Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник блискавка до чого сниться?

Сонник блискавка до чого сниться?

Блискавка тлумачення сонника

Блискавка уві сні

Сон, в якому вирує стихія, часто протиставляється штилю в дійсності. Бачення в нічних мареннях в більшості своїй є проекцією думок сновидіння, про те, що тиша та зирк звичайно добре, але дуже прісно. Згідно соннику сплячий підсвідомо чекає змін. І якщо ви досі не розібралися, що до чого сниться блискавка, то саме час звернутися до тлумачень сну.

Удар блискавки

Приснилася уві сні блискавка? Значить, наяву ви дуже скоро отримаєте несподівана звістка. Згідно Сучасному соннику новина виявиться досить несподіваною і навіть приголомшить сновидця в дійсності.

Сон, у якому відзначено удар блискавки, необхідно сприймати як попередження. І в разі, якщо під удар потрапив чоловік, то його доля в повсякденності в корені зміниться.

Якщо уві сні привиділося, як вдарила блискавка туди, куди ви наказуєте їй, то в реальності ви, швидше за все, тримайте все під своїм контролем. Нічне бачення підтверджує вашу здатність чітко слідувати перебігу подій у відповідність з власними бажаннями.

Приснилося, як блискавка вдарила в будинок? Згідно з тлумаченням сну подібний епізод є застереженням і дає підказку, як уникнути небезпеки. Так, якщо постраждав будинок сновидця, то цілком можливі проблеми у взаєминах з домочадцями в недалекому майбутньому.

Якщо уві сні блискавка вдарила в землю неподалік від вас, то в реальності слід чекати важливих новин. І Універсальний тлумач радить не нехтувати важливими вістями.

Кульова

Роздумуєте над тим, до чого сниться кульова блискавка? Нострадамус вважає, що подібне нічне бачення попереджає про атаку з космосу або лихо на землі.

Негода

У разі якщо приснилася блискавка або дощ, то і в дійсності для сплячого дійсність стане розвиватися під стати стихії. Звичайно, не завжди події будуть заспокійливими, однак допоможуть урізноманітнити життя.

Приснилася негода і ви не знаходите собі місця, розмірковуючи, до чого сниться цей епізод? В більшості своїй тлумачення сну залежить від ставлення самого сновидца до кожного конкретного явища природи в реальності. Згідно соннику Странніков, якщо негода у сні викликає негативні емоції, лякає, то насправді події будуть складатися на рідкість спокійно.

Сновидіння, в якому грім і блискавка є його невід’ємною частиною, слід трактувати як провісник перемоги. Подібне бачення підтверджує, що життєві обставини і навіть природні сили опиняться на стороні сновидця. Гришина вважає, що сплячого чекає шалений успіх.

Ще одним тлумаченням, до чого сняться гроза, блискавка, грім, є очікування великих змін, що торкнуться не тільки життя людини, але і його внутрішній світ. Напевно, в найближчому майбутньому сновидінню доведеться переглянути свої життєві принципи та переконання.

Інші тлумачення сну

Буйство стихії, що наснилося у сні, зумовлює різні події і їх хід для сновидця в дійсності. Подібний сон з однією і тією ж ймовірністю може передвіщати тому, хто спить як приємне знайомство, неждана осяяння, так і сумні вісті.

Приміром, тлумач Хассе прогнозує тому, хто спить отримання радісних звісток, сонник Фрейда обіцяє нову закоханість. А згідно з тлумаченням сну Езотеричного сонника сновидець в недалекому майбутньому зможе розкрити у себе неординарні здібності. Такі чином кожне пророцтво здатне змінити життя сплячого, внести в неї нові враження.

На думку Міллера, блискавка у сні є символом успіху. Однак він може бути короткочасним і привести за собою сильне потрясіння для побачив сон.

Такий сюжет радить приділяти більше уваги оточуючим сновидця людям, так як успіх — величина непостійна і дуже скоро тому, хто спить знову може знадобитися допомога і підтримка близьких і рідних.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: