Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник американські гірки до чого сняться?

Сонник американські гірки до чого сняться?

Американські гірки тлумачення сонника

Прокотилися в сні на крутих віражах американських гірок? Провидці передбачають зліт кар’єрними сходами, бурхливі любовні пригоди, досягнення цілей.

Пророцтво Міллера

Психолог каже, що даний сюжет свідчить про надмірному внутрішньому напрузі людини. Навіть уві сні він переживає про завершення проектів і благополучне вирішенні поточних справ.

Істотне значення мають пережиті емоції:

До чого сниться переживати наснагу, спускаючись по крутих віражах? Щоб виплутатися з історії, потрібно діяти сміливо й зухвало.

А тривога символізує зміни в сімейному житті. Сприятливими чи вони будуть, сонник замовчує.

Палка любов

До чого сняться американські гірки? Зав’язалися стосунки захоплять цілком. Зворушливі побачення, напади ревнощів, довгі сварки, бурхливі примирення, весілля… Цей роман запам’ятається і стане доленосним.

З’їжджаючи вниз, помітили, як інший вагончик їде вгору? Сонник пророкує появу суперника. Вам доведеться наполегливо боротися за любов.

Фрейд даний сюжет трактує як безладні статеві зв’язки та конфлікти в родині.

До чого сниться, якщо, прокотившись на високій швидкості, ви залишилися повністю спокійні — наяву будете багато разів змінювати роботу, не затримуючись довго на одному місці.

Крім того, цей сценарій мрії свідчить про безвідповідальність. Сонник вказує, що людина шукає пригоди, живе у своє задоволення, не замислюючись про наслідки.

Не пропустіть можливість

Деякі психологи співвідносять круті віражі гірок з непосидючістю особистості. Якщо на атракціоні не було ременів безпеки, сонник вказує на прагнення виділятися серед оточуючих, перевершувати їх у всьому, вміння займатися кількома справами відразу.

Уві сні пережили невимовні емоції — ваші заслуги визнають начальник і колеги. Крім того, отримаєте привабливу пропозицію заробити — не пропустіть підвернувся шанс.

Будьте розважливими

До чого ще сняться круті повороти гірок? Бездумні дії під впливом емоцій призведуть до втрат. Компаньйони розірвано контракти, побоюючись збитків; улюблений покине вас заради стабільності і затишку. Сонник рекомендує почати дорослішати, інакше втратите все чого досягли.

Качатися в сні на атракціоні віщує захоплюючі пригоди наяву. Події стрімко змінювати один одного. Наприклад, зліт кар’єрними сходами може призвести до звільнення. А втрата роботи спровокує кардинальну зміну професії.

Провидці попереджають, даний сюжет у сні — знак, що зараз ви найбільш уразливі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: