Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник багато одягу до чого сниться?

Сонник багато одягу до чого сниться?

Багато одягу тлумачення сонника

Як не дивно, але одяг у сні це відображення внутрішнього стану сплячої людини. Тому, якщо ви милувалися поки спали, гарними новими речами, то в душі у вас панують мир і спокій, гармонія.

А ось м’яте, брудне ганчір’я повинно насторожити сновидця, так як може передбачати не самі позитивні події та зміни в житті. Крім того, сонники інтерпретують нічні бачення в залежності від кольору одягу, їх фасонів і ряду інших деталей. Так до чого сниться багато одягу? Будемо шукати відповідь в самих популярних і авторитетних збірниках тлумачень сновидінь.

З сонника Міллера

Американський психіатр доктор Густав Міллер, вважав, що бачити уві сні багато речей зовсім непогано. На його думку, це ознака того, що сплячий доб’ється успіху і визнання. Втім, не все так однозначно. Так, якщо ви в нічний грезе приміряли вийшли з моди шати, то, швидше за все, насправді рідко прислухаєтеся до порад старших і більш досвідчених людей, а це чревате прикрими помилками, що заважають вам досягти бажаної мети.

Одягати речі, які ідеально підходять за розміром, означає нові цікаві та корисні знайомства, зв’язки. А ось якщо речі виявилися великими або маленькими, то сновидінню нелегко доведеться в реальності — він довго не зможе зрозуміти: чого від нього хочуть оточуючі. Приміром, начальство.

Всі кольори веселки

Якщо привиділося багато одягу відразу, то постарайтеся пригадати, який колір переважав середовищ речей в сновидінні. Так, за версією сонника, світлий одяг — це символ радісних звісток, довгоочікуваних новин, а чорні, навпаки, обіцяють смуток і тугу.

Рожеві речі уві сні бачать люди, які легко знайдуть спільну мову з оточуючими. Зелений гардероб у сні передвіщає достаток і процвітання. Любовні пристрасті, бурхливі романтичні стосунки ось до чого приснилися червоні сукні, блузи та жакети. Жовті одягу, згідно сонником, попереджають про можливу заздрості, яку відчувають до сплячого оточують і навіть близькі, а блакитний, навпаки, обіцяє, що товариші не видадуть, підтримають у важку хвилину, щиро розділять зі сновидцем його перемоги і поразки.

Дивна «багатошаровість»

Зараз дизайнери, модельєри вітають багатошаровість гардеробу, запевняючи, що це модно, практично, оригінально.

Але до чого приснилося, що ви наділи на себе відразу кілька предметів верхнього одягу, і незграбно растопырились? Східний сонник запевняє, що такий сюжет — це символ ваших внутрішніх сумнівів, страхів, відчуття вразливості, незахищеності.

А якщо в нічний фантасмагорії ви вбралися зовсім безглуздо, натягнувши на себе з п’ят кофт, жакетів, пару спідниць і штанів, то сонник характеризує вас, як персону неорганізовану, недисципліновану.

Шикарний асортимент

А що думати, коли уві сні ви опинилися в магазині з багатим асортиментом різноманітного одягу? В сонник Лоффа сказано, що якщо речі були акуратно розкладені на полицях і розвішані на стелажах, то по пробудженню події будуть розвиватися самим чудовим і вигідним для вас чином. Вам належить пережити успіх і тріумф.

Однак, якщо товари були скинуті з вішалок і валялися на підлозі, то сонник попереджає — хтось прагне насолити, нашкодити вам. Особливо небезпечною ситуація стає наяву, коли уві сні недбало розкидані речі були різних кольорів або строкатими.

Скоро у вашій родині з’явиться новий чоловічок, ось до чого приснилися дитячі одежинки, дбайливо розміщені на маленьких вішалках. А якщо поява спадкоємців за якихось причин точно не входить у ваші реальні плани, то це бачення можна інтерпретувати трохи інакше — ви станете автором якоїсь ідеї, створите чудовий твір, словом будете прабатьком чогось геніального.

В бенкет або світ?

Тлумачення сну неможливо без обліку того: для чого, для якого випадку призначалася що наснилась одяг.

Так, сукня, за сонником, може передбачати легкий флірт, легковажний, безтурботний настрій. А ось сувора піджачна пара обіцяє успіх в бізнесі.

До чого приснилося одночасно безліч прекрасних пальт і шуб? Це відмінна ознака того, що ви насправді багато і старанно працювали і тим вправі насолодитися плодами своєї праці.

Спортивні штани, футболки та інші речі уві сні служать підтвердженням богатирського здоров’я сплячої людини. Однак коротенькі шорти це натяк на те, що сновидець занадто легкомысленнен, і йому пора взятися за розум, стати трохи серйозніше, відповідальніше.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: