніби вона зустрілася зі свекрами, сподіваючись у глибині душі на майбутню одруження, а вони були незадоволені знайомства з нею? До чого сниться знайомство з батьками коханого? На це питання дасть відповідь Циганський сонник. Не варто втрачати час даремно з цим хлопцем, відносини з ним не закінчаться чим — небудь серйозним.

«А якщо навпаки…», або не поспішайте!

Розглянути молодому хлопцеві, як обраниця зустрілась з його рідними, і вважає, що вони хвилюються в знак цього — ознака неготовності того, хто бачить сон до побудови сімейного життя. Тому, не варто йти вперед часу. Нехай все розгортається своєю чергою.

Як ще изъясняет сонник знайомство з батьками хлопця? Коли перед побаченням з рідними молодої людини схожий сон мариться дівчині, то це вказує на її недовіра до обранця.

Сновидица зустрілася з «предками» майбутнього чоловіка, перебуваючи в положенні, це сигнал того, що вона приховує щось від свого нареченого.

Місце зустрічі

Особливе значення в поясненні сновидіння про зустріч з рідними коханого, відводиться того, де трапилася сама зустріч. Ось, до чого сняться численні знайомства, які відбулися в різних місцях.

Сонник Міллера

Інтерпретації, запропоновані тлумачем відмінні від інших сонників. Прокинувшись зранку, згадалося, що вночі примарилася зустріч з рідними коханої, яка пройшла досить бідно? Наяву все статися як не можна краще. Вони будуть раді вам суттєвості.

Погано, коли уві сні ви любезничали з батьками свого молодого обранця. Згідно з даними психологів, це означає, що в реальності ви не сподобаєтеся рідним своєї другої половинки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: