Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник багато корів до чого сниться?

Сонник багато корів до чого сниться?

Багато корів тлумачення сонника

Сонники стверджують, що, безліч кров або биків вдається побачити в нічних фантазіях, людям здоровим, сильним, активним. У таких налагоджений побут, збудовані чудові стосунки з домочадцями і колегами. Вони можуть похвалитися стабільним достатком. Втім, не все так просто. Для правильної розшифровки бачення про стадо коровок, треба пригадати: де воно паслося, що робив пастух і які почуття були випробувані під час сну.

Передбачення Міллера

У відомого тлумача снів, психотерапевта Густава Міллера свою думку щодо того: до чого сниться багато корів? Він вважає, що такий сюжет може передрікати вдале вирішення сімейних і професійних проблем, перемогу в судових позовах, які не тиснули спокою тому, хто спить останнім часом. Особливо точним це передбачення буде у разі, якщо стадо було великим.

У соннику цього автора є й інші трактування. Так, наприклад, якщо тварини уві сні, після ситого обіду, приліг на траві, можна наяву сподіватися на привабливі ділові пропозиції та укладання вигідних контрактів.

Привиділися стоять у воді корови? Тоді в сімействі сновидця очікується поповнення, або він готовий до духовного розвитку, навчанні. Знайте, скоро у вас з’явиться завзятий, пристрасний шанувальник, ось до чого приснилося, що корови мукають.

Спали і спостерігали за коровами, мирно на ньому на пагорбах, гірських долинах? Тоді, згідно сонником, ви, прокинувшись, зробите вигідні покупки або витратите гроші на щось приємне, що принесе моральне задоволення.

У центрі уваги

До чого жінці сниться група агресивних, лютих корів і биків? Лякатися не варто, попереджає сонник, тому, що наяву у цієї спокусниці просто не буде відбою від кавалерів. Відразу кілька гідних чоловіків будуть домагатися від неї взаємності. Залицяльники будуть різними способами виявляти свої палкі почуття: дарувати цінні подарунки, робити приємні сюрпризи, і навіть битися між собою.

Якщо уві сні парнокопитні нападають на вас, то це лише ще одне підтвердження того, що ви – в центрі уваги представників протилежної статі. Якщо це було баченням юної діви, то найближчим часом не доведеться нудьгувати на самоті, — її постійно будуть запрошувати на романтичні побачення. Пані постарше подібний сон обіцяє відродження колишньої пристрасті чоловіка. А значить, потрібно з подяка прийняти цей дар долі і насолоджуватися спілкуванням з коханою людиною.

Про гроші

Примарилось, що за стадом стежить пастух? Тоді сонник пророкує стабільне фінансове становище, високий добробут. Якщо корови гуляють на гірському пасовищі, то можете бути впевнені в тому, що гряде підвищення прибутковості акцій і інших інструментів, що дозволяють отримувати дивіденди. Вас чекає привабливу пропозицію зайняти більш високу посаду, ось до чого снилося, що ви працюєте пастухом.

Ванга обіцяла участь в грандіозних, масштабних проектах, які вимагають сил і засобів, того, хто в сновидінні помітив, стало вгодованих, сильних тварин. Перетворивши ці плани і ідеї в життя, сновидець отримає відмінних дохід і заслужить повагу оточуючих.

Фортуна посміхається

Приснилося стадо на водопої? Саме час готується до появи на світ нового члена сім’ї. Якщо корівки були ситими і задоволеними, то народиться здорова, гарний малюк. Для жінки, яка мріє стати мамою, це вірна прикмета того, що її мрія здійсниться.

Представникам сильної статі цей сюжет по соннику теж обіцяє появу спадкоємця або грошові витрати, які підуть на користь всій його родині. Не виключено, що сновидець придбає нерухомість, або отримає щедрий подарунок від багатих родичів. Так, що, незалежно від вашого статі і віку, точно є привід подякувати долі, якщо уві сні побачили багато ситих і міцних корів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: