Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник багато жаб до чого сниться?

Сонник багато жаб до чого сниться?

Багато жаб тлумачення сонника

Спали і бачили безліч голосно квакающих мешканців боліт і ставків — жаб? Таке бачення підказує жінці, що її один чоловік, все ж тішить себе надією на те, що одного разу приятельські стосунки переростуть у щось більше. А які ще тлумачення запропонує сонник щодо того: до чого сниться багато жаб?

в

Багатство і удача

У східних філософів жаба це символ процвітання і успіху. Не випадково сьогодні в багатьох офісах можна побачити всіляких жаб і жабенят на столах співробітників, які мріють про просування по кар’єрних сходах з підвищенням грошового винагороди. Ці ж статуетки зустрічаються і в житлових приміщеннях, — там, де живуть люди, які вірять в могутню силу жаб і жабенят.

І якщо приснилося ціле полчище цих земноводних, то сонник обіцяє успіх, удачу в будь-яких справах. Якщо жаби безтурботно стрибали по галявині або купинах водойми, то прокинувшись, ви зробите вигідну покупку, ви отримаєте саме те, що необхідно.

Підвищення плодючості худоби і збільшення врожайності ось до чого сниться безліч жаб людям, зайнятим у сільському господарстві, фермерам, стверджує сонник. Усім іншим це сонний сюжет гарантує заступництво важливих, високопоставлених персон, наділених владою, зв’язками.

Важливі особливості поведінки

Але сонник, інтерпретуючи бачення про жаб, не тільки передбачає радісні події в житті людини, а часом і попереджає його про майбутні напасті або підказує відповіді на хвилюючі його питання. Багато чого можна передбачити, пригадавши, як вели себе зелені квакушки уві сні. Це ж бачення підкаже: наскільки успішним буде новий проект.

Приміром, якщо жаби стрибають у яму і зникають в ній, то є привід задуматися. Згідно соннику — це застереження, не варто сподіватися на везіння, іноді Фортуна відвертається навіть від свого улюбленця. І тоді він ризикує дуже багатьом.

А що думати, коли жаби активно, високо підстрибуючи, пересувалися в нічний грезе по дорозі? Сонник запевняє, вас чекають сюрпризи і радості, але ви готові пожертвувати всім цим, для того, щоб раз і назавжди змінити своє життя, відмовитися від звичних буденних турбот, заведеного розпорядку та традицій.

Квакушки в «хатинці»

До чого сниться, що жаби забралися в будинок і безцеремонно стрибають по меблях, голосно квакають?

Якщо вірити сонником, то такі непрохані гості пророкують тому, хто спить сварки, скандали, з’ясування відносин з рідними або неприємності, які можуть змусити навіть поплакати.

Молодим панянкам такий сюжет обіцяє плітки за спиною, чоловіків сновидцев попереджає про те, що скоро в їх домі відбудеться хмільна гулянка.

Кчему сняться нахабні жаби жінці? Можливо, що по пробудженню, їй мають розборки з сусідами.

Поганий знак, ловити в сні жаб в будинку. Він передрікає недобрі звістки і навіть погіршення самопочуття сплячого.

Хор болотяних жителів

Ми часто говоримо» не наврочити б», а треба б вживати інший вислів: « не наквакать». Гучна какофонія жаб’ячого хору уві сні може стати провісником страшної хвороби або смерті близького.

Але не впадайте у відчай, тому, що сонники не одностайні у своїх тлумаченнях, щодо даного сюжету. Якщо вам приснився жаб’ячий концерт, але на душі після пробудження спокійно і легко, то не згадуйте про нічному кошмарі. У багатьох збірниках нічних видінь цей сон інтерпретується, як прикмета, яка обіцяє рясні дощі.

Зовнішній вигляд

Зверніть увагу і на зовнішній вигляд тварин. Якщо бачили в нічний грезе зелених жаб, то найближчим часом станете учасником радісних, веселих подій.

Сновидіння про крихітних симпатичних лягушатах, має змусити згадати казку про Царівну Жабу, яка знімаючи непривабливу шкуру, ставала красунею і розумницею.

Величезна кількість потворних жаб в нічний фантасмагорії передрікає сновидице шлюб із заможним вдівцем, у якого є малолітні діти. Чоловіку такий сон служить підтвердженням вірності його товаришів. Дітям подібне бачення обіцяє добрих, талановитих педагогів, наставників.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: