Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться вагітна кішка і кошенята?

До чого сниться вагітна кішка і кошенята?

Надходять уві сні образи можуть символізувати минулі або майбутні події, а так само говорити про ставлення оточуючих до сновидцу. До чого ж сниться вагітна кішка? Для розшифровки цього сну слід згадати його в подробицях, тоді з’ясувати значення символу буде не складно.

Короткий зміст:

Пророцтва

Тлумачі снів по різному розцінюють даний символ, що прийшов людині в сновидінні.

Сонник Міллера

Тварина є передвісником неприємностей, які будуть переслідувати сновидіння тривалий час. Щоб чоловіків вагітна кішка обіцяє неприємності на роботі і різке погіршення фінансового стану, а для жінок — поява недоброжелательніци, яка здатна погіршити стан справ у всіх сферах життя. Щоб уникнути негараздів, тлумач рекомендує прогнати або вбити тварину уві сні.

Сонник Менегетті

Цей Сон говорить про те, що сновидцем маніпулюють, що незабаром призведе до великих неприємностей. Якщо ж тварина ласкаве, то сновидец ризикує піддатися улесливим словам ворога.

Дитячий сонник

Сон Символізує ворога-жінку. Якщо уві сні вона ласкава, значить ворог готує якусь капость, а якщо агресивна — злі плани вже втілюються в життя. У разі, якщо вагітна кішка нявкає, сновидцу слід побоюватися обману.

Малий Велесов сонник

Бачити таке сновидіння — наяву вас чекають Сльози і зрада, зрада і обман. Але, якщо сновидец вбив тварину і вжив його м’ясо — він зможе повернути все втрачене, відновити фінансовий стан і світ з близькими.

Сонник Цветкова

Сновидіння Символізує проблеми в особистому житті жінки, в яких винна вона сама, а чоловікові обіцяє зустріч і нерозділене закоханість.

Сонник Чжоу-Гуна

Приснилася вагітна кішка ловить миша — це Обіцяє великий прибуток і багатство. Якщо ж тварина не змогло зловити мишу — шанс на отримання прибутку буде упущений.

Сонник Фрейда

Сон Говорить про проблеми в інтимній сфері і нестачі уваги з боку протилежної статі, а якщо сновидец проявляє ласку до тварини, значить, він підсвідомо бажає вступити в зв’язок з партнером, який істотно молодший за нього.

Сонник для всієї родини

Сон Означає сварки з чоловіком, батьками і дітьми. Він же віщує неприємності на роботі, які виникнуть через підступи недругів.

Сонник Ванги

Дане Сновидіння символізує наближення неприємностей, які торкнуться всіх сфер життя, а якщо чоловікові або жінці наснилося безліч що не дають проходу тварин, це віщує ганьба і приниження, які доведеться випробувати публічно.

Жіночий сонник

У жінки є суперниця, яка незабаром постарається відвести коханого. Для чоловіка даний знак уві сні означає виникнення проблем з правоохоронними органами, яких уникнути не вдасться.

Сонник Астромерідіана

Кішка Символізує облесливого людини в оточенні чоловіка або жінки, який сприяє розвитку комплексів у сновидіння і прийняття неправильних рішень.

Сонник Нострадамуса

Каже, що вагітна кішка уві сні Обіцяє інтриги і зраду з боку родичів. Щоб жінки цей символ може передвіщати зраду коханого або говорити про зміну його ставлення до неї. Для чоловіків поява вагітного тваринного уві сні також негативно — це означає різкий спад в сфері фінансів, зриви контрактів і несподіване зрада коханої.

Сонник Мандрівника

Сон, приснилося дівчині, Означає швидке розчарування в улюбленому, а для чоловіка — незадоволення особистим життям. Якщо ж у кішки народилися мертві кошенята — сон обіцяє наступ білої смуги, закінчення невдач, швидку реалізацію планів. Але сновидцу не варто нікому розповідати про свої задуми, щоб недоброзичливці не нашкодили.

Якщо вона окотилась уві сні?

Якщо уві сні кішка народила, слід звернути увагу на забарвлення тварини та вид з’явилися кошенят. Залежно від кольору кота варіюється тлумачення сну — якщо забарвлення шерсті тварин:

Величезну роль грає підлогу народжених кошенят — якщо на світ з’явилися коти, то передбачені сном неприємності будуть нетривалі і не завдадуть серйозної шкоди сновидцу. Якщо ж народилися кішки, то складності будуть переслідувати людину довго і будуть дуже серйозні.

Але не завжди кішки уві сні символізують негатив. Наприклад, Місячний сонник стверджує, що новонароджені кошенята з мамою Символізують вагітність і вступ в шлюб для незаможних жінок, а для знаходяться замужем — поліпшення відносин з чоловіком і, можливо, поява дитини. Крім того, якщо більшість з народжених кошенят є котами, такий сон віщує швидке придбання, велику вдалу покупку.

Якщо у кішки народилися кошенята:

Якщо вагітна або окоту кішка дряпається, нападає, сновидцу слід проявити в житті максимальну обережність — відмовитися від проведення великих операцій і уважно придивитися до свого оточення, оскільки серед близьких людей є зрадник.

Чиє це була тварина?

Уві сні Важливо з’ясувати, кому належить вагітне тварина — від цього залежить точність тлумачення. Якщо кішка належить:

Значення сну з вагітною кішкою залежить і від щирого відношення сновидіння до тварин — якщо людина в реальності любить даних вихованців, то навіть самі негативні значення сну згладжуються. Якщо ж він негативно ставиться до кішок, то сон буде мати негативний тлумачення, а після нього навіть найнезначніші клопоти переростуть в серйозні проблеми, які ускладнюються постійними сварками з близькими і інтригами колег.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: