Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зрада до чого сниться?

Сонник зрада до чого сниться?

Зрада тлумачення сонника

Зрада

Опам’ятавшись після сну, в якому ви стали свідком зради, власної або з боку іншої людини, навряд чи відчуєш прилив сил і натхнення. Такий сюжет змушує задуматися про сім’ю або стосунках з коханою людиною. Наскільки дороги для вас близькі, родина, діти?

Сонник трактує зраду, як сигнал, що передує до значних змін у житті. Має сенс проаналізувати існуючі відносини: чи задоволені ви ними, або для щастя, як здається, чогось бракує?

Таємне стає явним

У Міллера є таке пояснення: до чого сниться зрада. Він упевнений, що якщо ви змінили у сні, то ваші стосунки з чоловіком насправді далекі від ідеалу. Такий сюжет жінка повинна прийняти до відома, тому що вона стала, на жаль, менш привабливою для партнера. На нього майже не діють її любовні чари, він охолов. Причому першопричина, не зовнішність, а настрій дами, яка часто дратується, в чомусь сумнівається.

Відкриємо сонник Ванги, в ньому зрада, віщує жінці приниження і проблеми. Адюльтер з другом чоловіка уві сні, загрожує в реальності тим, що глава сім’ї стане похмурим, байдужим і несправедливим. Коли ж сниться, що піддаєшся пристрасті з юнаків, то це тривожний знак, ймовірного розлучення наяву.

Фрейд вважав, що сновидіння, в якому молода безневинна дівчина бачить себе підступної зрадницею дружина, обіцяє їй красивий, фантастичний роман. А ось для заміжньої дами такий сон — ймовірність дилеми. Їй належить вирішити, що важливіше борг або почуття, бажання.

А от коли дівчина спить і бачить, що змінює коханому (нареченого), то їй варто подумати про те, чи варто брехати по дрібницях наяву. Навіть у тому випадку, якщо ця неправда, нібито допоможе побудувати відносини. Все таємне рано чи пізно стає явним.

Якщо ви встояли перед спокусою

До чого сниться зрада з колишнім партнером? Пояснення просте — це точне відображення реально існуючої незадоволення нинішнім іншому. Подумайте, чи варто розвивати відносини з ним. Тим більше, що сон обіцяє випадкову, але доленосну зустріч.

Навіть уві сні ви уникли серйозної зради, а лише поцілували приємного чоловіка. В такому випадку, наяву вас очікує легкий флірт і необтяжливе, але миле романтичне знайомство.

До чого може снитися зрада, причиною якої було не бажання, а помста за образи? Це чудове обіцянку того, що в реальності минула, але майже загибла в суєті побуту пристрасть раптово спалахне між подружжям знову.

Вогнище сьогочасної пристрасті і пожежа в квартирі

У соннику зрада часто трактується, як поганий знак, за яким слідують не тільки неприємності в особистих відносинах, але й матеріальні втрати. Наприклад, пожежі. З психологічної точки зору, кинути все заради сьогочасної пристрасті у сні, означає, що і в житті ви занадто легковажно ставитеся до чого. Потрібно серйозно проаналізувати власну поведінку. Інакше зрада, ганьба і всілякі неприємності будуть слідувати попятам за вами.

Коли ж ви в сні встояли перед спокусою, і зберегли вірність, то пишаєтеся собою і в реальності. Ви мудра, розумна людина. Надійний партнер і товариш. Невдачі обійдуть вас стороною.

Почуття потребують «ревізії»

Багато щасливі у шлюбі люди, задаються питанням: до чого їм сниться зрада? Прокинувшись вони заспокоюють себе: все відмінно, наша сім’я дружна і міцна… Але не поспішайте з висновками. Хто знає, може бути, таємні сили з допомогою сновидіння, намагаються допомогти зберегти ваш шлюб, в якому поки з’явилася крихітна тріщинка. Що робити? Спокійно, але критично обдумати свої вчинки і поведінку.

Ще запам’ятайте, що про сон, у якому ви змінювали дружину, не потрібно розповідати, в першу чергу якраз чоловікові. Така щирість і довірчість проведуть убивчий ефект. Ваш чоловік почне додумувати те, чого не було і не могло бути насправді. Буде мучитися підозрами у вашій реальному невірності. Збережіть такий сон в таємниці, адже ви нічого поганого не робили, ваша совість чиста.

До осмислення почуттів і відносин, ось до чого сняться найчастіше сни про зраду. Але не плутайте таємничі видіння в обіймах Морфея з реальним життям. Головний висновок, який слід зробити після сну про адюльтері: будьте уважнішими до улюблених людям. Не поспішайте засуджувати їх. А от себе улюблену можна трохи покритикувати. Адже часто нам сниться те, про що ми думаємо чи мріємо наяву…

Що говорить сонник про зраду чоловіка?

Можна втратити і спокій, і сон, коли приснився змінює чоловік. Найстрашніші думки приходять в голову. Даремно, тому що сонник цю зраду пояснює лише як накопичилися розбіжності з чоловіком. Бути може, що ви занадто категорично наполягаєте на своєму, не бажаючи поступатися йому навіть в дрібницях. Все це веде до конфронтації в сім’ї. Щоб уникнути серйозних проблем, навчіться бути трохи мудрішими і хитріше. Така поведінка допоможе вам домогтися куди більшого, ніж спори або відстоювання якихось принципів.

А що робити, коли уві сні чоловік зізнається в зраді? Це попереджає вас про те, що дружину бракує тепла і ласки. Як і більшість чоловіків, він ніколи наяву не зізнається вам у цьому, навіть відчуваючи страшний психологічний дискомфорт.

Бачити уві сні адюльтер кращої подруги з чоловіком, значить, ваші відносини з приятелькою складаються непросто. Зізнайтеся, чи не думаєте ви, що вона в чомусь перевершує вас? Заздрість це недобре почуття, здатне вбити будь-яку дружбу. Можна спокійно сприймати незаперечні достоїнства подруги, або розірвати з нею стосунки.

У Фрейда, між тим є своя думка, щодо того, до чого сниться зрада чоловіка. Згідно йому, це відображення неминучою невірність одного з подружжя наяву. Втім, швидше за все це несерйозна інтрижка, про яку потім забудуть. Але краще всього поговорити з коханим відверто, зізнатися щось турбує.

Висловлювати сумніви в його невірності не варто, треба лише делікатно поцікавитися про те, що його не влаштовує у вашому союзі. Таку ж лінію поведінки краще всього вибрати після сновидіння, в якому змінив батько ваших дітей. Шукати в сонник тлумачення зради звичайно ж можна, але жіноча, материнська мудрість ще більше надійний союзник і порадник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: