Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник банківська картка до чого сниться?

Сонник банківська картка до чого сниться?

Банківська картка тлумачення сонника

Фінансові чи виробничі проблеми не залишають вас навіть вночі — ось до чого сниться банківська картка. Сонники з’являються все нові і докладні пояснення до даного сучасному сюжетом. Виявляється, цей платіжний інструмент в нічний грезе може підказати, як будуть складатися відносини з коханою людиною, домочадцями, товаришами по службі. Словом, за приснився банківській картці можете дізнатися багато цікавого про те, що станеться в майбутньому.

Передбачення Міллера

Професійний психолог Густав Міллер досить докладно пояснює, до чого можуть снитися операції з банківською картою. Якщо в сплячому стані ви робили великий внесок, то проявіть підвищену обережність у фінансових справах.

Зате знімати гроші з карти, навпаки, дуже гарна прикмета, що гарантує пристойний прибуток.

Якщо уві сні виявили, що у вас на рахунку є досить пристойна сума — в реальності ви популярна, що користується успіхом особистість.

До чого приснилося брати кредит? На жаль, це бачення пророкує проблеми в бізнесі і перешкоди у здійснення інших планів. Ви працюєте за наймом і вважаєте, що це передбачення вас не торкнеться. Так-то воно так, але по соннику даний сюжет сниться напередодні сімейного скандалу, який саме ви здатні запобігти.

Чутки і факти

По Сучасному снотолкователю бачення про кредитки вказує на те, що виплутатися із самої складної ситуації тому, хто спить допоможе якась інформація. Головне, нею вірно і вчасно скористатися. А от того, хто в грезе втратив банківську карту, сонник попереджає: за вашою спиною хтось поширює погані чутки. Ця ж трактування вірна і для сну, в якому картку вкрали.

Не поспішайте з висновками і не відкидайте найбезглуздіші, на перший погляд, пропозиції — ось що радить сонник того, хто уві сні намагався зняти готівку з картки, але не зумів знайти термінал. Як ні парадоксально, але абсурдна, божевільна ідея може виявитися самою вдалою.

У нічних мареннях кредитку бачать часто люди, які прагнуть розширити своє коло спілкування, готові поділитися новинами, цікавими фактами. Таких персонажів називають душею компанії і люблять запрошувати в гості на дружні вечірки.

Різні операції

Розшифрувати нічне бачення допоможе і вид банківської операції, яка проводилася в ночі.

Так якщо примарилось, що кредитка заблокована, готуйтеся до «напрягам» з рідними. Швидше за все, ви зверніться до когось із близьких з проханням, але отримаєте рішучу відмову, що чимало засмутить і засмутить вас.

Заздрість і цікавість — не найкращі якості, спробуйте позбутися їх, якщо уві сні побачили чужу банківську карту. А от бачення, в якому тримаєте в руках свою кредитку — підказка, що немає приводу для тривоги за своє сьогодення і майбутнє, все стабільно.

До чого приснилося, що з рахунку зникли кошти? До того, що на службі не все в порядку, вірогідні розбіжності з шефом і колегами.

А що якщо в нічний фантазії ви зважилися обнулити рахунок? Такий сюжет пророкує участь у ризикованому підприємстві, авантюрі, результат яких непередбачуваний: можуть розорити вас або відразу перетворити в багача.

Той, хто спить, але з розрахунком знімає необхідну суму з рахунку — насправді дуже відповідальна особистість.

Що думати, коли уві сні втратили кредитку? Сонник радить саме думати, а не втрачати голову від кохання.

Справи сердечні

Згідно Універсальному снотолкователю банківська картка в нічному видінні може багато розповісти про особисте життя людини. Просто помітити її уві сні непогано — матеріальне становище сім’ї сновидця стабільно і міцно. Та й між його найближчими родичами панують добрі і довірливі стосунки.

Але якщо уві сні кредитка загубилася, її намагаються відшукати в будинку або квартирі, то у сновидця є всі підстави не довіряти «другій половині». Можливо, що мова йде навіть про адюльтері.

Якщо в сновидінні відбувається сварка між подружжям за кредитки, то в реальності сновидець може позбутися одного з джерел доходу.

Таємниці терміналів

Сучасний сонник запевняє, що банкомати або термінали в нічних мареннях — прекрасні знаки, які вказують, що в житті сплячого відбудуться позитивні зміни, або він втілить свої мрії про далекі подорожі.

Забути про економію і потребі в реальності зможе той, хто в нічний дрімоті побачив себе, що стоять біля банкомату. А якщо ще вдалося зняти готівкою пристойну суму, то такий сон пророкує зміцнення добробуту, зростання доходів.

Чекає складна, серйозна робота — ось до чого приснилася черга до банківського терміналу.

У сні ви зняли кредитні кошти з банкомату? Саме час пригадати прислів’я: хто не ризикує — той не п’є шампанське. Не бійтеся участі в екстремальних, неординарних підприємствах, але не розслабляйтеся, вірте в удачу, покладайтеся на свою кмітливість, використовуйте свій досвід. Все вийде, — обіцяє сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: