Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник багато риби до чого сниться?

Сонник багато риби до чого сниться?

Багато риби тлумачення сонника

Мешканцям прісноводних й солоних глибин: коропів, форелі, плотве, ставриде, мойви та іншим рибам і рыбешкам сонники приділяють досить багато уваги. Як правило, великий косяк в морі або в річці інтерпретується, як добрий знак, що обіцяє зміцнення матеріального становища, удачу в справах.

Після такого бачення до сновидінню деякий час буде явно прихильна Фортуна, а тому він, скориставшись ситуацією, може виправити помилки, зробити щось корисне, вагоме, піднятися вгору по кар’єрних сходах.

До чого сниться багато риби? Якщо вона уві сні була живою, то можна сподіватися, що і в особистому житті, в сім’ї все складається благополучно. А ось мертва, нерухома рибка – підказка, для того, щоб досягти чогось, отримати винагороду, сновидінню треба чимало потрудитися. Сонник радить в жодному разі не покладатися на удачу, а проявити старанність, уважність, працьовитість. Інакше навіть самий багатий улов уві сні не гарантує в реальності ніяких успіхів і прибутку.

З Родинної збірки тлумачення сновидінь

Щедрі дари, приготувала доля того, хто в нічних мареннях побачив багато свіжої великої риби. При цьому, як пояснює Сімейний сонник, сплячий може навіть не прикладати особливих, героїчних зусиль. Йому досить лише чесно і сумлінно виконувати свої обов’язки, а обставини складуться так, що він точно опиниться на коні, і сам здивується своєї вдачі.

Прикрості, втрати, ось до чого може приснитися багато дохлої, несвіжої риби. Але сонник обіцяє: це тимчасові труднощі, і їх треба просто пережити, з вірою в те, що все рано чи пізно утворюється.

Цікаво, як інтерпретується сімейним сонником те, до чого дівчині сниться риба у великій кількості. Виявляється, сновидицу в недалекому майбутньому чекає доленосна зустріч з людиною, якого вона полюбить всією душею. І це почуття буде взаємним, і можливо все закінчиться весіллям. Втім, дівчину, як натякає сонник, потрібно бути трохи більш відкритою та готовою до будь-яких несподіванок і змін у житті.

Рибальські мережі повні видобутку уві сні пророкують суворі випробування в реальності. Витримати їх буде непросто, — потрібно проявити терпіння і силу характеру. А ще сонник радить, не соромлячись звернутися за допомогою до друзів, колег і навіть високопоставленим особам. Не бійтеся відмови, в будь-якому випадку без підтримки з боку ви не впораєтеся з навалившимися проблемами.

Сімейний сонник обіцяє тому, хто спав і бачив, як вдало рибалять люди, прилив життєвих сил і енергії. Поспішайте використовувати її на звершення чогось путнього, спробуйте подолати якісь труднощі, страхи і сумніви. Причому робіть це негайно, тому, що, зараз вам надається шанс раз і назавжди впорається зі своїми комплексами.

Невдачі і чвари будуть переслідувати наяву того, хто уві сні повертається з рибалки без улова. Єдина порада, яку дає сонник у подібній ситуації: зіставляти свої бажання з реальними можливостями. Можливо, ви занадто самовпевнені і, взявшись за складну справу, терпите фіаско.

Рибальська мережа в нічний грезе символізує в реальності якісь придбання. Але якщо вона виявилася порваної, то покупки наяву можуть принести, лише розчарування, викликати почуття досади.

Пророкування Міллера

Густав Міллер роз’яснює: до чого сниться багато риби в річці. Так, якщо у сплячому стані ви помітили риб’ячу зграйку в чистій воді, то доля приготувала чудові сюрпризи. Не виключено, що гряде поповнення у вашій колекції і народження дитини принесе вам і близьким масу позитивних емоцій.

Якщо подібне сновидіння випало самотній людині, то йому належить низка цікавих романтичних пригод, які можуть завершитися законним шлюбом, щасливим і багаторічним.

Однак у Міллера є застереження – мертва риба передрікає втрати. І чим більше її примарилось, тим більше втрат доведеться пережити.

Уві сні зловили багатий улов? Тоді, як стверджує Міллер, ви гідно минете будь-які перешкоди на своєму життєвому шляху. Труднощі лише загартують ваш характер, зроблять вас мудрішими, сильнішими.

Якщо в нічному видінні ви йдете з бреднем по мілководдю, то насправді навчитеся отримувати вигоду при будь-яких умовах. Але якщо рибки були дрібними і не затримувалися в бредне, то задумайтеся: чи не надто ви марні? І відчуєте задоволення, коли ваші миттєві бажання будуть здійснені?

Відмінно, як стверджує Міллер, зазирнути в сні в рибний ряд на ринку або в магазин, на прилавках якого багатий асортимент свіжого товару. Таке бачення передбачає безбідне існування без фінансових турбот, повне розваг.

А що думати тому, хто спав і бачив рибальські снасті. Наприклад, гачки? Згідно сонником, настав переломний момент в долі. Саме тепер можна сміливо міняти свої звички, звичаї. Всі нововведення зараз тільки на краще.

Тлумачення сонника 20 століття

У названому збірнику пророкувань риба – це ознака успіху. Не випадково навіть у Пушкіна старий, піймавши золоту мешканку морських глибин, зумів виконати найсміливіші мрії і капризи казкової баби. Інша справа, що треба знати міру. Так до чого сниться багато риби, за версією сонника 20 століття?

Відмінний улов в опівнічної фантасмагорії – знак того, що вдасться втілити будь-які бажання, що вкладені кошти окупляться сторицею.

Втім, примітивши те, що зі сну рибки билися в передсмертних судомах, будьте готові до непередбачених складнощів. Дехто ревно ставиться до ваших досягнень. Або життєві обставини складуться у відповідальний момент не кращим чином. Наприклад, ви несподівано захворіли, і доведеться відкласти намічені плани.

Безліч риб у морі або в акваріумі, прикмета того, що ви ось-ось отримаєте якесь спокусливу пропозицію. Але знайте, перед тим, як прийняти його, необхідно спокійно і ретельно зважити всі «за» і «проти». Не сподівайтеся, що передбачувана авантюра вигорить напевно. Пам’ятайте про те, що без праці неможливо виловити рибки зі ставка. Зате старання, зусилля будуть щедро винагороджені.

У сні ви намагаєтеся наздогнати косяк рибок, але вони спритно вислизають? Сонник застерігає – не вплутуйтеся в сумнівні підприємства. Не ризикуйте своїми засобами. Швидше за все, хтось намагається залучити вас в аферу.

Щоб дізнатися, до чого сниться багато риби, пригадайте: якого розміру вона була. Так якщо вірити соннику 20 століття, що наснилась дрібниця передрікає лише низку клопоту і турбот в реальності. Зате велика, красива дорогих порід наяву передбачає зміцнення фінансового становища.

Хижі риби в нічному видінні попереджають про конфлікти з суперниками, конкурентами. І щоб не потрапити в невигідне становище, треба тримати себе в руках під час складних, напружених переговорів, намагаючись не демонструвати недругів своїх емоцій. Іншими словами не гарячкуйте! – наставляє сонник.

Таємниці снів за версією циган і вірять у карму

У Циганському соннику достаток плаваючою у воді риби це прикмета веселощів і успіхів. Причому благоденство сновидця буде тривати довго. Йому залишається лише розумно розпорядитися подарунками Фортуни і не витрачати часу даремно — адже невідомо: як довго удача буде супроводжувати його.

Але разом з цим, якщо ви зловили і виловили напівмертву рибу, витягли її з води, то Циганський сонник пророкує хвороби. Причому не тільки самому сновидінню, але і його рідним. Тому потрібно дуже уважно ставитися до будь-яких насторожуючих симптомів, і, не зволікаючи, звертатися до лікаря. Приблизно також тлумачиться і сновидіння, в якому ви їсте сиру рибу, виловлену з водойми. Але тут вже без сумніву, погіршення самопочуття загрожує самому тому, хто спить. Причому хвороба, яка вразить його буде протікати довго, і потрібно багато зусиль для того, щоб перемогти її.

А ось кармічний сонник заспокоює, пояснюючи, що риба завжди символ добра, змін на краще. Якщо ж ви в сні даруйте кому-то відро, повне карасів або інших рибок, то в реальності мрієте про любовному зв’язку з цим персонажем.

Цей же сонник пояснює: до чого може приснитися безліч риб чоловікові? Якщо він бачить себе в нічних мареннях рибаком, то йому необхідний у реальності відпочинок. Останнім часом сновидінню довелося викластися на всі сто, виснажити душевні й фізичні резерви організму. Тому йому потрібна відпустка, повна ізоляція від поточних життєвих турбот і професійних обов’язків.

До чого снилося, що смажите, а потім їсте рибу? Такий сюжет передбачає підвищення в посаді, або посилення певних владних повноважень, впливу.

Побачити в нічний фантазії зграйку хворих, мертвих рибок, у трактуванні кармічного сонника, погано. По пробудженню можна відчути занепад сил, безсилля, апатію. Впорається з цими «хворобами» допоможуть лише нові яскраві враження. Емоції. А отримати їх можна, відправившись в подорож, у відпустку. І як запевняє сонник, незабутні картини ви зустрінете, тільки побувавши в далеких містах, або закордоном, в екзотичних країнах.

Цікаво, що в кармічному соннику велика гниюча рибина — ознака відрази сплячого до представників протилежної статі. Чому так відбувається, не розуміє навіть сам сплячий, але доки майстерно приховує свою неприязнь, спілкуючись з людьми.

«Переклад» з англійської

В Англійській соннику, багато великої, свіжовиловленої риби на березі, сниться до того, що доведеться багато, старанно трудиться в реальності.

Але разом з цим, це праця, буде пристойно винагороджений. Зате пригрезившиеся купи гнилої, тухлої риби — це, з погляду англійських провісників, явний симптом неполадок в роботі шлунково-кишкового тракту сновидця.

Багатство, ось до чого примарилось, що ви з’їли багато смаженої риби. А коли з’являться гроші, то ви зумієте легко вирішити багато наболілих питань, резюмує Англійський сонник.

Цей же тлумач снів запевняє, що різноманітність смачних рибних страв у нічних мареннях, ознака великих досягнень в дійсності. Сновидець і сам здивується того, наскільки вдало складаються його справи. До того ж скоро почне користуватися небаченим перш повагою серед колег і партнерів. У підсумку він повірить у свої сили і сміливо візьметься за втілення найфантастичніших задумів, причому їх результат порадує і здивує його самого.

До чого сниться багато риби в басейні? Така дивна картина, англійцями інтерпретується так: якщо ви намагалися ловити рибу руками, але так і не схопили ні однієї особини, то бережіться — доведеться пережити якісь конфузи і неприємності. У числі їх може бути — звільнення, сварка з коханою людиною. Але не сумуйте, час лікує будь-які рани і вам залишається лише трохи потерпіти, намагаючись не впасти в депресію.

Версії з Сходу

Провісник по імені Чжо-Гун, описує косяки літаючих риб. І якщо вам у сні пощастило побачити таке диво, то й наяву все станеться, як в добрій казці — ви дозволите найскладніші проблеми, завдяки якимсь таємним силам, які явно виступають на вашій стороні, і допомагають у всьому.

Помітити в сновидінні рибку в колодязі. За китайським сонником, означає, що прийшла пора збирати речі і готується до переїзду на нове місце проживання. Однак можливо, що вам доведеться змінити місце роботи, або зробити якийсь вчинок, який відразу кардинально змінить ваше життя.

Розставляючи в нічних мареннях мережі, ви можете бути впевнені в тому, що наяву вам пощастить, якщо ви учасник якогось ризикованого підприємства. Взагалі, на думку китайських провидців, риболовля уві сні це чудова прикмета, яка обіцяє перемогу в будь-яких змаганнях, змаганнях і навіть виграш у лотереї. Може бути варто довіритися соннику і придбати один квиток?

Ви відчуваєте нездужання і огидне настрій? Тоді пригадайте, чи не бачили ви напередодні сон, про те, як відрі плаває напівмертва рибка? Такий сюжет, як мовить китаєць Чжо-Гун, може передрікати нездужання і депресії. А ліки в цьому випадку універсальне — ви перестаралися на службі, тому знайдіть можливість добре виспатися, прогулятися на свіжому повітрі, поспілкуватися з добрими друзями.

У нічний дрімоті озброїлися вудкою і щось зловили? Тоді Східний сонник обіцяє вам щастя в особистому житті або виплату величезних дивідендів від участі в якомусь підприємстві.

Помітити в нічному видінні карпов, значить отримати звістку про те, що в родині очікується поповнення. І це чудово, тому, що крихта стане джерелом радості для всіх домочадців.

Якщо привиділася зграйка дрібних рибок, які метають ікру, то тому, хто спить точно пощастить у коханні. А якщо людина в нічний фантазії сидить на купі риб, то скоро одужає, чи позбавиться від хронічного захворювання. Сонник гарантує йому ще багато літа в доброму здоров’ї.

До чого жінці сниться, що вона ловить рибку? Східний сонник відкриває сплячої таємницю — вона скоро стане мамою. Але якщо рибка зірвалася, то, на жаль, народити спадкоємця, незважаючи на всі зусилля, вдасться не скоро.

Інші цікаві варіанти

Тарань або воблий (сушена рибка) у величезній кількості сниться напередодні свята, веселого гуляння. Може бути вас запросять на ювілей, де зможете чудово відпочити, розслабитися. Прислухайтеся до рекомендації сонника: відпочиньте на всю котушку, запасіться позитивними емоціями, тому, що потім доведеться з головою порине у службові проблеми і вирішувати найскладніші питання.

Копчена риба, уві сні — це символ невдач. Належить криза, причому він торкнеться всі сфери вашого життя. Але, не втрачайте оптимізму, тому, що, як казав Соломон, і це пройде.

Заморожена риба? Такий продукт в нічних видіннях ототожнює всю безуспішність ваших спроб в реальності поправити своє матеріальне становище. Сонник підозрює, що ви надмірно меркантильні і хочете розбагатіти за всяку ціну. Але не завжди мета виправдовує засоби, особливо тоді, коли ви робите дурниці, вплутуючись в сумнівні проекти. Тому відволікаючись від думок про золоті тельці, і тоді він сам згадає про вас.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: