Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться мертвий птах?

До чого сниться мертвий птах?

До чого сниться мертвий птах? Мертва птиця, прівідевшіеся уві сні, не завжди є передвісником смерті або сумних подій. У більшості випадків це ознака успішного результату справи, в рідкісних позиціях такий сон може обіцяти дрібні неприємності.

Короткий зміст:

Тлумачення

Сімейний сонник

Побачити уві сні мертву хижого птаха — значить, Перемогти своїх ворогів або здобути перемогу в якій-небудь справі або конкурсі. Якщо ж птах уві сні домашня або безпечна, то це говорить про те, що у вас з’явилися заздрісники, які прикидаються друзями.

Сонник Міллера

Вмираючі птахи уві сні віщує поява уявних друзів. Якщо уві сні ви самі вбиваєте птицю, то це означає, що ви отримаєте перемоги над своїми недоброзичливцями. Побачити чорну мертвого птаха — до обману або фінансових втрат.

Сонник Фрейда

Мертва птиця говорить про вашому небажанні боротися з проблемами внутрішнього характеру. Для чоловіка такий сон може говорити про швидке статевому безсиллі, для жінки — про нездатність на психологічному рівні залучити бажаного партнера.

Вбивати птицю власноруч або прибирати труп Означати поваленим своїх страхів і прихованих проблем і фобій.

Український сонник

Якщо мертвий птах була хижаком, то це говорить про швидкого прибутку. Якщо птах була домашньою, то це віщує невеликі втрати як у фінансовому, так в соціальному плані.

Сучасний сонник

Мертва птаха говорить про появу нових друзів. Якщо побачити вві сні я багато птахів вмирають, то в реальності варто готуватися до подорожі. Заколоти уві сні птах говорить про те, що хтось із близьких людей хоче скористатися вашою довірою.

Сонник Юнга

Мертва птиця говорить Про пригнічених незадоволених бажаннях. Побачити кров на тілі птаха — значить, відчувати пригніченість, що межує з депресивним станом.

Побачити уві сні мертвого птаха зі світлим оперенням означає переживати сильне емоційне потрясіння, яке незабаром пройде.

Сонник Нострадамуса

Мертва птиця уві сні — це застереження про те, що не потрібно робити ніяких поспішних висновків і рішучих дій. Навпаки, на деякий час варто зачаїтися, відмовитися від будь-яких поїздок і розважальних заходів.

Мертва птиця на землі, в будинку, в воді

Вбивство пернатих

Поранена пташка

Поранена птах уві сні — це двоякий символ. Він може говорити про проблеми зі здоров’ям — як вашому особистому, так і здоров’я вашої сім’ї. Поранена птах також говорить про складні роздумах і внутрішньому конфлікті, а також неможливості вибрати між двома варіантами. Це означає, що ви зіткнулися з проблемою і ніяк не можете прийняти рішення, яке б позбавило вас від неї.

Ще одним трактуванням пораненою птиці уві сні є образа, яка довгий час сидить в вас і зараз набирає свою силу. Якщо уві сні ви намагалися вбити птицю, але не вбили, і вона залишилася пораненою, то в реальності вас очікує новина, яка вас приголомшить.

Якщо ви батько, то Поранений птах може позначати занепокоєння за дітей і їхнє здоров’я.

Порятунок уві сні

Врятувати уві сні птицю від смерті — значить, доводити свою правоту. Якщо ви намагаєтеся врятувати уві сні птицю, але вам не вдається і вона гине — це говорить про те, що вас ніхто не хоче сприймати всерйоз. Також такий сон може передвіщати проблему з начальством або розлад в колективі.

Якщо ж ви врятували птицю успішно, і вона залишилася жива, то це говорить про підвищення вашої самооцінки і формування вас як повноцінної особистості, позбавленої комплексів.

Якщо ж ти врятував птицю від нападок інших птахів, То в реальності вас чекає безліч дрібних невдач.

Якщо вона в клітці

Мертва птиця в клітці віщує розбіжність в сім’ї або в колі близьких друзів. Якщо мертвий птах знаходиться у відкритому клітці, то це говорить про прибуток, якщо в закритій — про зраду друга.

Чоловікові такий сон віщує зраду його дружини або обраниці, жінці — несподіване запрошення, яке може з однаковою ймовірністю принести біду або радість. Якщо такий сон сниться дитині, то це говорить про появу вірного друга.

Побачити мертвого птаха в золотий або яскраво виблискує клітці — Значить, незабаром вам має бути розбагатіти.

До чого сниться хвора птиця?

Хвора птиця уві сні — це ознака швидкого благополуччя. Особливо це стосується здоров’я якогось члена сім’ї або фінансове благополуччя. Якщо уві сні ви виходжувати хворого птаха, то в реальності вас чекає визнання ваших заслуг і велика подяка.

Бачити уві сні хвору домашню птицю — до втрати важливої речі, можливо, сімейної реліквії або пам’ятного подарунка. Бачити уві сні хвору хижого птаха — до розриву зі старими невірними друзями.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: