Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться мертва риба в річці?

До чого сниться мертва риба в річці?

Риба — це символ несвідомих переживань людини, що стосуються сфери здоров’я, любові і емоцій. На противагу цьому мертва риба вважається ознакою неблагополуччя в різних сферах життя. Існує безліч тлумачень того, до чого сниться мертва риба, які залежать від деталей сну і особистості самого сновидіння.

Короткий зміст:

Опис бачення

Сонник Міллера

Дохла риба уві сні Обіцяє численні втрати і переживання. Жінці такий сон передвіщає сварки або розставання зі своєю другою половинкою — партнер розчарує сновидицей і в їхніх взаєминах настане криза. Самою ловити уві сні рибу, яка виявилася дохлою, вказує на обман і зрада близької людини.

Чоловікові бачити мертву рибу уві сні Обіцяє грошові витрати і фінансові втрати. Зараз не найкращий час для нових починань, краще підстрахувати себе заздалегідь до настання несприятливого періоду.

Бачити мертву рибу у чистій, прозорій воді — До отримання подарунка. Ловити неживу рибу говорить про прийдешні випробуваннях і перешкоди на шляху. Бачити, як хтось інший ловить дохлу рибу означає, що незабаром сновидец відчує приплив сил для здійснення бажаного.

Сонник Нострадамуса

Риба є символом подвійності і мінливості, а ось мертва рибина, навпаки, Вказує на далекоглядність і цілеспрямованість сплячого. В таємниці від людини недоброзичливці будують проти нього плани, намагаються зруйнувати його кар’єру. Вживати мертву рибину в їжу віщує сновидцу небувалу удачу і зміни в кращу сторону.

Побачити уві сні протухнула рибу вказує на те, що Стороння людина намагається перешкодити дружбі сновидіння з високопоставленої особливої. Якщо дохла риба падає з неба, то це ознака наближення екологічної катастрофи.

Побачити в річці плавають догори черевом великих рибин Говорить про прагнення сновидіння вийти сухим з сумнівного положення.

Сонник Фрейда

Сон про мертвій рибі — Це символ чоловічої неспроможності, імпотенції. Чоловікам такий сон сниться в тому випадку, якщо він сумнівається в своїй чоловічій силі або передчуває наступ проблем в цій сфері. Жінкам сон вказує на їх сексуальну незадоволеність.

Сонник Феломена

Мертва риба уві сні Вказує на наступ сприятливого періоду в житті без суєти і виснажливих проблем. Але перед настанням світлого майбутнього сновидцу належить вирішити масу проблем різного характеру.

Безліч мертвих рибин віщує Наступ чорної смуги в житті, поява безлічі проблем і невдач. Дохлі риби у воді вказують на швидке отримання спадщини або великого виграшу.

Бачити відразу і мертву, і живу рибу Говорить про стороннє втручання в долю сновидіння, а також віщує смугу невдач і неприємностей. Велика дохла рибина сниться до того, що всім надіям і мріям сплячого не судилося збутися.

Жінці мертва риба сниться До сварок і скандалів в колі сім’ї. Молодій дівчині такий сон пророкує серйозне розчарування як в свого коханого, так і в любові в цілому.

Чоловіка такий сон попереджає Про втрату великої суми грошей, а також про те, що конкуренти намагаються його обігнати на професійній ниві. Особливо актуальний сон для бізнесменів і підприємців.

Вагітній жінці мертва риба Сниться до швидкого викидня. Бачити мертву рибу в річці — значить, незабаром сновидец ризикує розчаруватися в близькій людині.

Сонник Менегетті

Сон про мертвій рибі Говорить про втому людини, про занепад сил і навіть розвитку депресії. Сновидець втратив віру в себе, перестав бачити сенс в тому, що він робить. Але таку смугу в житті потрібно перетерпіти — незабаром всі неприємності і стреси пройдуть. Також мертва рибина вказує на розвиток будь-якого захворювання в організмі людини.

Астрологічний сонник

Мертва риба уві сні Віщує розставання з другою половинкою не з вини сновидіння. Бачити протухнула рибу — до появи неприємних чуток і пліток про сновидцем. Побачити уві сні риболовлю, на якій ловиться тільки дохла риба, вказує на великі труднощі і неприємності в майбутньому.

Якщо вони плавають в акваріумі

Бачити одну мертву рибу, що плаває догори черевом в акваріумі, говорить про те, що всі події проходять повз сновидіння, не завдаючи йому ні радості, ні смутку. Людина просто пливе за течією, не намагаючись нічого змінити. Необхідно приступити до активних дій, інакше життя так і залишиться сірою і прісної.

Бачити безліч мертвих акваріумних рибок з різнобарвною лускою Вказує на підступи конкурентів і суперників. Не виключено, що незабаром матеріального добробуту сновидіння буде завдано нищівного удару.

Дівчині бачити мертвих рибок в акваріумі Вказує на її розчарування в чоловікові, який набагато старший за неї. Чоловікам такий сон говорить про невірність другої половинки, про сумнівне поводження обраниці.

Бачити дохлих золотих рибок — до нездійсненних мрій і марним надіям. Якщо в каламутній воді акваріума самотньо плаває мертва риба, то на сім’ю сновидіння насувається біда. Самому вбити всіх акваріумних рибок — до розвалу кар’єри, втрати засобів до існування.

Багато мертвої риби в річці

Річка, повністю заповнена мертвою рибою, віщує отримання жахливого звістки або наближення великого горя. Такий сон має величезну негативним забарвленням і не обіцяє нічого хорошого.

Бачити велику кількість мертвих риб в швидко рухається річці вказує на обман і зрада друзів — Сновидец не повинен нікому довіряти, щоб не допустити катастрофи. Якщо ж нежива риба пливе проти течії річки, то це віщує виконання всіх бажань сновидіння. Людині не потрібно будувати ніяких планів на майбутнє, а просто прийняти все те, що дає йому життя.

Багато дохлої риби в каламутній воді річки — До внутрішніх сумнівам і переживання, які можуть привести людину до проблем з психікою. Якщо дохлу рибу викидає уві сні на берег, це обіцяє період невдач і неприємностей, який, втім, можливо подолати власними зусиллями.

Бачити дохлу рибу на пляжі — До проблем зі здоров’ям. Батькам такий сон попереджає про небезпеку, яка загрожує їх дітям.

Сон сниться вагітній

Вагітній жінці бачити уві сні мертву рибу — не найсприятливіший знак, який обіцяє в гіршому випадку народження мертвої дитини або ймовірність викидня.

Бачити уві сні протухнула рибу, від якої виходить різкий неприємний запах, Вказує на проблеми зі здоров’ям самої сновідіци, які можуть не відбитися на стані малюка. Ловити мертву рибу в річці або в озері також вказує на погіршення здоров’я, яке може негативно вплинути на результат вагітності. Однак, не у всіх випадках подібний сюжет віщує негативний результат.

Приснилася мертва риба на ранніх термінах вагітності — Це явна ознака того, що народиться хлопчик з м’яким характером і приємною зовнішністю. Такий хлопчик буде сильно прив’язаний до матері, і його буде захоплювати мистецтво і прикладне ремесло.

Поїдати дохлу, несвіжу рибу Вказує на різкі зміни в житті, отримання будь-якого подарунка. Також подібне сновидіння говорить про те, що в організмі матері і майбутньої дитини не вистачає кальцію і магнію, які у великій кількості містяться в рибі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: