Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Велика риба до чого сниться такий улов?

Велика риба до чого сниться такий улов?

У всі часи зловити велику рибу вважалося удачею. На питання, до чого сниться велика риба, більшість сонників дають позитивні тлумачення. Однак важливими залишаються деталі сновидіння, стан риби, її колір.

Короткий зміст:

Пророцтва тлумачів

Найчастіше тлумачення сну — Прибуток і удача. Розмір риби і відчуття людини також мають велике значення.

Сонник Міллера

Спіймана велика риба в прозорій воді передрікає Несподіваний щедрий подарунок. Це можуть бути не тільки грошові подарунки, а й подорож, зустріч нового коханого.

Якщо ж той, хто лежить зловив мертву рибу, то його Чекає період випробувань, який він подолає гідно. Незаміжньої жінки таке сновидіння обіцяє швидке заміжжя.

Сон, в якому риба була спіймана не самим сплячим, а іншою людиною, Передвіщає початок нової справи, яке принесе прибуток і успіх.

Сучасний сонник

За цим тлумаченням, велика риба Сниться до великого прибутку. Чим більше рибина, тим більше грошей отримає людина. Якщо сновидец купує рибу на ринку, його чекає вдале завершення справ, однак, варто докласти багато зусиль.

Велика мертва риба Сниться до краху надій і руйнування планів.

Багато великої риби в магазині або на ринку Обіцяє серйозну сварку з родичами і друзями. Доведеться докласти багато зусиль для налагодження відносин.

Хворій людині зграя великих риб уві сні Принесе одужання наяву.

Якщо сновидець бачить багато величезної риби в море, але не може її зловити, Його чекає потреба. Доведеться «затягнути пасок», скоротити витрати, щоб не залишитися жебраком.

Ідіоматичний сонник

З цього сонником Велика риба обіцяє зустріч з важливою персоною. Риба була золотого кольору — бажання сплячого здійсняться.

Малий Велесов сонник

Ловити красиву велику рибу чоловікові Сниться до прибутку, а жінці — до вагітності. Якщо риба була негарна, тухла або плавала в брудній воді — потрібно чекати хвороби або проблем. Є сиру рибу — матеріальні втрати, годувати когось сирою рибою — перемога над ворогами.

Циганський сонник

Ловити велику рибу Віщує настання періоду багатства і благополучного життя. Якщо дохла риба плавала у воді, то сновидіння чекає розчарування, обмануті надії.

Сонник Езопа

Тлумач трактує сон, в якому сплячий ловить велику рибу, як Отримання багатства. Чим більше зловив, тим більше прибутку буде наяву.

Приготувати спійману рибку і з’їсти її — До вдалого завершення справ. Сновидець отримає навіть більше, ніж очікував.

Сонник Цветкова

Для жінки таке сновидіння Обіцяє швидку вагітність або вдале заміжжя. Мертва велика риба — не дуже хороший знак. Зазвичай вона сниться до хвороб і неприємностей.

Езотеричний сонник

Є смажену велику рибу для жінки і чоловіки означає швидку зустріч з новим партнером. Це буде вкрай вигідний союз, що приносить прибуток.

Сонник Фрейда

Сон про рибу каже, що Сплячий не може зосередитися на любовних стосунках, тому що має проблеми в справах і на роботі. Варто відволіктися від справ, щоб не втратити партнера.

Якщо чоловікові сниться, що він ловив рибу, але не спіймав, то В житті він занадто не впевнений в ліжку, боїться зганьбитися.

Сонник 21 століття

Таке сновидіння трактується, в залежності від стану риби. Жива і красива — прибуток і достаток. Мертва, зіпсована — збитки, неприємності.

Для жінки Сон пророкує швидку вагітність. Мертва риба, приснився вагітної, обіцяє викидень або передчасні пологи.

Сонник Федоровской

Жінці сон про великий і красивою рибі Завжди сниться до вагітності. Якщо риба була мертва, то сплячого чекають хвороби.

Сонник Нострадамуса

Великий пророк вважав рибу уві сні — неоднозначним знаком. Якщо сплячий ловить рибу, то в житті він шукає вихід зі складної ситуації. Обідати рибними стравами — отримати радісну звістку. Тухла риба означає велику кількість чуток і пліток про сновидцем.

Сонник Кананіта

Тлумач солідарний з більшістю: риба — Символ прибутку і матеріальних благ. Однак, якщо сновидец ловить її руками, він ризикує нажити собі ворогів. Варто бути обережним.

Сонник Ванги

Велика віщунка трактувала велику рибу як символ ворогів. Хороший знак — зловити її, Значить, сплячий здобуде перемогу в нерівній боротьбі з ворогом.

У різних ситуаціях

Значення сну залежить від кольору риби:

Величезна риба нереальних розмірів для ділового чоловіка передрікає початок нового великого проекту. Йому належить взяти участь у важливих заходах, де вдасться завести корисні знайомства.

Якщо сновидец чистить рибу від луски, В житті він буде перераховувати гроші, так як отримає несподіваний прибуток. Спіймати велику рибу, а потім втратити її — не дуже хороший знак. Це провісник конкурентної боротьби, матеріальних втрат.

Для жінки такий сон в більшості випадків Передрікає вагітність. Якщо вона вже вагітна, її чекають легкі пологи.

Привиділася зграя великих риб чоловікові — йому варто приготуватися до отримання великого прибутку. Можливо, йому перепаде несподіваний спадок. Велика риба в акваріумі говорить про те, що радісні події будуть відбуватися з членами сім’ї сновидіння.

Негативний тлумачення має сон, в якому сплячий плаває серед великих риб. Чоловік зазнає великих збитків, а жінка зіткнеться з охолодженням почуттів коханої.

Риба б’ється в руках сновидіння — Удача повернеться до нього обличчям. Незабаром відбудуться позитивні зміни в житті. Багато риби в чистій воді для чоловіків і жінок означає отримання багатства.

Якщо дівчина ловить рибу, то її чекає вдалий шлюб з забезпеченою людиною. Казкова літаюча риба — Це знак казкового багатства і неймовірною удачі. Також передрікає підвищення по службі.

Тлумачити сон можна в залежності від породи риб:

Заморожена риба перебувала в холодильнику. Такий сон говорить про те, що доведеться розбиратися з давніми проблемами.

Мертва риба в руках сплячого Обіцяє проблеми зі здоров’ям. Тухла і гнила — символ насуваються дрібних матеріальних неприємностей.

Дрібна рибка

У тлумаченні сну про дрібну рибу сонники не такі оптимістичні. Зазвичай рибки обіцяють клопоти, дрібні неприємності. Ловити дрібну рибку уві сні принесе порожні турботи і непотрібні витрати в життя. Якщо сплячий ловив мережами, то йому варто побоюватися ризикованих справ і авантюр. Ловити рибку на гачок — вороги приготували пастки для сплячого.

Якщо сновидец годує маленьку рибку в акваріумі — Він досягне примирення з давніми ворогами.

Є дрібну рибку для жінки Передрікає невдалу вагітність або викидень.

Для чоловіка сон, в якому він поглинає рибу, Залишаючи багато кісток, принесе матеріальні втрати і невдачі в бізнесі. Сновидець на рибалці упустив велику здобич, але наловив багато дрібної рибки, це говорить про настання печалей і розорення.

Якщо дівчині приснилася золота рибка, це хороший знак. У житті її чекає зустріч з хорошою людиною, яка зробить їй пропозицію. Можливий запаморочливий роман. Також сон обіцяє довгоочікувану вагітність. Мертва дрібна рибка для жінки є ознакою любовних розчарувань, бажань змінити партнера.

Дохлі рибки уві сні Свідчать про те, що навколо дівчини багато розмов і пліток про її особисте життя. Варто остерігатися заздрісниць.

Чоловік побачив дрібних рибок, які відкладають ікру, таке сновидіння принесе прибуток і удачу в діловій сфері. Якщо чоловік уві сні їсть воблу, то в житті він сумнівається у вірності коханої, його ревнує чоловіка.

Для чоловіка купувати дрібну рибку на ринку Сниться до непередбачених непотрібним витратам. Можливо, біля нього знаходяться люди, які тягнуть з нього гроші.

Уві сні чоловік їсть велику солону або смажену рибу, Йому варто звернути увагу на своє здоров’я. У нього можуть бути проблеми з серцем або нирками.

Якщо молода людина їсть смачно приготовлену рибу, то В особистих відносинах він занадто егоїстичний, його не хвилюють почуття і переживання партнерки.

Взагалі сон про рибу має різні тлумачення. Однак, в більшості своїй, тлумачі сходяться до того, що це позитивний знак, що передвіщає прибуток і удачу в справах.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: