Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник багато кішок до чого сниться?

Сонник багато кішок до чого сниться?

Багато кішок тлумачення сонника

Милі домашні вихованці — кішки, уві сні можуть виявитися провісниками не найкращих подій. Часом вони попереджають про підступні плани, спрямовані проти режиму, а іноді обіцяють йому підтримку вищих сил. Так, до чого сниться багато кішок? Підказку знайдемо в соннику.

Таємниці безлічі

Значення сновидіння може напряму залежати від кількості предметів або істот, які фігурують у ньому. Наприклад, якщо приснилася одна кішечка, то сонник асоціює її з ніжністю, ласкою, турботою, дрібними проблемами, поганим самопочуттям людини.

Серйозні проблеми і неприємності, а також різке погіршення здоров’я, ось до чого сниться вже ціла котяча зграя. Як бачите, різниця очевидна, та до того ж будь-яка кішка таємниче істота, непередбачуване. Звідси і обережність, з якою коментують бачення про котячих навіть досвідчені тлумачі снів.

Думка Міллера

Недобрим знаком вважає Густав Міллер сновидіння про безліч кішок. Особливо якщо вони вели себе недружелюбно, агресивно, намагаючись напасти на сновидця. До чого сниться такий сюжет? Провидець попереджає: у сплячого з’явився потужний, підступний ворог, який готується нанести удар, причому нишком, підло. Потрібно бути готовим дати гідну відсіч негідникові.

У цього автора є і ще одне застереження: стережіться шахраїв і злодіїв.

Примарилось, що кішки примудрилися подряпати і навіть покусати вас? Тоді, на жаль, втрат і напастей не уникнути. В результаті прикрих помилок і несприятливого збігу обставин ви можете понести, як матеріальні втрати, так і моральні. Не виключено, що проти взаємини з оточуючими чи буде завдано шкоди вашому реноме.

Міллер упевнений, що навіть ласкаві, милі кицьки уві сні не віщують нічого доброго, а їх доброзичливість — показна, лицемірна.

Найбільш повне тлумачення читайте на сторінці: до чого сниться кішка уві сні.

За кольором вовни

Сон, у якому ви побачили відразу багато кішок майже однакової масті, інтерпретується залежно від переважаючого кольору. Так руді сигналізують про те, що спляча людина викликає палкі почуття і еротичні фантазії у представників протилежної статі. Кішки сірі — знак того, що поруч знаходяться заздрісники, пліткарі, загалом — непорядні особистості.

Хочете дізнатися, до чого сняться чорні кішки? А як ви ставитеся до «чернушкам»? Якщо з симпатією, то сновидіння з їх участю, підказує — нічого не бійтеся, удача на вашій стороні. А от якщо ви лякаєтеся або недолюблюєте чорних котів, то, на жаль, Фортуна відвернеться від вас найближчим часом.

Цікаво, що безліч білих кицьок передрікає жінці зрада подруги, а ось чоловікові, навпаки, обіцяє наяву вірну кохану.

Удача буде супроводжувати того, хто в нічний грезе помітив величезну кількість різнокольорових кішок — з білими, чорними, рудуватими плямами, обіцяє сонник. А ось привидевшиеся тварини з химерним, забавним забарвленням в смужку — прикмета нестабільності, непослідовності.

І, звичайно, уві сні можна побачити кішок самого фантастичного виду і химерної забарвлення. Скажімо, зелені обіцяють чоловікові сновидінню молоденьку, недосвідчену партнерку по сексу.

Червоні Мурки уві сні «сигналять» про те, що сплячий ризикує в реальності потрапити в безглузду, делікатну ситуацію, а жовті підказують — заздрісники простий зійдуть з розуму, а пліткарі зітруть мови, спостерігаючи за вами.

Зовнішність оманлива

Сонники стверджують, що зовнішня привабливість чарівність кішок часом оманливе. Тому і оцінюють сюжет сновидіння «від протилежного». До чого сниться багато кішок, що вражають своєю грацією, доглянутістю? На жаль це чудове бачення реальності може обернутися засмученнями, напастями. Втім, якщо ви поки спали, грали з ними, то можливо, що в реальності вам мають еротичні забави.

Якщо в опівнічну баченні перед вами постали замучені, голодні, хворі кішки, то не лякайтеся. Сонник вважає цю картину провісником добрих змін в реальності. Скажімо, хворий піде на поправку. Особливо скоро виповниться це передбачення якщо уві сні ви помітили мертвих тварин.

Між іншим, сонники підказують, що вбивши кішок або наткнувшись на купу трупів тварин у нічний фантасмагорії, ви, насправді зумієте, швидко впорається з усіма проблемами і труднощами без сторонньої допомоги.

Вороги чи товариші?

У нічних мареннях привиділося, що численна компанія, що складається з кішок і собак, господарює у вашому домі? Сон, у якому тварини були спокійні, не злились — значить серед товаришів і партнерів є різні люди. І ті, хто підставить плече у важку годину, і ті, хто вважатиме за краще своєчасно тихенько вийти.

А якщо ви ще й годували чотирилапих гостей уві сні, то наяву пам’ятайте: ваші друзі завжди готові допомогти вам, як і ви.

Тим, кому приснився самець сімейства котячих, радимо подивитися станицю — до чого сниться кіт у сні.

Погані прикмети

Дах, горище сонники символізують духовний, внутрішній світ людини. Якщо кішки пробралися в нічному видінні у горищне приміщення, то, швидше за все сновидець відчуває дисгармонію, смуток і розгубленість. Одним словом — у нього на душі шкребуть кішки.

Якщо примарилось, що вусаті смугасті проникли у вашу квартиру, то ймовірно, що хтось сторонній безцеремонно втручається у ваші особисті справи або ви відчуєте нездужання, перші ознаки прогресуючого захворювання.

Сон про кішок в чужому будинку, пророкує клопоти, причиною яких будуть господарі приснившегося житла. Кішки в кімнаті нареченого, згідно сонником, пророкують недовгий, невдалий шлюб.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: