Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник багато золота до чого сниться?

Сонник багато золота до чого сниться?

Багато золота тлумачення сонника

Спали і бачили гори золота? Такі бачення випадають не надто часто. Сонники «мерзенний метал» — символ розкоші, багатства. Тоді, до чого сниться багато золота? Швидше за все, в житті сплячого чекають серйозні зміни, знаменні події. А ось якими вони будуть, допоможуть підказати деталі нічний мрії.

Що підкаже Міллер?

На думку Міллера видіння золотих ювелірних прикрасах, отриманих в дар, пророкують заміжжя. Але наречений, а вірніше чоловік, хоча і буде заможною людиною, проте, досить скупим, якщо не сказати жадібним.

Ви ризикуєте потрапити у якусь кримінальну історію, намагаючись заволодіти чужим майном або зазіхаючи на чиїсь права, ось до чого сниться працю на золотодобувній копальні. А якщо в нічний грезе ви знайшли багату золотоносну жилу, то наяву, сонник пророкує нову роботу, яка зробить вас багатим і знаменитим.

Вік і стать сплячого

Інтерпретація сновидінь в чому залежить і від того: на чию частку воно випало. Так, якщо багато золота в нічний фантасмагорії вдалося побачити чоловіка в розквіті сил, то він в реальності семимильними кроками підніметься на вершину кар’єрних сходів.

Дівчині подібний сюжет обіцяє різного роду подарунки, сюрпризи, а дитині — виконання заповітного бажання. До чого сниться злато молодій матусі? До того, що її дитя буде щасливо, здорово.

Літня людина бачить уві сні золото, вступаючи у вік мудрості, спокою, відпочинку.

Розкішне оздоблення

У нічний фантасмагорії ви опинилися у фешенебельному особняку, де стіни, меблі щедро оздоблені позолотою? У такому разі вас порадує Східний сонник, який вважає, що така картина пророкує тому, хто спить фінансове благополуччя, стійке положення в суспільстві.

Але чаклунка Медея попереджає, що щедра ліпнина з позолотою на фасаді будівлі може привидиться в опівнічної дрімоті того, хто в гонитві за матеріальними благами, забув про душу, про близьких. Можливо, що сновидець занадто довго жив у потребі, і тепер перескочивши «з грязі в князі», зовсім не хоче згадувати про колишні поневіряння, і про тих, хто поділяв їх з ним.

А ось Білий Маг попереджає того, хто в сновидінні не міг відірватися від вітрини музею, де виставлена колекція статуеток із золота — ви заздрите успіху і достатку ближніх. Це не добре почуття, але якщо «заздрість» біла і штовхає на добрі справи, на нові звершення, то ви на вірному шляху.

Ювелірні вироби

Примарилось, що вам подарували багато золотих прикрас? У соннику міс Хассе знайдеться пояснення цього сюжету — вам доріг ваш партнер, і ви прагнете урізноманітнити життя з ним, і іноді придумуєте кумедні розіграші, радуєте його милими сюрпризами.

Якщо в нічному видінні виступаєте в ролі дарувальника, підносячи комусь золоті вироби, то сонник запевняє — ви готові на багато чого, заради коханої людини.

Якщо в нічний дрімоті бачите даму, щедро «обвішану» ювеліркою високої проби, то в реальності ви опинитеся в центрі уваги громадськості. А все тому, що у вашій долі станеться якийсь перелом. Але не хвилюйтеся, сонник підказує, все, що не робиться — на краще!

Безхмарні перспективи

У соннику під авторством Цвєткова пояснюється: до чого привиділися ваші золоті прикраси, які були втрачені, на знайомій дамі? Виявляється ця персона зіграє позитивну роль у вашому житті, якийсь чином допоможе вам добитися успіху, розбагатіти.

До чого сниться багато золота, жінці знаходиться в положенні? Такий сон повинен заспокоїти вагітну, тому, що на пізньому терміні він передбачає легкі, безболісні пологи, а дамі, яка лише нещодавно дізналась, що стане матусею обіцяє — всі дев’ять місяців її не буде сильно мучити токсикоз і інші «жіночі» напасті.

Якщо приснилося, що ви знайшли самородок, то врахуйте, ви самі коваль свого щастя, і якщо докладете певних зусиль, то «виб’єтеся в люди».

Якщо уві сні попалися золоті злитки, то це вірна прикмета того, що ризиковане заходи, затіяне наяву, завершиться благополучно.

Спали і знайшли чужі обручки? Тоді чекайте запрошення на весільний бенкет!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: