Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ампутація ноги до чого сниться?

Сонник ампутація ноги до чого сниться?

Ампутація ноги тлумачення сонника

До чого сниться втратити ногу? Провидці сходяться на тому, що в реальності ваше становище дуже нестійкий. Проблеми будуть виникати лавиноподібно на порожньому місці, самооцінка знизиться, а впевненість в успіху підприємства випарується.

Трактування Міллера

До чого сниться ампутація ноги, проведена екстрено? Міллер передбачає конфлікти з начальством або підлеглими, фінансові втрати.

Є сумніви?

Подумайте

Ампутація ноги у сні вказує на серйозну проблему, яку необхідно вирішити якомога швидше. Як це зробити — підказку шукайте в грезе. Крім того, даний сюжет символізує відсутність внутрішньої гармонії.

Сонник, якщо кінцівку відрізали, не спитавши згоди, пророкує — в реальності оточуючі будуть сильно тиснути на ваші рішення.

До чого сниться спостерігати за ходом операції? Наяву ви розлучитеся з дорогою людиною. Одна з можливих причин припинення спілкування — його смерть.

Несподівано у сні виявили відсутність ноги. В реальності познайомитеся з цікавою, неординарною людиною, яка в підсумку втягне в серйозні неприємності. Крім того, даний сюжет сонник розшифровує як нескінченні сумніви і фінансові втрати.

Приготувалися?

До чого сниться ампутація ноги в результаті розвитку гангрени? Прагнучи допомогти ближньому, тільки завдати собі шкоди.

Хірургічне втручання було погоджено з вами? Значить, позбудетеся від надмірної опіки батьків.

Сонник, якщо довелося відрізати обидві ступні, передбачає — ви потрапите в залежність від вищестоящої особи. Приготуйтеся до повного контролю над своїми вчинками.

Особливості операції

Для більш точного визначення, що віщує втрата ноги, сонник рекомендує врахувати нюанси сюжету.

Під час ампутації все було залито кров’ю — чекає затяжна серйозна хвороба чи важке розставання з коханим.

Окремо лежить кукса в сні — ви допускаєте велику помилку, можливе розірвання шлюбу.

Самому відсікати собі ногу — жертовність, добровільне позбавлення від всього зайвого.

Операцію проводять без наркозу — чекайте бурхливих з’ясувань відносин, скандалів; під анестезією – сонник попереджає, марно висловлювати свою думку, вас не зрозуміють і зроблять крайнім.

Крові немає або дуже мало — безболісне розставання.

Уві сні після ампутації довелося пересуватися на милицях? Потрапите в неприємну ситуацію. Але якщо «одягнули» новий сучасний протез, значить, вам допоможуть.

Не поспішайте

Прийняли рішення уві сні відрізати ногу без явних медичних показань? Настає вкрай несприятливий період. Спроби поліпшити стан справ тільки нашкодять.

Правильніше всього витратити цей час на аналіз минулих подій, можливо, необхідно змінити життя і рухатися в іншому напрямку. Іноді сонник інтерпретує цей сюжет як справа, з яким вам не впоратися.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: