Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник багато людей до чого сниться?

Сонник багато людей до чого сниться?

Багато людей тлумачення сонника

Запам’ятався сон, в якому фігурувало велике число людей? Трактування подібного бачення в різних сонники може помітно змінюватись. Іноді такий сюжет є застереженням, що передує неприємним подіям. Але часом може передбачити калейдоскоп цікавих заходів, новин, які очікують сновидця. Більш докладний і вірне тлумачення щодо того: до чого сниться багато людей, можна отримати, якщо вдасться згадати: як виглядали персони, у що були одягнені, як вели себе.

Пророкування Густава Міллера

Американський психіатр Міллер, вважав, що натовп народу уві сні, відображає відсутність сновидця брати відповідальність на себе, свідчить про його несамостійності, певної інфантильності. Втім, якщо в нічний грезе ви спостерігали за численною групою красиво одягнених молодих громадян, то скоро відчуєте прилив сил, енергії, і візьметеся за службові і побутові справи з підвищеним завзяттям.

Цікаво, як вважає цей автор, сонний сюжет про те, що натовп фанатів намагається взяти штурмом зал філармонії, де, мабуть, знаходиться якась зірка. Як не дивно, але дана картина пророкує тому, хто спить складності в спілкуванні з колегами і начальством. Причому взаємні претензії виникнуть не з робочих питань, а з-за різного сприйняття світу, філософських поглядів.

Місце стовпотворіння

Велике значення для інтерпретації сновидіння має і місце, де зібралися люди.

Знайомі обличчя

Сон, у якому помітили знайомих, на думку пастора Лоффа, підказує те, що вдасться зберегти з ними теплі, щирі відносини на довгі роки. Сновидіння про свято, на якому були присутні добре відомі вам люди попереджає — активізувалися недруги. Але, незважаючи на всі їхні підступи ви досягнете бажаного результату.

До чого жінці приснилося багато знайомих їй чоловіків? Якщо довіриться чаклунці Медеї, то така греза випадає сновидице напередодні нової любовної історії.

Сторонні громадяни

У нічний фантасмагорії опинилися серед незнайомців і відчули незручність, дискомфорт? В такому випадку, якщо вірити Фрейду, ви з сексуальним партнером скоро зважитеся на досить сміливі експерименти.

У Циганському соннику чужі, непрохані люди, усевшиеся у вашому будинку за стіл — це ознака того, що скоро насправді завітають непрохані гості, яким ви навряд чи будете раді. Але ось цікава деталь: якщо від компанії прийшли відокремився хлопець і пішов вам назустріч, то насправді зумієте знайти правильну відповідь на важливе питання.

Рідні та близькі

У Східному соннику можна знайти прогноз: до чого приснилися родичі, близькі люди. Якщо всі вони зібралися за столом у найстарішого члена сім’ї, то по пробудженню потрібно почати готуватися до знаменної події в житті.

Якщо привиділося, що в будинку одного з далеких родичів заснули всі інші члени вашого численного клану, то ви швидше за все заплуталися в якихось проблемах, і на жаль, ніхто не може, або не бажає допомогти вам.

Зовсім інше сновидіння пророкує про те, що в оселі вашого брата з’їхалися всі відомі вам старенької. Такий сюжет знак того, що ви знайдете оригінальний вихід із скрутної ситуації.

Оригінальні зборища

Місячний сонник вважає, що той, кому приснилося багато людей, що моляться в храмі або біля могили зможе встояти в дійсності перед будь-якими спокусами.

А якщо примарилось, що хтось вибігає з натовпу на залізничній станції, щоб зустріти поїзд, то знайте — у майбутній дорозі потрібно дотримуватися обережності і бути уважнішими.

Знайти тлумачення сюжету про популярних нині флеш-мобах, можна тільки в Сучасному соннику. Так от, якщо одночасно на площі зібралися громадяни у світлих шатах і почали танцювати, то поспішайте захопити своєю ідеєю колег. Зараз найсприятливіший період для її втілення в життя спільними зусиллями. Це принесе солідний дохід і вам і соратникам. До речі, якщо снилося, що спостерігає за танцями багато роззяв, прибуток може бути просто фантастичною!

Про користь вміння притримати язик за зубами

В опівнічної дрімоті ви опинилися в клубі і запалювали разом з присутніми до ранку? У такому разі Ісламський сонник обіцяє: ви з честю і гідністю вийти зі скрутного становища. І врахуйте: якщо уві сні поруч виявилося багато захмелілих відвідувачів, то наяву постарайтеся нікому не докучати своїми порадами та настановами.

Сюжет про купання серед безлічі людей, описаний в сонник Цвєткова. Якщо плавці — діти і дорослі, що були оголені, то бережіться — за вашою спиною пліткарі скоро зітруть свої мови. До чого ж тоді снилися люди в купальних костюмах? До веселої події.

Покійні

До поганим предзнаменованиям відносять сновидіння про небіжчиків або безлічі поранених, закривавлених людей. Такого роду сюжети часто передбачають неприємності. У соннику Лонго безладно розкидані трупи це символ страхів, побоювань сплячого перед чимось незрозумілим, містичним.

До чого може приснитися трагедія, терористичний акт, в результаті якого було багато жертв? Прийміть до відома це бачення і відмовтеся найближчим часом від відвідування багатолюдних місць. А якщо примарилось, що величезна кількість людей загинула в автомобільній аварії, будьте готові до того, що в реальності ваша поїздка не складеться успішно з самого початку.

Жертви і учасники злочину

У ряді збірників тлумачень є опис сюжету про загадкове чоловікові в чорному балахоні. Якщо він сниться багатьом людям, то це ознака скорботи, туги за передчасно померлим рідним, знайомим.

Коли в нічний грезе ви дивитеся на берег, на який хвилі цунамі винесли безліч утоплеників, то знайте, чекає нелегка смуга в житті, можливо, розчарування в колишніх ідеалах, сльози, туга і напади меланхолії.

Труднощі не минуть і того, хто уві сні сам скоїв злочин — убив багато людей. Якщо привиділися трупи і чоловічі і жіночі, то є привід потурбуватися про здоров’я, можливо, що «прокинулося» хронічне захворювання, яке загрожує ускладненнями. Покваптеся до лікаря, рекомендує сонник Білого Мага.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: