Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник багато суконь до чого сниться?

Сонник багато суконь до чого сниться?

Багато суконь тлумачення сонника

Мрія кожної модниці — величезний гардероб, в якому чимало елегантних красивих туалетів. А до чого сниться величезна кількість суконь, самих різних кольорів і фасонів? Як правило, такі бачення інтерпретуються сониками позитивно. Але разом з цим іноді лунають і застереження про те, що сплячий чоловік став мішенню для заздрості.

Що скаже Міллер?

Густав Міллер — один з найавторитетніших провісників по сновидіннях, вважав, що наснилося різноманіття чужих суконь, які вона приміряла, попереджає сновидицу про наявність підступної суперниці, і можливо навіть не однієї.

Однак, якщо в сновидінні дама приміряла сукню і воно припало їй в пору, то її коханий чоловік зберігає їй вірність. Правда для цього доведеться сплячої красуні прикласти якісь зусилля. Якщо в нічний фантасмагорії вона одягла старе рване платьишко, то не зупиниться ні перед чим, у битві за своє щастя.

А от якщо вона приміряла красиві речі, то вона вибере іншу стратегію в реальності — уб’є свого чоловіка елегантність і витонченістю манер, ніжністю, тактом.

Фасон і колір

В опівнічної грезе милувалися чудовими сукнями з дорогих тканин? Тоді сонник пророкує вам щастя і любов. А якщо це були шикарні вечірні вбрання, то ви будете мати запаморочливий успіх у представників протилежної статі. Правда, це може викликати невдоволення ваших подружок. Іншими словами вони небагато, але заздрять вам, будьте обережніше! Тим більше, що болгарка Ванга в такому випадку попереджала: багаті вбрання уві сні-це знак того, що наяву проти сплячого почнуть плести інтриги, пліткувати за спиною.

В інших сонники ошатні вбрання, передбачають веселе проведення часу в реальності. Тим не менш, майже у всіх джерелах можна знайти одне важливе «але». А суть його в тому, що сновидце не варто втрачати голови і навіть у розпалі веселощів пам’ятати про те, що таке честь і гідність. В іншому випадку вона ризикує раз і назавжди зіпсувати свою репутацію.

Зрозуміти до чого сниться незліченна кількість суконь, допоможе і їх забарвлення. Так, чорні уві сні обіцяють розчарування і смуток. Сині — це попередження про те, що спляча людина надмірно довірливий і наївний. Зелені, згідно сонником, обіцяють взаємну симпатію, а червоні куди більше — пристрасть, палкі почуття.

Що стосується суконь жовтого кольору, то вони обіцяють духовну спорідненість з кимось із оточуючих в реальності, — спільні мрії, ідеї, моральні принципи.

Але стережіться, якщо в нічний грезе вас вразила сміливість і фривольність нарядів. Такий сон пророкує сновидінню громадське презирство, осуд наяву.

Наряд нареченої

Будь-яку дівчину напевно цікавить: до чого сниться величезний асортимент весільних суконь, представлених, наприклад, на вітрині магазину? Сонник вважає, що панночці насправді нелегко зробити вибір між претендентами на її руку і серце. А до чого сняться білі сукні дорослій жінці? На жаль, подібний сюжет обіцяє лише сварки і скандали на ґрунті ревнощів.

Не надто добре тлумачаться бачення про те, що сторонні дівиці активно приміряють вінчальні вбрання. Така приснився картина може послужити прикметою того, що у коханого з’явився інтерес на стороні. Але не форсуйте події і не влаштовуйте йому допиту з пристрастю, якщо хочете зберегти стосунки. Дійте делікатно й обережно, рекомендує сонник.

Найцікавіше, що білий, у багатьох збірниках сонних тлумачень, це символ печалі. Тому якщо ви бачите знайомих дівчат у білих шатах, то знайте, це не віщує їм успіху і щастя в реальності.

Останній писк моди і речі із скрині

Старі, забруднені, що вийшли з моди туалети у сні служать попередженням про те, що насправді спить не уникнути проблем, бід і навіть хвороб. А ось моделі від кутюр з рідкісних тканин, оригінальних фасонів, навпаки, служать доказом того, що в реальності сновидінню крупно пощастить і він стане багатим і знаменитим.

Чим модніше були пригрезившиеся вбрання, тим більше шансів того, що прокинувшись людина заведе цікаві знайомства, потрапить у вищі верстви суспільства.

Але якщо в сновидінні ви з подивом розглядали в бутіку сукні старомодних фасонів, то по пробудженню відчуєте тугу і самотність. Особливо цей сон точно відображає стан сплячих дівчат, які мріють знайти собі гідного кавалера. Але, на жаль, якщо в нічний грезе дівчина приміряла такий убогий туалет, їй ще нескоро вдасться зустріти свою долю.

Дивні сновидіння

А що якщо сон, про безліч суконь випав чоловікові? Треба визнати, що такий сюжет інтерпретується досить пікантно: не виключено, що сновидця запідозрять у нетрадиційній сексуальній орієнтації. І навіть якщо сплячий і не думав про таких еротичних експериментах, за його спиною все одно поповзуть чутки.

Чоловікам, які шукають любові у представників своєї статі, таке бачення не пророкує нічого істотного, а просто є продовженням їх денних роздумів, бажань.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: