Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник багато змій до чого сниться?

Сонник багато змій до чого сниться?

Багато змій тлумачення сонника

Змія, соннику часом, пророкує нещастя, підступи недругів, зрада, безглузді чутки. До чого ж тоді сниться відразу безліч рептилій? Виявляється, далеко не завжди трактування цього бачення несе негативний зміст. Для вірної інтерпретації важливо: кому снилися змії, де вони перебували і як себе вели.

Застереження Міллера

До чого сниться багато змій, плаваючих у воді? Такий сюжет свідчить про те, що сплячий досить наївний і довірливий чоловік. Та сонник застерігає: цими якостями можуть скористатися недобрі люди, заради своєї вигоди. Тому потрібно бути трохи обережнішим, і не довіряти на слово, а перевіряти отриману інформацію.

У нічний грезе мирно гуляєте лісом, але несподівано завмирає, помітивши під ногами клубки гаспида? Такий сюжет передрікає зраду. А якщо змії ще й кусали за ноги, то сонник конкретизує: віроломство і підступність натури продемонструє хтось із близьких, дорогих тому, хто спить людей.

В реальності ви станете учасником протистояння суперників, конфліктуючих сторін, ось до чого приснилося, що тисніть змій ногами. Причому опоненти будуть готові до рішучих, радикальних заходів, аморальних проступків. Якщо ж у результаті сновидіння змії погиби, то радійте — ви й наяву отримаєте перемогу над ворогами, конкурентами.

Як розшифрувати бачення про те, що рептилії падають з неба? У соннику-це алегорія, підказує, що чинити перешкоди тому, хто спить в реальному житті почне персона, зодягнена владою. До того ж можливі і інші неприємності, а тому в найближчий час життя вже точно солодкої не здасться.

Якщо в нічному видінні ви спокійно берете гаспида в руки, дрессируете або займаєтеся їх розведенням, то по пробудженню, неодмінно знайдете правильне рішення складної проблеми. Якщо змії ведуть себе спокійно, то сонник передбачає удачу — ви при бажанні зможете зайняти високе положення в суспільстві, стати заможним, поважним громадянином.

Де живуть?

Сварки і навіть скандали в родині, ось до чого приснилося, що змії живуть у вашому домі.

А ось якщо у нічних мареннях людина намагається переступити через змій, що заполонили вулицю, то в реальності він дуже боїться захворіти. І на те у нього є вагома причина, тому, що ця ж картина — підказка, хтось сторонній прагне зайняти місце сновидця на службі або в серце коханої людини.

Поки спали, примітили зміїний клубок на землі під ногами? Тоді сонник нагадує про те, що слід побоюватися людей заздрісних. А у вас найближчим часом з’явиться чимало » доброзичливців, готових помститися, підлаштувати підступи. Але не поспішайте конфліктувати з цими негідниками, ваша зброя — витримка, обережність, розрахунок.

Численні гади у воді теж обіцяють неприємності і біди. І, на жаль, чим більше їх було, тим більше напастей звалиться на голову сновидця.

Безліч змійок, плазунів по землі, теж прикмета того, що у вас з’явився ворог. Причому діє він підступно, лицемірно маскуючи свою підлу натуру під маскою доброзичливості і привітності.

На жаль, передбачення сонника таке: якщо в нічний фантасмагорії ви натрапили на отруйну змію, то в реальності ваш суперник виявиться сильнішим. Зате нешкідливі рептилії типу вужів у снах можуть послужити прикметою — ворог потрапить в розставлені для вас капкани і пастки, поплатиться за свою підлість, шкідливість.

Хто бачить сон

Тепер про те, як змінюється значення сновидіння в залежності від того, кому воно приснилося. Так якщо безліч гаспида пригрезились чоловікові, то він повинен знати — серед представниць прекрасної статі у нього є ворог.

Тому йому треба бути уважніше, спілкуючись зі «слабкими» створіннями — одна з них зуміє вас несподівано вжалити, як змія! Крім цього такий сюжет прогнозує складнощі у роботі, у бізнесі, пророкує розбіжності з партнерами, колегами.

Але не все так сумно і важко. Справа в тому, що деякі сонники, вважають, що безліч змій символізує в нічному видінні сексуальну силу чоловіка. А якщо зі сну рептилії мирно грілися під сонечком, то сновидицу чекають захоплюючі амурні пригоди і він здобуде вагомі перемоги у любові.

Якщо подібне бачення випало на долю юної дівчини, то їй треба насторожитися. Біда в тому, що заздрісниці з числа подружок почнуть розпускати безглузді плітки про неї. І як не прикро, але ці плітки дійдуть до вух коханого того, хто бачить сон, і він може повірити в наклепи і наклеп. Щоб це запобігти, сонник підказує — відверто поговоріть з кавалером і поясніть йому ситуацію, чесно, прямо відповісти на всі його питання.

До чого сниться багато змій жінці? Цей сон носить містичний характер, і для його розгадки сновидице краще всього звернутися до ясновидиці, знахарки, ворожки.

Розмір, забарвлення

Колір змійок також впливає на інтерпретацію бачення. Якщо чорних гаспида було багато й уві сні вони переповзали через дорогу перед вами, то знайте: хтось спить і бачить, як внести розлад у ваші відносини з дорогим коханою людиною.

Сновидице, якій привиділося, що в її кімнаті безліч крихітних змійок, треба знати: в реальності вона довіряє і радо приймає людей, поволі прагнуть порушити її плани, всіляко нашкодити їй або зганьбити.

Багато великих змій уві сні-це знак прийдешніх бід і напастей. Невідомо, з чим доведеться зіткнутися в недалекому майбутньому, але треба бути готовим до будь-яких складнощів, і плануючи щось брати це до уваги.

Втім, якщо в нічному видінні величезні змії були білого кольору, не хвилюйтеся, а готуйтеся насправді спочивати на лаврах слави. Справа в тому, що такий сюжет передбачає заступництво богині Фортуни у всіх починаннях і, як наслідок — успіх, величезну прибуток.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: