Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник біла сукня до чого сниться?

Сонник біла сукня до чого сниться?

Біла сукня тлумачення сонника

Сон, у якому найяскравішою і такою, що запам’ятовується деталлю є біла сукня, зазвичай є доброю ознакою. Біла сукня – це символ невинності і чистоти. Такий сон обіцяє вам позбавлення від поганих думок, духовний розвиток і саморозвиток. Ваше оточення не зможе не помітити ваш прогрес і стане більше поважати вас. Якщо вам приснилося біла сукня, значить, наяву ви володієте стійкими моральними якостями і є глибоко порядною людиною. Сновидіння про білому платті цікаве, але неоднозначне. Розглянемо докладніше до чого сниться біла сукня.

Вінчальний наряд

Якщо уві сні довелося шити весільна сукня з білої тканини, то сонник застерігає: ви надто метушливі, намагається прискорити хід подій, що негативно позначається на тому, що відбувається в реальності. До чого сниться біле весільне плаття? На жаль, якщо воно порвано, виглядає неохайно, то відносини з коханою людиною на межі розриву, — натякає сонник.

Сон про те, що саме ви наділи білосніжний туалет нареченої і милуєтеся собою, стоячи біля дзеркала, — відображення цих хвилювань з приводу майбутнього одруження. Але цікаво інше: цей сюжет в реальності передбачає або вдалу весілля, або те, що раптом ви прокинетеся знаменитої!

Побачити в нічний грезе наряженную в біле наречену — підказка: потрібно спілкування з добрим і життєрадісним, відкритою людиною. Але сонник попереджає: на повірку ця особистість може виявитися з «подвійним дном», тобто лише прикидається, носить маску веселуна і балагура.

Чоловіче і жіноче

Сон про дівчину в білому тлумачиться по-різному, в залежності від того, кому примарилось таке бачення. Якщо це було баченням дорослої жінки, то вона, за версією сонника, явно амбітна і самовпевнена. А ось чоловікові така картина обіцяє зрада, обман, — застерігає сонник.

Привидевшаяся дама в білому платті свідчить про те, що сновидець чесний і щирий. Якщо він неодружений, то або набуде нові романтичні стосунки, або повернеться до пані, з якою його пов’язували палкі почуття.

Не показувати свої слабкості, а нарочито демонструвати емансиповані погляди — ось що означає з’явилася в білому дама жінці-сновидице.

Тлумачення Міллера

До чого сниться біла сукня згідно соннику Густава Міллера? До того, що ви заслужили повагу, авторитет завдяки наполегливій праці, чесності. А ще таке бачення передбачає вдале завершення розпочатої справи.

Довге біла сукня в сні — прикмета, що ви отримаєте те, про що довго мріяли, але вже не сподівалися дочекатися. Схоже, що ваша праця нарешті оцінять по достоїнству. Старанність буде щедро винагороджено. Втім, це може бути карколомна, але приємна новина — ось до чого сниться біла сукня фасону максі. Причому ця звістка буде дорожче, ніж всі почесті й похвали в адресу, — обіцяє сонник.

Надзвичайно привітний прийом буде наданий того, хто уві сні милувався дуже красивим платтям з білої тканини. Згідно соннику сплячий буде оточений загальним захопленням, йому будуть надані знаки уваги, почесті.

Інші цікаві передбачення

Щоб отримати більш точне, вичерпне тлумачення, до чого сниться біла сукня, згадайте, як воно виглядало. Нове, ретельно отутюженное — передвістя великої радості. Але якщо уві сні помітили плями на тканині, то проявіть стриманість, передбачливість, інакше вірогідні конфлікти з коханим, —попереджає сонник.

Тлумачення сну про весілля і нареченої у білому — це рада не замикатися, частіше виходити у світ, спілкуватися.

Ви явно обожнюєте перебувати в центрі уваги, блищати — ось до чого сниться біла сукня, надіте на вас. Тільки пам’ятайте, — радить сонник, що яскраві особистості приваблюють не лише шанувальників і шанувальників, але мають ворогів та заздрісників.

Біла сукня з гіпюру (мережива) знаменує уві сні швидку радість в дійсності. Це може бути і довгоочікуване побачення, і свято.

Примарилася подругу в білому вбранні? На жаль, в цьому випадку сонник попереджає, що у приятельки можуть виникнути проблеми зі здоров’ям.

Бачити в нічний фантасмагорії не тільки білосніжну весільна сукня, але і фату доводиться людям, які дуже скоро по-іншому почнуть сприймати все, що відбувається. Відбудеться революція свідомості, світогляду, — пояснює сонник.

У сні ви приміряли біла сукня? Схоже, що хочете і насправді знайти вірного супутника життя, вийти заміж. Цей сюжет, до речі, допоможе дізнатися, чи немає у вас таємних суперниць в реальності? Якщо в нічному видінні були присутні інші жінки, дівчата, знайомі вам, то конкурентка одна з них.

До чого сниться біла сукня, яке належить іншій жінці? Якщо ви ще і одягли його, то таке бачення, за сонником, досить небезпечний сигнал, що попереджає про те, що ви можете зануритися в проблеми цієї власниці наряду. Потенційні неприємності швидше будуть пов’язані з особистим, інтимним життям, сферою почуттів, емоцій.

Ви будете радіти успіхам доньки, якщо вона явилася уві сні, одягненої в біла сукня. Сонник вважає, що у вашої дитини з’явиться маса нових можливостей, зв’язків, корисних знайомств і цікавих пропозицій. Особливо точна ця трактування, якщо даний сюжет привидівся жінці.

Для юних дівчат і хлопців

Якщо молодій дівчині сниться, як вона надягає біла сукня — значить, наяву її чекає успіх в амурних справах, є ймовірність отримати пропозицію руки і серця. Важливими у сні є деталі. Вони допоможуть більш чітко розтлумачити сон. Наприклад, якщо плаття розкішне, то наяву ваш шлюб буде довгим і щасливим.

Чисте, охайне сукню у сні обіцяє радісні події і реалізацію намічених планів. Якщо плаття брудне і рване — вас чекають невдачі в справах і дрібні неприємності, здатні затьмарити вам життя. Помітити уві сні пляма на білосніжному платті — до пліток і пересудів. Також сон може передвіщати сварки і непорозуміння у відносинах з коханою людиною.

Якщо нежонатому молодій людині приснилася дівчина, одягнена в біла сукня, сон відображає серйозність ваших намірів. Вам варто зважитися на рішучий крок і перевести особисті відносини на новий рівень.

Якщо хлопець уві сні бачить себе в білому платті, сон передвіщає ганьба і приниження. Будьте обережні і слідкуйте за своєю репутацією.

Приміряти, шити, купувати, продавати

Примірка сукні уві сні загрожує несподіваною появою конкурентки в любовних справах. Надягати на себе чуже біла сукня у сні, означає, що наяву ви візьмете на себе відповідальність за іншу людину.

Сон, у якому ви шиєте собі білу сукню для весілля, попереджає, що ви занадто квапте події. Що не сприяє наближенню до мети. Дайте можливість розвиватися справах своїм ходом, тільки в цьому випадку вас чекає успіх.

Сон, у якому ви купуєте дороге біла сукня, передрікає заздрість з боку близького оточення.

Якщо ви уві сні продали біла сукня, значить, наяву ваша успішність принесе труднощі конкурентам.

Якщо вам приснилося, що ви рвете біла сукня, значить, наяву ви отримаєте перемогу над суперницею за серце коханої людини.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: