Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник анаконда до чого сниться?

Сонник анаконда до чого сниться?

Анаконда тлумачення сонника

Анаконда

Приснилася змія, це скоріше страшне бачення, яке обіцяє наяву неприємності, зраду, віроломство. Але якщо ви помітили в сні анаконду, то вас можуть чекати різні події. Все залежить від найдрібніших деталей сновидіння. Розшифрувати його з урахуванням запам’яталися подробиць допоможе сонник анаконда.

Недруги і товариші

Пояснення Жіночого сонника: до чого сниться повзе до вас анаконда, швидше за все, викличе розчарування, жаль. Цей образ підказує, що ви глибокого помиляєтесь, вважаючи, що всі ваші товариші і колеги, щиро ставляться до вас. На жаль, серед них є і особистості, явно завидующие вашим успіхам.

Особливу обережність, необхідно виявити того, хто уві сні зумів пограти з прирученной водяною змією. Такий сюжет попереджає, про те, що ви підтримуєте близькі стосунки з персоною, яка при першій можливості звернеться до вашого найлютішого недруга. Так що дивіться в обидва, і подумайте наскільки вам дорогий і важливий цей друг (подруга).

Вам снилося, що ви врятували товариша, на якого напала велетенська змія? Це сон передбачення — найближчим часом другові, близькій людині потрібна допомога, і ви зумієте підтримати його. Найближчим часом ви зустрінете людину, яка спробує завоювати вашу довіру, стати другом, — саме так будуть розвиватися події, якщо вам примарилось, що плаваючи у водоймі, ви помітили анаконду. Але не поспішайте відривати свою душу і серце новому приятелеві, рекомендує сонник. Тому що цей знайомець двуличен, підступний і може доставити вам масу проблем.

До чого сниться наступити на анаконду, залишилася непоміченою в траві? Такий сюжет — рада спить, нікому не розповідати про свої плани, ідеї, та інших помислах. Тому, що сонник Цвєткова попереджає про діяльність конкурентів, про їх бажання дізнатися секрети сплячого.

Позитивні тлумачення

Якщо в пригрезившемся кошмарі вас душила величезна змія, але ви змогли вирватися з стискальних кілець її тіла, то в реальному житті зумієте подолати будь-які труднощі та перешкоди, успішно реалізувати свої задумки, пророкує Місячний сонник.

До чого сниться анаконда жінці? Це сон попереджає про те, що у того, хто бачить сон є суперниця. Але вона не зуміє повести коханого, якщо бачите в сні, як вбили, нападницю або змію, яка анаконду. Сонник поспішає, заспокоїть того, хто помітив у сні боротьбу кількох змій, агресивно душащих один одного. Такий сюжет підказує сновидінню, що його суперники і вороги почнуть сваритися між собою. Вони так захопляться цією боротьбою, що забудуть про те, що потрібно шкодити своєму ворогові, тобто тому, хто спить. Як не дивно, але малесенький змієня асоціюється у сновидіннях з перспективами, що відкриваються і сподіваннями на краще.

Остерігайтеся недуг і проблем

Міллер у своєму соннику описує ситуацію, коли що наснилась анаконда, чіпляється за своєю ж хвіст, намагаючись проковтнути його. На думку провісника, це бачення — пряме відображення дій сновидця, який не в змозі вирішити свої проблеми, із-за того, що вороги постійно заважають йому і створюють додаткові перешкоди. Тому, скористайтеся порадою: сконцентруйтеся на найважливішому, не звертаючи уваги на сторонніх.

Тлумачення сну, в якому гріється змія на камені, має стати цінною порадою: терміново зверніться до лікаря! Перевірте своє здоров’я, можуть «прокинутися» хронічні захворювання.

Запримітити уві сні анаконду, що лежить без руху у водоймі, і більше підходить на колоду, означає невдачі і розчарування. А ось якщо таких замаскованих під дерева гадів було кілька, то на вас впасти низка неприємних сюрпризів.Печалі і радості

Насправді рідкісна жінка насмілитися підійти до змії. Але якщо уві сні дама допомагає анаконди, наприклад, витягує її з завалу дерев, то сновидце можна по пробудженню чекати подарунків, і радісних новин. Погано якщо змеюка, не оцінивши доброти своєї рятівниці, все ж спробувала її вкусити або задушити. У такому разі цей сон пророкує образу і смуток.

Приснилися удави, захоплені шлюбними танцями? Тоді вам можна збиратися в поїздку, з приємним, цікавим попутником.До чого бачити уві сні, як ви позуєте фотографу з анакондою? Це бачення пророкує вам швидку зустріч у неформальній, дружній обстановці. Це може бути банкет, корпоративна вечірка, або зустріч в ресторані з однокласниками.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: