Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник багато снігу до чого сниться?

Сонник багато снігу до чого сниться?

Багато снігу тлумачення сонника

Пам’ятаєте вислів: як сніг на голову? Такий фразеологізм передбачає несподіваний розвиток подій. І майже також тлумачиться сониками і то: до чого сниться багато снігу.

Іншими словами, важко передбачити щастя або нещастя чекає попереду. Але щось значне обов’язково станеться після такого бачення, а ось обрадує воно сновидца або засмутить, залежить від пригрезившихся подробиць.

Зберігайте спокій!

Приснився снігопад в теплу пору року? Такі опади не по сезону в сновидінні пророкують, що незабаром у сновидця буде привід, чогось невимовно здивується, здивується.

Якщо в нічний дрімоті сніжинки падали на обличчя, і вам хотілося пробігтися по білосніжному покрову, то сонник припускає, що сплячий надзвичайно гостро переживає щось в реальності, відчуваючи негативні емоції.

Сон про незвично рясному снігопаді, превратившем навколишній світ казково красиву картину, потрібно розцінювати як попередження про ймовірне стихійне лихо, аварії.

Таємниця білого покриву

Близька людина може розчарувати вас, ось до чого сниться білий сніговий покрив. А якщо на ньому немає ніяких слідів, то сонник попереджає: загадка, над якою ви ламаєте голову, на жаль, так і залишиться нерозгаданою.

До чого приснилося, що сніг білим покривалом закутав все навколо? Приснилася така картина взимку припускає, що в реальності сновидця чекає період спокою, гармонії, стабільності.

Чим серце заспокоїться?

У сні ви милувалися свіжим снігом, іскристим під променями яскравого зимового сонця? Таке бачення пророкує вам щасливе, спокійне життя, матеріальне благополуччя.

Однак, якщо в сні відчули, що сніжок був колючим і ви трохи замерзли, то приготуйтеся до того, що доведеться про щось гірко шкодувати або в когось розчаруватися.

Занадто багато заметів уві сні може передвіщати навіть сварку з коханою людиною, в результаті якої взаємини стануть трохи холодніше.

Що обіцяють кучугури?

А що якщо пригрезились кучугури? Сонник стверджує, що грядуть зміни, причому, позитивні, — в кращу сторону. Часом великі снігові гори це ознака того, що по пробудженню сновидця чекають просто фантастичні новини.

Якщо уві сні ви стали свідком того, що за ніч намело великі кучугури, то радійте — тому що сонник вважає це передвістям багатства і солідної прибутку.

Обережність не поміщає!

До чого сниться багато снігу, що випав в результаті рясного снігопаду? Така картина, віщує подія, яка змусить сновидця зовсім по-іншому поглянути на оточуючих його людей. І треба зауважити, що, можливі неприємні відкриття.

Сновидіння про те, що вас в дорозі застав сильний снігопад, це — застереження. Знайте, що в реальності ви опинитеся з важкої ситуації, коли люди, користуючись обставинами, вочевидь, будуть домагатися від вас чогось. І ви не зумієте їм відмовити.

Однак, цей же сюжет, у версії деяких сонників, вказує на досконалий нещодавно промах, який спричинить за собою серйозні неприємності.

Дії сновидця

Щоб точно дізнатися: до чого сниться багато снігу, треба пригадати і власні дії, пригрезившиеся тому, хто спить.

Час несподіванок

У снах можна побачити абсолютно фантастичні сюжети, тому не виключено, що присниться снігопад влітку. Подібний сон пророкує плутанину і хаос у справах сплячої людини. А якщо спекотним літнім днем його запорошили сніжком, то Фортуна явно відвернулася від нього, і все валитися з рук йде шкереберть. Тому не варто форсувати події. Просто змиріться з тим, що найближчим часом вам не щастить, і доведеться відкласти плани на більш сприятливий період.

Пророкування Міллера

Погіршення самопочуття, і перспективи розвитку ряду захворювань, ось до чого сниться влітку багато снігу, на думку Густава Міллера.

Мрії і бажання

Як ще сонники пояснюють бачення про сніжної зими? Якщо такий сон привидівся в холодну пору року, то людина підсвідомо втомився від негоди і холоднечі і хоче, щоб скоріше настали теплі дні, засяяло сонце.

А ось якщо зимовий пейзаж пригрезился жарким літом, то знайте, можливо вас розлюбили. А ще таке бачення може віддзеркалювати незадоволеність результатами справи, на яке було витрачено чимало часу, зусиль і коштів.

Осінні снігопади

Якщо привиділося, як похмурою, похмурої осені пішов сніг? Цей сон, може бути ознакою початку захворювання, спричинену слабким імунітетом і змученим організмом сновидця.

Але якщо в нічний фантасмагорії випав восени сніжок майже одразу розтанув, то не звертайте особливої уваги на негаразди і складнощі, з ними ви неодмінно впораєтеся, досягнете своєї мети.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: