Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зрадила дружина до чого сниться?

Сонник зрадила дружина до чого сниться?

Зрадила дружина тлумачення сонника

До чого сниться, що дружина зраджує, то сонник говорить про відсутність належної уваги і не рекомендує приймати необдумані рішення. Таке сновидіння може розповідати і про те, що певне бажання у швидкості збудеться, в той момент, коли реальні речі зможуть принести одне розчарування.

Зрада дружини… Відразу в душі з’являється біль, розчарування, відчай, лють… Навіть якщо це відбулося уві сні, після пробудження важко впоратися з емоціями. Провидці пояснюють — події в грезе символізують реально існуючі проблеми в сім’ї. Іноді бачення є віщим і пов’язано з дружиною. Сама по собі зрада особливо улюблених людей в сновидінні може означати, що в бажаннях сновидця є якісь недоліки. Також сон рекомендує уважніше поглянути на власне оточення. Ймовірно, поблизу знаходяться люди плетуть якісь неприємні інтриги.

Трактування Міллера

Сонник пророкує, якщо жінці приснилося, що вона блудила, значить, в реальності вона посвариться з кимось.

Дружина зрадила чоловіку уві сні? Міллер характеризує її як низького людини, схильного до зради і брехні. Велика ймовірність, що вона і наяву буде неправильною. Але психолог, складаючи сонник, дає їй пораду: зібрати волю в кулак і утриматися від мерзенного вчинку, інакше чоловік дізнається про все. В результаті сімейне щастя буде втрачено назавжди.

Мрії чоловіки

До чого сниться дружини зради на думку Медеї? Чаклунка передбачає підлість компаньйонів, інтриги і змови недоброзичливців.

Велесов сонник віщує біди, пов’язані з вогнем, швидше за все, буде пожежа.

Уві сні змінила колишня дружина — ви досі не змирилися з розставанням. Не варто намагатися завести нові відносини. Спочатку розберіться в собі і колишніми почуттями.

Хто коханець

Дружина згрішила з братом? Значить, ви з ним надзвичайно дружні й завжди можете розраховувати на допомогу і підтримку.

Якщо у «головній ролі» ваш батько, сонник показує — рідні скучили і прагнуть зустрітися.

Застали жінку з популярним актором? Очікує веселе і захоплююче подорож або тривала, давно очікувана відрядження.

Привидівся адюльтер дружини з сусідом. Сонник показує вашу нестриманість, запальність, конфліктність.

А якщо це виявився президент — будьте уважні, виконуючи свої обов’язки. Велика ймовірність виникнення конфліктів.

Коханець – жебрак, чекайте запрошення від тещі.

Мрії подружжя

Ісламський сонник надзвичайно суворо ставиться до невірності. Якщо жінці привиділося, як вона пішла «наліво», в реальності її очікують приниження і образи.

Адюльтер з одним означає — цей чоловік дійсно цікавить жінку. Можливо, раніше з ним була інтрига. Ностальгія за минулим здатна внести розлад у сім’ї і призвести до розлучення.

До чого сниться, коли в коханців виявився приятель чоловіка? Жінка бажає помститися за зраду. Провидці рекомендують з’ясувати, чи мала вона місце. Невідомість вимотує більше ніж погані новини. А якщо все підтвердиться, проявіть мудрість і вибачте. Адже чоловік залишився з вами і, швидше за все, розкаюється в скоєному.

Невірність уві сні характеризує особу як вельми темпераментну і сексуальну.

Медея попереджає, якщо в грезе жінка встоїть від спокуси, значить, наяву почнеться сприятливий період. Всі справи будуть сперечатися, удача залишиться на її боці.

Зрада дружини по Фрейду

До чого сниться зрада дружини чоловікові? Зигмунд Фрейд вказує на внутрішні проблеми людини. Невірність дружини означає брак ніжності, уваги, ласки. Чоловік вже не так впевнений у своїй привабливості, незамінності, бажаності, потрібності. Уві сні знаходять вихід думки про можливу невірності, підсвідомість малює хворобливі сцени, змушуючи прокидатися в холодному поту.

Сонник рекомендує, якщо мучать бачення про зраду близької людини, звернути увагу на ваші відносини в реальності. Поговоріть відверто з дружиною. З’ясуйте, що її не влаштовує, роз’ясніть свою позицію. Разом ви зможете придумати, як урізноманітнити інтимне життя.

Англійський сонник: зрада подружжя

Найбільш позитивне тлумачення дає Англійський сонник: не варто турбуватися про невірність дружини або неприємності на роботі. Марення характеризує людини як зразкового сім’янина; він дорожить шлюбом і любов’ю дружини. Приводів для реального занепокоєння немає.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним діб і за днем тижня, можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: