Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник бійка до чого сниться?

Сонник бійка до чого сниться?

Бійка у сні тлумачення сонника

З дитинства нас вчать, що начебто битися недобре, і відносини прийнято з’ясовувати більш цивілізованими способами. А до чого сниться бійка? Сонник підказує, що багато в тлумаченні буде залежати від того, хто здобув перемогу в рукопашній сутичці. Привиділося, що уві сні довелося поступитися перед вищою силою противника, значить, пора задуматися про збереження майна, яке ризикуєте втратити.

Сучасні тлумачення

Приснився бійка, як пише Сучасний сонник, підказує, що після пробудження, доведеться поборотися з конкурентами і недругами. Звичайно, це будуть розгляду не з допомогою кулаків, а наприклад, судові тяжби. Тому спробуйте поки не привертати до себе зайвої уваги. І не йдіть, що називається «напролом». Зачекайте більш сприятливих часів.

До чого сталося так, що під час сутички ви покалічилися і з рани тече кров, то побоюйтеся підлого поведінки близьких, які можуть зрадити або обдурити.

Цей же сонник, пророкує того, хто не брав участі в рукоприкладстві, але уважно стежив за ним, даремні витрати, втрату грошей. Бачити уві сні, як разнимаете забіяк, до бажання змін. А ось для дівиці, подібне бачення це сигнал — за спиною плетуть інтриги і лихословлять. Коли ж вона дивиться, що в бійці бере участь її молодий чоловік, то повинна замислитися: чи гідний кавалер її уваги? Помітити, як ви застосовуєте зброю — хлист, яким безжально наносити удари супернику, означає, що насправді ви зумієте стати переможцем, у якомусь підприємстві, змагання, конкуренції.

Езоп про сни з побоїщами

Тепер розберемося, що передбачає сонник Езопа. Так, що наснилась сутичка, в якій не приєднався сплячий, але все ж дивиться за драчунами, передує в реальності непросту ситуацію. Вона цілком вирішувана, але зажадає часу і змусить понервувати.

Цікаво, що сонний сюжет, в якому ви розняли забіяк, але вони не заспокоюються, а все ж намагаються побити один одного, це серйозне попередження про те, що на вашому шляху зустрінуться особистості, близькі до кримінального світу. Їх варто побоюватися, бути напоготові.

Деякі сни просто комічні. Наприклад, бачите, як крихітний чоловічок відважно задирає уві сні м’язистого гіганта. Це означає, що ви недооцінюєте своєї ролі в колективі. Не цінуєте своєї праці. Безжально розкидаєтесь ідеями і думками. Преуменьшаете свої досягнення.

Нарешті ви познайомитеся з сусідами, або хто-то абсолютно несподівано підтримає вас у важку годину, ось до чого сниться затевающаяся масова бійка, яку вдалося запобігти.

Що передбачали Федоровський і Медея

Сонник Федорівського неоднозначно трактує: до чого звичайному, миролюбному громадянину може приснитися бійка. Провидець запевняє, що якщо уві сні постраждали від ударів у поєдинку з суперником, то скоро закохаєтесь або почнете захоплюючий роман, з усіма радощами сексу.

Коли ж на вас в сновидінні нападало кілька осіб, то будьте готові до несподіванок. А ось якщо примарилось, що ви берете участь у сутичці з твариною, то настають проблеми і неприємні сюрпризи. У нічних фантазіях ви спостерігали за бійкою сторонніх? Відмінно, в житті у вас все стабільно, і справи йдуть своєю чергою, без зайвих складнощів і потрясінь.

По варіанту, що пропонує сонник Медеи, бійка — є відображення боротьби в душі сновидця: між «можу» і «хочу», або «хочу» і «треба». Якщо сплячий приймає активну участь у з’ясуванні стосунків з допомогою сили, то йому доведеться наяву виявитися й у ролі відкинутого, обманутого коханця, і випробувати біль розчарувань в інших сферах життя. Добре, якщо ви вийшли з сутички переможцем, тоді точно зумієте визначити пріоритети, і швидко досягнете бажаної мети.

Приснилося, що уві сні ви просто дивилися, як люди дубасять один одного? Тоді дуже скоро познайомитеся з цікавою особистістю, або до вас прийдуть гості.

Інші тлумачення

Участь у бійці сниться до несподіванки, якщо, ви виступаєте лише в ролі стороннього спостерігача — на щастя, достатку, перемога в сутичці — до підвищеної уваги представників протилежної статі, і успіху в бізнесі, — ось які тлумачення викладає

Сонник 21 століття.

Єврейський провісник Азар, впевнений, що бійка у сні передує розлуку, розлучення. Якщо сплячий опинився в числі забіяк, то він комплексує, сумніваючись, що належним чином задовольняє партнерку.

Сонник Білого Мага висуває свою версію щодо того: до чого сниться бійка. Це — ознака внутрішньої сили, впевненості, самостійності. Чим буйніші була веремія, тим активніше проявляє себе в реальності людина, спостерігав сон. Його життєве кредо — треба випробувати все, щоб потім не шкодувати про опущених можливості! Коли ж у сні ви не поспішайте вплутуватися в бійку, а готові взяти на себе функції рефері, то і в житті часто виступаєте в ролі третейського судді.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: