Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник багато павуків до чого сниться?

Сонник багато павуків до чого сниться?

Багато павуків тлумачення сонника

В більшості своїй павуки нешкідливі, але мало хто любить цих представників фауни. А що думати, коли сниться кошмар, у якому ви побачили багато цих представників сімейства членистоногих? Виявляється, що більшість сонників інтерпретує це бачення, як позитивний, сприятливий знак. Однак до чого сниться багато павуків? Відповідь ми знайдемо, перегорнувши найавторитетніші збірники тлумачень сновидінь.

Наприклад, знаменитий американський психолог Міллер, вважає, що безліч павуків у сні передвіщає тому, хто спить і його близьким відмінне самопочуття, бадьорість духу і удачу.

З точки зору психоаналізу дивна що наснилась картина про те, що зібралися в одному місці членистоногі поїдають один одного, символізує напружену боротьбу між суперниками, конкурентами. Але при цьому сам сновидець або не бере участь у протиборстві сторін, або виявиться переможцем у ході бізнес воєн або без ускладнень благополучно витримає складні випробування долі.

Про друзів справжніх і помилкових

До чого снилося, що численні павучки спритно обплітають вас своїми мережами — павутиною? За сонником, побоюватися тому, хто спить нічого. Навпаки, його пробудженню чекає щось приємне. В родині панує лад і згода, а товариші щиро прив’язані, віддані і готові прийти в потрібний момент на допомогу.

Однак сонник Езопа знайдеться менш оптимістичний прогноз, підказуючий, що багато павуків це ознака того, що в оточенні сновидця чимало лицемірів і зрадників. До того ж є і підступні недоброзичливці, невтомно плетуть інтриги проти нього. Остерігайтеся пасток і не поспішайте вірити людям на слово, ось до чого сниться такий сюжет за версією Езопа.

Розмір і колір павукоподібних

Щоб точно дізнатися: до чого сниться багато павуків, треба врахувати їх забарвлення і розміри. Так, якщо дівчина побачить у сні золотистих членистоногих, то їй дуже пощастить. По-перше, у дівиці по життю завжди будуть вірні товариші, по-друге, вона знайде свого судженого, який буде любити і поважати її, обіцяє сонник.

Натомість, чоловікові, якому привиділося багато крихітних павучків, треба гарненько задуматися про власну поведінку.

Цілком ймовірно, що за ним закріпився статус вітряного кавалера, бабія, застерігає сонник. Втім, можливо, що сновидець просто не в силах встояти: адже дами самі злітаються, як мухи на мед, в його обійми і жадають його уваги. Однак, пам’ятайте, що ні до чого доброго така велелюбність не призведе.

Жіночі, дівочі сновидіння

До чого жінці сниться багато павуків? За сонником, якщо зі сну істоти були маленькими, то сплячої доведеться клопотати і метушиться по пробудженню. Але всі ці турботи буде приємними, так як, по суті, є підготовкою до торжества, важливого заходу.

Втім, якщо в сновидінні дама безжально знищила павучків, то в реальності вона не буде обтяжувати себе ніякими проблемами, а умудриться обставити справу так, що всі її турботи покладуть на себе рідні чи близькі люди. Самої ж сплячої красуні потрібно лише постати перед гостями у всій красі на прийдешній ювілей чи банкеті з іншого приводу.

А ось молоденьким дівчатам чорні павуки уві сні можуть послужити пересторогою. Як свідчить сонник, зайве кокетування може стати причиною неприємностей. Тому не даруйте шанувальникам нездійсненних надій, не забавляйтеся їх почуттями.

Є привід задуматися

Недобре, коли уві сні ви потрапляєте в мережі, сплетені павуками. До чого сниться подібний сюжет? В такому випадку, сонник передрікає нерозуміння партнерів і друзів, з-за вашого недовіри і незговірливість.

А от якщо в нічний фантасмагорії ви раптом жорстоко розтоптали маленьких червоних павучків, то знайте — і, прокинувшись, ви перебуваєте в царстві ілюзій. Прагнення до ідеалам, заважає оцінити і прийняти те, що сьогодні даровано вам долею.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: