Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник багато взуття до чого сниться?

Сонник багато взуття до чого сниться?

Багато взуття тлумачення сонника

Туфлі, мокасини, черевики, чоботи та інші види взуття, без яких неможливо уявити єдиний стильний образ сучасної людини. До того ж цей предмет гардероба може впливати на фізичний і психічний стан власника. Припустимо, якщо «човники» тиснуть, то не до танців і кавалерів!

Тим цікавіше дізнатися: до чого сниться багата колекція взуття? Точна розшифровка такого сновидіння буде лише в тому випадку, коли сплячий пригадати максимальна кількість пригрезившихся деталей.

Що скаже Міллер?

Радість і удачу, пророкує Густав Міллер того, хто в нічний дрімоті побачив безліч пар прекрасною, нової, модного взуття? А до чого ж тоді сняться старі, стоптані черевики? Згідно соннику цього автора, бувалі взуття передрікає смуток, тугу і нездійсненність планів і мрій.

Спортивні туфлі, типу кросівок та кедів, уві сні бачать люди, яким належить далека дорога. І якщо ця взуття припала їм впору, то майбутнє подорож буде успішною.

Все багатство асортименту

Помітивши в нічний грезе багато взуттєвих пар, ви, можливо, звернули увагу, з якоїсь причини, на одну з них. В залежності від виду і стилю запам’яталася взуття також можна інтерпретувати сновидіння.

Домашня взуттєва полку

У Місячному соннику знайдеться пояснення щодо того: до чого приснилася завалена взуттям полку у вашому домі. Якщо на ній ви помітили переважно тапочки і зручні мокасини, то в реальності вас чекає спокійне розмірене життя, без потрясінь і неприємних сюрпризів.

А ось полиця, на якій стояло більше чобіт, та ще без пари, передбачення того, що ваші мрії збудуться, але ви чомусь будете збентежені і навіть розчаровані цим.

У сні ви здивувалися тому, що неохайна купа взуття звалені біля вхідних дверей у вашу квартиру, біля порога? Значить, вам належить подолати безліч перешкод найближчим часом, витримати такі випробування.

У взуттєвому бутику

Примарилось, що ви у взуттєвому магазині, з багатим асортиментом товарів для чоловіків і жінок? Тоді у вас досить цікава, бурхлива особисте життя, передбачає сонник. Скажімо, якщо це бачення випало чоловікові, то він насправді перебуває під пильною увагою відразу кількох представниць прекрасної статі.

А якщо дівчині сниться безліч пар модних новеньких туфель, то ймовірно, що вона навіть не здогадується про те, що поряд знаходиться людина, одержимий пристрастю до неї.

До чого сниться багато чоловічого взуття в магазині? За версією Східного сонника, це знак міцної чоловічої дружби. А ось дитячі черевички у величезній кількості підказують, що сновидець буде легко знаходити спільну мову з людьми. А якщо він у сні купує взуття для малюків, то скоро зав’яже корисні вигідні зв’язки з важливими персонами — партнерами чи колегами.

Цікавий вінтаж

Що значить, коли уві сні ви ніби заглянули на барахолку, де приміряєте старовинні взуттєві пари відомих брендів? У соннику міс Хассе така картина передує бурхливим, але марних переживань в реальності.

А от якщо ви на блошиному ринку міряли огидного виду і якості черевики, то врахуйте, зараз вам в реальності протипоказана поспішність. Дійте за прислів’ям: сім раз відміряй — один раз відріж!

Погані прикмети

Ви ризикуєте стати учасником грандіозної сварки, а все тому, що не поважаєте і не цінуєте оточуючих ось що пророкує Циганський сонник того, хто в нічний грезе перебирав, розбирав брудне взуття.

Що ж думати, того, хто поки спав, зробив протиправний вчинок — вкрав чиюсь взуттєву пару? Бережіться, такий сон може випасти напередодні публічного скандалу, гучного викриття, особливо якщо «черевички», якими незаконно заволоділи, були чорного кольору.

Морально будьте готові до того, що відпочинок на сей раз не здасться, чи то з вини примхливої погоди, то за інших обставин, ось до чого приснилося, що ви втратили пляжні тапки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: