Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник алмаз до чого сниться?

Сонник алмаз до чого сниться?

Алмаз тлумачення сонника

Алмаз

Рідкісний мінерал алмаз, після віртуозною обробки ювеліра перетворюється в дорогоцінний камінь — діамант. Епітетів зв’язаних з ним безліч. Вони виражають як цінність, рідкість каменю, так і його унікальні фізичні властивості: твердість, силу. У сновидіннях, так само як і в реальності, алмаз може символізувати вічність, статечність, волю. Разом з цим він може бути відображенням не найбільш позитивних людських якостей. Наприклад, жадібності, жадібності, користолюбства, скупості.Щоб розібратися до чого сниться алмаз, звернемося до сонникам.

Передчуття любові

Англійський сонник радує своїм пророцтвом панночку, якій привиділося уві сні кільце з діамантом. Згідно з тлумаченням, у дівчини немає причин сумніватися в щирості почуттів і серйозності намірів її залицяльника.

Коли жінка бачить у сні алмаз, не витягнутий з породи, не оброблений майстром, тоді вона повинна зізнатися собі, що наяву відчуває незрозумілий потяг до людини, яка явно не відрізняється позитивними якостями. Сонник Міллера підказує, що цей тип манить даму, саме тому, що в її очах антигероєм. Жінці варто подумати, а чи є перспективи спілкування з такою, по суті, звичайним типом?

Вільної від шлюбних уз представниці прекрасної статі буде приємно дізнатися, що пророкує їй сон, в якому хтось підносить шикарний презент — діаманти. В сонник Катерини Великої вказується: цей подарунок, наяву обернеться шикарним весільним торжеством, вдалим заміжжям.Навіть той, хто поки повністю присвятив себе кар’єрі, навчанні, несподівано задумається про романтику і зустріне свою долю, от до чого сняться знайдені алмази по соннику Дмитра та Надії Зими. Втім, «любов ненавмисно нагряне, коли її зовсім не чекаєш» і після сновидіння, в якому ви помітили величезний, унікальний діамант!

Будьте обережні! До чого сниться тріснутий алмаз? У цього сну погана ознака. Дівиці він пророкує те, що її планами про майбутнє весілля з багатим нареченим, не судилося відбутися. Чоловікові пригрезившиеся діаманти з вадами, обіцяють упущений шанс, який допоміг би заробити цілий статок.

Безмірна щедрість людини, який у сні роздаровує алмази, наяву може обернутися для нього докорами та образами рідних, які страждають від його безпечності та марнотратства. Він не вміє економити. Не розуміє, що сім’я страждає із-за того, що частина грошей витрачається даремно, або дається в борг безвідповідальним людям. Звідси можуть виникати скандали і сварки.

Ще більш цікаві передбачення

Вам вдалося побачити в сні чорний діамант? До чого сниться цей рідкісний алмаз? Він передвіщає шикарний банкет або інше святкове застілля у колі найближчих. У вас буде привід для веселощів і можливість приємного спілкування з цікавими, добрими людьми.

Що означає побачити в сні, як збираєш рожеві і блакитні дорогоцінні мінерали? Щоб зрозуміти до чого сниться блакитний алмаз, потрібно звернутися до психологічного сонником, истолковывающему такий сюжет, як прояв найвищого рівня духовності у сновидця. Є тільки одна проблема. Його піднесені почуття, правильні вчинки не завжди належним чином готові оцінити оточуючі.

Пригадали, що в сновидінні милувалися ювелірною прикрасою з шикарних чорних алмазів? Тоді знайте, що по пробудженню ви зіткнетеся з ворожим ставленням до вас якоїсь персони, а також злістю і нещирістю. Якщо намисто, брошки, діадема прикрашала уві сні неприємну особу, то ви відчуєте недоброзичливість з боку вельми важливого, впливової особи. Що ж, це треба просто пережити.

Багатство і слава Сонник алмаз обіцяє, що з фінансами все буде в порядку у того, кому приснилася ціла жменя рідкісних каменів. Такий сон передвіщає виконання самих фантастичних мрій, і заступництво богині Фортуни.

За сонником, складеним Катериною Великою, знайти багато дорогоцінних мінералів, означає стати матеріально незалежним, шанованою людиною. Тільки врахуйте, для того щоб це передбачення збулося, потрібно не сидіти на місці, а діяти, виявляючи певну сміливість і ініціативу.

До чого може снитися проковтнути алмаз? Якщо ви побачили таку картину уві сні, то значить, доведеться карколомна кар’єра і успіх у всіх життєвих сферах. Дамі, скушавшей алмаз у сні, не доведеться нудьгувати. Її оточать незліченні віддані шанувальники.

Якщо уві сні насолоджувалися загальним захопленням оточуючих, які просто дивувалися розкоші ваших прикрас з діамантів, то ваше матеріальне становище помітно зміцниться, і ви почнете жити в повному достатку і спокої. Тим більше, що за вашою спиною стоятиме впливовий покровитель, який не дасть вас образити.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: