Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться велика жаба?

До чого сниться велика жаба?

Прівідевшіеся жаба часто викликає негативні асоціації, але з точки зору тлумачення сновидінь все не так просто. З одного боку, велика жаба може вказувати на неприємності і сумнівні авантюри, а з іншого боку, обіцяти матеріальне благополуччя і процвітання. Щоб дізнатися, до чого сниться велика жаба, варто порівняти свої власні відчуття з тлумаченнями авторитетних джерел.

Короткий зміст:

Варіанти тлумачень

Сонник Міллера

Поява великої жаби уві сні Віщує людині безглузді і сумнівні пригоди, які будуть мати негативні наслідки. Жінці сновидіння обіцяє викриття, розкриття її особистих таємниць. Також сон може означати крах її амбітних планів, неможливість піднятися кар’єрними сходами і самореалізуватися.

Дівчині сновидіння Обіцяє знайомство з сумнівним молодим чоловіком, який завдасть значної шкоди її репутації. Тримати величезну жабу на руках вказує на те, що сновидець матиме відношення до загибелі близької людини.

Прикривати жабу рукою від вітру або занадто яскравого світла Означає спроби сновидіння приховати наслідки своїх необачних дій. Вбити земноводне істота уві сні вказує на суспільний осуд і звинувачення в самодурство і несерйозності.

Сонник Ванги

Приснилася жаба — Це ознака аморальності, духовного розкладання і схильності до пороків і ницим пристрастям. Побачити уві сні жабу величезних розмірів, яка стрибає на сновидіння, характеризує його як людину безхарактерного, який не може чинити опір своїм бажанням і слабкостям.

Тримати жабу на своїх руках Вказує на дозвільні плітки і підступи ворогів. Жінкам сновидіння говорить про те, що хтось намагається завдати серйозної шкоди її репутації.

Вбивство жаби Вказує на неконтрольовану ревнощі людини, яка несе руйнівні наслідки. Особливо небезпечний сон для чоловіків — через свою ревнощів сновидец може назавжди втратити кохану жінку.

Почути, як величезна жаба квакає, Означає неприємності, які сновидец сам на себе накличе. Молодій дівчині сновидіння віщує неприємності в особистому житті, потурання бажанням свого коханого на шкоду собі.

Бачити велику жабу в середині кімнати Вказує на натягнуті відносини з кровними родичами через матеріальні питань і заздрісність до успіхів інших.

Дощ з жаб пророкує катастрофи і лиха, які зваляться людям на голови через їх аморальності.

Сонник Лонго

Величезна жаба уві сні означає Клопоти, які принесуть сновидцу неприємності і душевні переживання. Хоч справи будуть не з приємних, але їх необхідно зробити — після їх здійснення сплячому посміхнеться удача.

Випробувати страх від виду цієї істоти Обіцяє невдалу любовну інтрижку. Чоловікові сновидіння вказує на обман з боку жінки, до якої він відчуває романтичні почуття. Жінкам сон вказує на наявність суперниць в любові.

Вбивство жаби — це перемога над своїми комплексами, страхами і невпевненістю. Незабаром всі справи налагодяться і сновидіння чекає успіх у всіх сферах життя.

Сонник Фрейда

Злякатися жаби або відчути до неї відразу Говорить про негативні почуття і асоціаціях, які викликають у сновидіння статеві стосунки. Людина не бачить в інтимі ніякого сенсу і вважає його ницим і марним заняттям.

Побачити жабу в городі або серед високої трави Вказує на схильність сплячої людини до одностатевого кохання. Милуватися жабою, намагатися її поцілувати або погладити вказує на схильність до мазохізму.

Сонник мандрівника

Присниться велика жаба Вказує на злісних заздрісників і недругів сновидіння. Заміжній жінці сон обіцяє появу у її чоловіка коханки. Чоловікам сновидіння обіцяє матеріальне благополуччя — грошей буде достатньо, щоб гідно жити, але не шокувати.

Універсальний сонник

Почути квакання жаби уві сні Віщує отримання нагороди або похвали з боку начальства. Дівчатам таке сновидіння віщує огиду до свого коханого в інтимному плані, і швидко зникає.

Побачити величезну жабу в воді говорить про фінансовий промаху, небувалою невдачі в матеріальній сфері. Сплячий зробив помилку, через яку тепер він ризикує стати банкрутом. Жаба з великими очима віщує удачу в азартних іграх, виграш у лотереї або парі.

Якщо їх багато?

Велика кількість жаб вказує на хитке здоров’я сновидіння, на його схильність інфекційним і хронічних захворювань. Також сновидіння може вказувати на хронічну втому і недосипання.

Багато квакають жаби в воді Говорить про серйозне психічне захворювання сновидіння, якого він сам не помічає. Також подібне сновидіння Вказує на те, що незабаром людина отримає багато компліментів і похвал в свою сторону, які насправді виявляться лестощами і фальшю.

Жаба стрибає на мене

Стрибає на сновидіння жаба вказує на непорядність самого людини, його необачні вчинки, за які доведеться заплатити. Також сновидіння говорить про почуття провини, яке гризе сплячої людини. Відмахуватися від стрибаючого земноводного означає небажання сновидіння визнавати правду, якусь його сліпоту перед життєвими обставинами.

Якщо жаба уві сні встрибнула на сновидіння і влаштувалася на його шиї, голові, плечі, то це означає спокуси і спокуси, які долають людини і з якими він намагається боротися. Заміжнім жінкам після такого сновидіння варто остерігатися подруг, які намагаються оббрехати її чоловіка — насправді, вони заздрять сімейному щастю сновідіци і намагаються його зруйнувати.

Побачити, як жаба стрибає на кого-то другого, Говорить про залежність сновидіння від громадської думки, від бажання сподобатися оточуючим людям. Якщо жаба стрибає по стежці попереду людини, це віщує отримання приємних новин від близької людини.

Вбити земноводне

Вбивство жаби уві сні — це завжди сприятливий знак. Він означає, що людина протистоїть життєвим негараздам ​​і здобуває над ними перемогу. Сновидіння чекає успіх, і ніякі вороги не зможуть зруйнувати його плани.

Заміжній жінці Сновидіння обіцяє суспільний осуд, тому сновидицей необхідно вести себе вкрай обережно і не робити необачних дій.

Закоханим людям вбити уві сні жабу Говорить про вдале виборі партнера, який не зрадить і не кине в біді. Вбити жабу уві сні, а після приготувати її і з’їсти вказує на серйозне захворювання людини.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: